1
-
0
21:03

Καλύτερος o Απόλλων στο β' ημίχρονο, πήρε μια πολύτιμη νίκη με επεισοδιακό τρόπο, καθώς στον Φωστήρα είναι έξαλλοι για τη φάση του γκολ, που θεωρούν ότι δεν έπρεπε να μετρήσει υποστηρίζοντας ότι υπάρχει επιθετικό φάουλ από τον σκόρερ Κοτσώνη. Η συγκεκριμένη φάση είναι δύσκολη, καθώς φαίνεται να υπάρχει επαφή. Ωστόσο είναι από τις περιπτώσεις που ο διαιτητής την παίρνει πάνω του και όποια απόφαση κι αν έπαιρνε η μία από τις δύο ομάδες θα φώναζε. Παρ' όλα αυτά, οι γηπεδούχοι στο δεύτερο μισό του αγώνα είχαν και άλλες ευκαιρίες για να πετύχουν το γκολ. Με βάση τη συνολική εικόνα του παιχνιδιού, ο Απόλλων άξιζε το τρίποντο.

20:53

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων - Φωστήρας 1-0.

20:51

90'+3: Σουτ του Ψυχογιού από θέση έξω αριστερά, η μπάλα άουτ.

20:49

Μικρή καθυστέρηση, καθώς έχει χτυπήσει ο Φαρινόλα. Το ματς ύστερα από ένα λεπτό αρχίζει και πάλι.

20:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Ριζούπολη.

20:46

Έντονες διαμαρτυρίες από την πλευρά του Φωστήρα για επιθετικό φάουλ τη στιγμή του γκολ, με συνέπεια να αποβληθεί ο Κριστόφ Βαζέχα από τον πάγκο του.

20:45

Ο Κυριάκος εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά, κεφαλιά Κοτσώνη από την καρδιά της περιοχής του Φωστήρα, η μπάλα στη δεξιά γωνία της εστίας του Γκέκα και 1-0.

20:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

20:45

87': Κόρνερ για τον Απόλλωνα.

20:42

84': Καλή στιγμή για τον Φωστήρα. Μπαλιά του Ψυχογιού από τα αριστερά, προβολή στο πρώτο δοκάρι του Τσεπέσι, η μπάλα άουτ.

20:41

83': Κεφαλιά Φαρινόλα από τα δεξιά και μέσα στην καταλήγει σε πάσα στον αέρα για τον Σέτι, που πιάνει δεύτερη κεφαλιά από το δεύτερο δοκάρι, η μπάλα πάνω από την εστία του Γκέκα.

20:38

80': Επικίνδυνη παράλληλη σέντρα Ψυχογιού, δεν βρήκε κανένας παίκτης του Φωστήρα την μπάλα για να ανησυχήσει τον Κουτσόπουλο.

20:38

80': Κίτρινη κάρτα στον Κυβελίδη.

20:37

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Έδιωξαν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

20:36

Ολοκλήρωσαν τις αλλαγές τους και οι δύο προπονητές.

20:36

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυριάκος αντί του Χατζηζήση.

20:35

78': Αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Μήτκας αντί του Μπελέρη.

20:32

72': Η δεύτερη αλλαγή του Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης αντί του Γκονζάλες.

20:31

71': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Διώχνουν εύκολα οι παίκτες του Φωστήρα.

20:30

Ετοιμάζει και δεύτερη αλλαγή ο Κωστένογλου θέλοντας να ενισχύσει την επιθετική του γραμμή, περνώντας στο ματς και τον Κυβελίδη.

20:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Μπελέρη.

20:25

68': Σέντρα Λαγού από τα αριστερά, κεφαλιά Ανγκούλο, η μπάλα στα δίχτυα, υπάρχει όμως οφσάιντ, καθυώς ο επιθετικός του Απόλλωνα είναι εμφανώς πιο μπροστά. Σωστή απόφαση.

20:25

68': Ο Λαγός έβγαλε για τον Γκονζάλες, ο οποίος έπιασε το μονοκόμματο σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γκέκα.

20:23

65': Κόρνερ για τον Φωστήρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:21

63': Επικίνδυνη συρτή σέντρα-σουτ του Φαρινόλα από τα δεξιά, η μπάλα θα περάσει από πολλά πόδια, με τελευταίο τον Λαγό να προσπαθεί για την προβολή στο ύψος του δεύτερου δοκαριού, αλλά να μη βρίσκει την μπάλα.

20:20

62': Αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Ψυχογιός αντί του Σακελλαρίου.

20:19

61': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση.

20:19

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Λάθος του Γρομητσάρη, η μπάλα φτάνει στον Ανγκούλο, από θέση μέσα αριστερά, θα αιφνιδιαστεί και θέλοντας να σηκώσει την μπάλα για να περάσει και τον Γκέκα χάνει την μπάλα...