0
20:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - ΑΕΚ 0-0.

20:06

90'+1: Σέντρα Πεταυράκη από τα αριστερά, κεφαλιά Λαμπρόπουλου, δεν έχει πρόβλημα ο Μπλάζιτς.

20:05

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:01

87': Τρεις τελευταίες αλλαγές για τη Λαμία. Οι Μαλισσόβας, Ζαχαρόπουλος, Αντωνίου στις θέσεις των Γιενκά, Φατιόν, Λεάντρο.

19:57

84': Κίτρινη στον Ανάκογλου.

19:55

82': Κόρνερ για την ΑΕΚ... Απομακρύνουν εύκολα οι γηπεδούχοι.

19:53

78': Καλή στιγμή για τη Λαμία. Ο Γκούρμα ελευθερώνεται από τα αριστερά και κάνει το γέμισμα, μονοκόμματο σουτ Χαϊκάλη από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα ψηλά άουτ. Αυτή είναι και η μόνη ουσιαστικά αξιόλογη φάση σε όλο το δεύτερο ημίχρονο και από τις δύο ομάδες.

19:51

76': Σέντρα από τα αριστερά του Πεταυράκη, αδύναμη κεφαλιά και υπό πίεση του Μπαρμπόσα, εύκολα στα χέρια του Μπλάζιτς.

19:48

74': Δύο αλλαγές ακόμα για τη Λαμία αυτή τη φορά. Οι Αντωνόπουλος και Μκρτσιαν μέσα αντί των Ζουλιώτη και Καμαρά.

19:46

71': Άλλες δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Οι Κορδέρο και Σβάρνας αντί των Γεωργέα και Γροντή.

19:41

Στα μισά του δεύτερου ημιχρόνου με το παιχνίδι να είναι πλέον χειρότερο και απ' ό,τι στο πρώτο 45λεπτο. Χωρίς ρυθμό, κάτι φυσιολογικό και από τις πολλές αλλαγές πλέον...

19:36

62': Ακόμα δύο αλλαγές από τον Τραϊανό Δέλλα για λογαριασμό της ΑΕΚ. Οι Πεταυράκης και Τζανετόπουλος αντί των Σαρρή, Αραβίδη.

19:36

61': Φάουλ για την ΑΕΚ με τον Μπαρμπόσα, άουτ.

19:35

60': Κίτρινη στον Κωστόπουλο.

19:33

58': Σουτ Ντούνη από θέση μέσα αριστερα, πολλά μέτρα άστοχο...

19:30

Τρεις αλλαγές μαζί για τη Λαμία. Μέσα οι Μουμίν, Χαϊκάλης, Ι. Λαμπρόπουλος, έξω οι Βασιλόγιαννης, Νεόφυτος, Ρεπετσάς.

19:30

55': Κόρνερ για την ΑΕΚ περνά ανεκμετάλλευτο...

19:29

55': Αλλαγή και κάτω από τα γκολπόστ για την ΑΕΚ. Ο Καραγκιολίδης αντί του Ανέστη.

19:25

52': Τέσσερις μαζεμένες αλλαγές για την ΑΕΚ. Οι Φαγιέ, Ανάκογλου, Β. Λαμπρόπουλος, Μπαρμπόσα στις θέσεις των Ρόβα, Μάνταλου, Κολοβέτσιου, Πλατέλλα.

19:25

Ο Καμαρά ανοίγει για τον Βασιλόγιαννη, οφσάιντ. Σωστή απόφαση.

19:23

49': Εκτέλεση φάουλ του Γιενκά από αρκετά πλάγια θέση και δεξιά, κατευθείαν στην αγκαλιά του Ανέστη η μπαλα.

19:22

48': Κίτρινη στον Γροντή.

19:20

19:20

46': Με τρεις αλλαγές ξεκινά τη Λαμία στο δεύτερο μισό του αγώνα ο Μπάμπης Τεννές. Μπλάζιτς, Κωστόπουλος και Γκούρμα αντί των Γεωργίου, Τσαμούρη και Φράγκου.