4
-
0
22:19

Εύκολη νίκη για τον ΠΑΟΚ με 4-0 επί του ΟΦΗ. Οι γηπεδούχοι καθάρισαν το ματς στο α' μέρος και στο β' έκαναν διαχείριση, χάνοντας κι άλλες ευκαιρίες. Απογοητευτικός ο ΟΦΗ.

22:18

90+2': Τέλος του αγώνα.

22:18

90+2': Μεγάλη ευκαιριά για τον ΟΦΗ. Τετ α τετ ο Τζορτζ, τον σταματάει ο Γλύκος.

22:17

90+1': Σουτ του Ραζάκ, άουτ.

22:16

90': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:12

85': Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Παπαδόπουλο να αστοχεί από κοντά μετά από μπαλιά του Κάτσε.

22:06

80': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Τετ α τετ ο Γκολάσα, πλασάρει λίγο άουτ.

22:02

76': Ο Μάρτενς στη θέση του Τζιόλη.

22:01

74': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς εκτελεί, καθαρίζει ο Λόρια.

21:54

68': Παπαδόπουλος και Γκολάσα στη θέση των Τζανδάρη και Σαλπιγγίδη.

21:51

65: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ. Άτυχος ο Τζορτζ μετά από λάθος της άμυνας του ΠΑΟΚ, του στρώθηκε η μπάλα αλλά σημάδεψε το δοκάρι. Η πρώτη ευκαιρία των φιλοξενούμενων.

21:48

62': Κόρνερ του Ρατς, άουτ η προσπάθεια του Τζιόλη.

21:48

62': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Δύσκολα σε κόρνερ ο Λόρια το σουτ του Μακ μέσα από την περιοχή.

21:46

60': Κόρνερ για τον ΟΦΗ.

21:44

58': Έξω ο Μακρής, μέσα ο Ραζάκ.

21:41

55': Πρώτη τελική για τον ΟΦΗ. Ο Μακρής εκτελεί απευθείας το φάουλ λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

21:37

51': Εκτέλεση φάουλ του Ρατς, μπλοκάρει ο Λόρια.

21:35

49': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:32

46': Κουτσιανικούλης και Τζορτζ στη θέση των Περογαμβράκη και Μπανούση.

21:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.