1
19:04

90+3: Τέλος του αγώνα.

19:02

90': Κόρνερ για τη Βέροια. Απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ.

18:59

88': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Διώχνουν οι της Βέροιας.

18:58

87': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζανδάρης ντρίπλαρε τον Καντιμοίρη αλλά καθυστέρησε και κλείστηκε.

18:54

Ο Κάμπορα πιέζει και κλέβει από τον Κατσικά, δίνει έτοιμο γκολ στον Μπεν, που σκοράρει σε κενή εστία.

18:54

83': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ.

18:53

82': Σωτήρια επέμβαση του Καντιμοίρη σε σουτ του Γκολάσα.

18:51

80': Ο Περέιρα στη θέση του Αθανασιάδη.

18:50

Σέντρα ακριβείας του Ρατς, εντυπωσιακό γκολ του Αθανασιάδη με γυριστό πως δεν άφησε περιθώρια στον Καντιμοίρη.

18:50

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

18:49

78': Σουτ του Τζιόλη άουτ μέσα από την περιοχή.

18:46

75': Νέο κόρνερ για τη Βέροια. Καθαρίζει ο Γλύκος.

18:43

72': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Βάσκες πλασαριστά για τον Μαλόν, απευθείας άουτ η σέντρα του.

18:40

70': Ο Μαντούρο στη θέση του Κάτσε.

18:40

69': Κίτρινη για τον Αμαραντίδη.

18:38

68': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Ρατς, κεφαλιά του Παπαδόπουλου μόλις άουτ.

18:37

67': Ο Κατίδης στη θέση του Καλτσά.

18:35

64': Ο Βάσκες στη θέση του Μπαλάφα, που αποθεώνεται από τους φίλους του ΠΑΟΚ.

18:33

62': Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Σαλπιγγίδη.

18:32

61': Ευκαιρία για τη Βέροια, κεφαλιά του Μπαλάφα, αποκρούει ο Γλύκος.

18:31

60': Κίτρινη για τον Τζανδάρη.

18:31

59': Ο Μπαργκάν στη θέση του Γεωργιάδη.

18:29

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σαλπιγγιδης μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει από διαγώνια θέση, ο Καντιμοίρης δεν μπορεί να αποκρούσει, αλλά ο Βέρτζος διώχνει πάνω στη γραμμή.

18:29

57': Ο Ρατς γυρίζει την μπάλα προς τα πίσω έξω από την περιοχή, ο Γκολάσα αφήνει ωραία να περάσει κάτω από τα πόδια του και ο Κάτσε με δυνατό σουτ νικάει τον Καντιμοίρη για το 3-0.

18:28

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

18:23

52': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Γεμίζει ο Ρατς, κεφαλιά του Κατσικά, σωτήρια επέμβαση του Καντιμοίρη.

18:18

47': Εκτελεί πάλι ο Ρατς, διώχνουν οι της Βέροιας.

18:17

47': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, νέο κόρνερ από τον Μπαλάφα.

18:16

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.