1
-
0
21:32

Σε ένα κακό παιχνίδι το γκολ του Αυλωνίτη ήταν αρκετό για να πάρει ο Ολυμπιακός το τρίποντο.

21:32

90+7': Τέλος του αγώνα.

21:31

90+7': Κίτρινη στον Μανιάτη.

21:29

90+4': Κίτρινη στον Αφελάι.

21:26

90+2': Κίτρινη στον Πέτριτς.

21:25

90+1': Σέντρα του Πράνιτς, μονομαχία στον αέρα του Ατζαγκούν με τον Αμπιντάλ, στα χέρια του Ρομπέρτο η μπάλα.

21:24

90': Εφτά λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:24

90': Σουτ του Ενινγκά έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Στιλ.

21:20

86': Ο Φουστέρ στη θέση του Ντομίνγκεζ.

21:19

85': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Σέντρα του Τριανταφυλλόπουλου, κακό τελείωμα του Καρέλη από δύσκολη θέση, άουτ.

21:15

82': Διώχνουν οι πράσινοι την εκτέλεση του Ντομίνγκεζ.

21:15

81': Αποκρούει ο Στιλ το πέναλτι του Μήτρογλου, μένει ζωντανός ο Παναθηναϊκός, κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:13

Ο Καλογερόπουλος αποβάλλει τον Αναστασίου που διαμαρτυρήθηκε για το πέναλτι.

21:13

78': Κίτρινη ο Στιλ.

21:12

78': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ σε μαρκάρισμα του Στιλ στον Μήτρογλου.

21:08

74': Ο Εντινγκά στη θέση του Κασάμι.

21:08

74': Ο Δώνης στη θέση του Λαγού.

21:07

72': Από μία τελική κάθε ομάδα στο β' μέρος.

21:02

68': Ο Μέντες στη θέση του Σίλντενφελντ.

21:01

Πρόβλημα με τον Σίλντενφελντ, φαίνεται πως θα αποχωρήσει κι αυτός.

21:01

66': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, το πρώτο. Εκτελεί ο Νάνο, άουτ η προσπάθεια του Σίλντενφελντ.

20:58

65': Με πέντε λεπτά καθυστέρηση ξεκίνησε το ματς.

20:56

Το ματς δεν έχει ξεκινήσει μετά το γκολ εξαιτίας των καπνογόνων που δημιούργησαν εκ νέου βαριά ατμόσφαιρα.

20:56

62': Ο Πέτριτς στη θέση του Μπούι.

20:53

Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί φάουλ από θέση έξω αριστερά, ο Αυλωνίτης πιο ψηλά από όλους κάνει την κεφαλιά, νικάει τον Στιλ και ανοίγει το σκορ.

20:53

59': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

20:51

57': Μέσα ο Αυλωνίτης, έξω ο Μποτία.

20:49

56': Εκτελεί πάλι ο Ντομίνγεζ, διώχνουν οι πράσινοι.

20:49

55': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, σε νέο κόρνερ ο Ζέκα.

20:48

Πρόβλημα με τον Μποτία που δεν μπορεί να συνεχίσει. Αυλωνίτη ετοιμάζει ο Μίτσελ.

20:47

53': Σέντρα σουτ του Τριανταφυλλόπουλου, καμία ανησυχία για τον Ρομπέρτο.