2
-
0
20:09

Συνεχίζει την καλή πορεία η Βέροια, που έφτασε τους 12 βαθμούς. Η "Βασίλισσα του Βορρά", χωρίς να πιάσει εξαιρετική απόδοση, είχε την κατοχή και τις πρωτοβουλίες, εκμεταλλεύτηκε το αριθμητικό της πλεονέκτημα και με δύο γκολ σε δύο λεπτά πήρε τη νίκη.

20:07

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0.

20:06

90'+2: Ο Ντουμίτρου μόνος απέναντι από τον Βελλίδη χάνει την ευκαιρία να κάνει τρία τα τέρματα για τη Βέροια.

20:03

90': Κεφαλιά του Τσάβες, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

20:03

20:02

88': Σουτ του Μπαργκάν, άουτ.

19:58

84': Ο Καλτσάς βγάζει στον Μπεν, που βρίσκεται τετ α τετ με τον Βελλίδη και σουτάρει, αλλά ο τερματοφύλακας του ΠΑΣ διώχνει σωτήρια σε κόρνερ.

19:56

82': Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο.

19:53

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Χοσέ Γκρανέρο. Ο Μπεν αντί του Κάμπορα.

19:50

77': Ο Ντουμίτρου πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

19:46

73': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κατίδης αντί του Μπαλάφα.

19:44

71': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπέριος αντί του Ίλιτς και ο Ναδάλες αντί του Στρούνα.

19:35

62': Ανάποδο ψαλίδι από τον Καλτσά, εύκολα ο Βελλίδης.

19:33

59': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μανιάς αντί του Ακόστα.

19:29

Ο Ντουμίτρου γυρίζει στον Καλτσά, ο οποίος απέναντι από τον Βελλίδη με σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

19:29

56': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:28

Ο Μαλόν εκτελεί το πλάγιο, η μπάλα φτάνει στον Μπατιόν, που με κεφαλιά-πάσα βγάζει στον Κάμπορα, ο οποίος ξεφεύγει από τον προσωπικό του αντίπαλο και με κεφαλιά γράφει το 1-0.

19:28

54': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:23

49': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπαργκάν αντί του Γεωργιάδη.

19:22

48': Ο Ραούλ Μπράβο επιχειρεί το σουτ, πολύ μακριά από την εστία του Βελλίδη.