1
19:07

Τελικό αποτέλεσμα στο Αγρίνιο... Παναιτωλικός - Πανθρακικός 3-1.

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

Σόου Έκτορ Μορένο στο Αγρίνιο.

19:01

Εκτέλεση κόρνερ του Μαρτίνεζ από αριστερά, ο Μορένο υπό πίεση παίρνει την κεφαλιά και το χατ τρικ είναι γεγονός!

19:01

86': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!

18:59

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός, ο Καλογέρης αντί του Φωτάκη.

18:56

82': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Αράμπα στη θέση του Λαδάκη.

18:53

Ο Κάπελ μπήκε στην περιοχή από δεξιά, σούταρε, η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι της εστίας του Φερνάντες.

18:53

78': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:51

Τέταρτο γκολ στο πρωτάθλημα από τον Κολομβιανό επιθετικό.

18:48

Ο Μορένο νικά από τα 11 βήματα τον Φερνάντες, 2-1 ο Παναιτωλικός.

18:48

74': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!

18:47

Και κίτρινη στον γκολκίπερ του Πανθρακικού που την γλιτώνει φτηνά, ήταν τελευταίος παίκτης άρα έπρεπε να αποβληθεί.

18:47

Ο Βασιλείου μπήκε στην περιοχή και ανατράπηκε από τον Φερνάντες.

18:46

73': ΠΕΝΑΛΤΙ κερδίζει ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!

18:45

72': Αλλαγή κάνει και ο Παναιτωλικός, ο Κάπελ αντί του Βιγιαφάνιες.

18:44

70': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης στη θέση του Τζάνη.

18:43

Παίζετε λέει ο Ζαχαριάδης.

18:43

Φωνάζει για πέναλτι ο Μορένο...

18:41

67': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Βασιλείου στη θέση του Κόρμπου.

18:39

Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι στην επανάληψη, δεν έχει μπει καλά ο Παναιτωλικός που έχει μείνει στο πρώτο ημίχρονο.

18:39

64': Έχει πάρει τα πάνω του ο Πανθρακικός και απειλεί με ωραία προσπάθεια και σουτ του Τζάνη.

18:35

Σεντράρει ο Μπαϊκαρά από δεξιά και ο Κάσες με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι ισοφαρίζει.

18:34

60': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ!

18:28

54': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ποτουρίδης στη θέση του Χρήστου, ο οποίος δεν μπορεί να συνεχίσει αφού αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

18:26

Ο Πανθρακικός έχει πάρει μέτρα στον αγωνιστικό χώρο και είναι πιο επιθετικός στο δεύτερο μέρος.

18:24

Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης.

18:19

Χωρίς αλλαγές από τις δύο ομάδες.

18:19

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:17

Όλα έτοιμα για την έναρξη της επανάληψης.

18:01

Ημίχρονο στο Αγρίνιο... Παναιτωλικός - Πανθρακικός 1-0.

18:01

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

18:01

45': Σουτ του Κάσες από δεξιά, ο Μπρακάλι μπλόκαρε για τον Παναιτωλικό.

17:59

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο ημίχρονο...

17:52

37': Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου.

17:51

Έχει ανεβάσει την απόδοση του ο Πανθακικός και έχει αγγιξει δύο φορές την ισοφάριση.

17:50

Σέντρα του Τζάνη, κεφαλιά του Ιγκόρ, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι!

17:49

34': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

17:45

30': Τεράστια ευκαιρία ο Πανθρακικός! Σε εκτέλεση κόρνερ του Τζάνη από αριστερά, ο Ιγκόρ πήρε την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, λίγο έξω η μπάλα!

17:45

29': Απειλεί και ο Κούσας με κεφαλιά, ο Φερνάντες μπλοκάρει!

17:44

Ελέγχει απόλυτα το παιχνίδι ο Παναιτωλικός και μάλιστα πιέζει για δεύτερο γκολ.

17:44

28': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Μορένο από αριστερά, η μπάλα πέρασε άουτ...

17:40

25': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό... Γύρισμα του Μαρτίνεζ από δεξιά, ο Φερνάντες προ του Μορένο μάζεψε και τελείωσε τον κίνδυνο.

17:37

21: Κίτρινη κάρτα στον Κούσα για δυνατό μαρκάρισμα.

17:34

Ο Παναιτωλικός εξακολουθεί να έχει την κατοχή, δεν έχει μπει καλά ο Πανθρακικός, έχει δεχτεί και το γκολ. Στο 20' φτάσαμε.

17:28

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μαρτίνεζ, ο Κούσας παίρνει την πρώτη κεφαλιά-πάσα, η μπάλα φτάνει στον Μορένο και εκείνος με το κεφάλι νικά τον Φερνάντες για το 1-0.

17:28

13': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!

17:23

Πιο δραστήριος στο ξεκίνημα του ματς, συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο.

17:19

3: Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο για μαρκάρισμα στον Κάσες.

17:15

1': Σέντρα στο Αγρίνιο!

17:11

Οι δύο ομάδες μόλις έκαναν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα.

Μπρακάλι, Γκαρσία, Κούσας, Κόρμπος, Μπεχαράνο, Μαλεζάς, Γοδόι, Μορένο, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνεζ, Φωτάκης.
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Αντρέ Άβες, Κάπελ, Καλογέρης, Ετζενγκέλε, Βασιλείου.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Φερνάντες, Γκιγέρμο, Μεχία, Τζάνης, Κάσες, Σερφά, Εμπόου, Μπαϊκαρά, Χρήστου, Λαδάκης, Ιγκόρ.
Αναπ: Αθανασιάδης, Παπαγεωργίου, Χασομέρης, Καθάριος, Οκάτσι, Αράμπα, Ποτουρίδης.
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Μπαλτάς (Αχαΐας). 4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)