1
-
1
20:05

Η Ξάνθη άντεξε στην πίεση του Πανιώνιου με παίκτη λιγότερο και απέσπασε το 1-1, αλλά και ένα σημαντικό βαθμό.

20:05

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:04

90+4': Κίτρινη ο Βασιλακάκης.

20:03

90+4': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο. Ο Ιμπαγάσα σεντράρει, ο Λισγάρας στέλνει την μπάλα στο δοκάρι της ομάδας του και ο Τασουλής από κοντά αστοχεί.

20:02

Πάνω από την εστία του Γιαννακόπουλου η εκτέλεση του Ομπόντο.

20:01

90+2': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για την Ξάνθη.

19:59

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:58

90': Σέντρα του Σολτάνι μετά από γρήγορη αντεπίθεση, προβολή ο Λουσέρο, έσωσε ο Γιαννακόπουλος.

19:58

89': Κακό σουτ του Σιώπη, πολλά μέτρα άουτ.

19:56

87': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

19:53

84': Καλή στιγμή με τον Κολοβό για τον Πανιώνιο, ανεκμετάλλευτη κι αυτή.

19:52

83': Σημαντική ευκαιρία για την Ξάνθη. Σουτ του Σολτάνι από ευνοϊκή θέση, μόλις άουτ.

19:50

81': Ωραία κίνηση και σουτ του Μασούρα, πάνω από τα δοκάρια.

19:46

77': Κόρνερ για την Ξάνθη. Διώχνουν οι γηπεδούχοι.

19:42

73': Ο Μασούρας στη θέση του Μπουμάλ.

19:40

71': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

19:39

71': Ο Ολιβέιρα στη θέση του Καπετάνου.

19:35

66': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Ιμπαγάσα εκτελεί, κανένα πρόβλημα για τον Κυριακίδη.

19:30

62': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κολοβός και Γιάννου συνδυάστηκαν άψογα, ο πρώτος βγαίνει φάτσα με τον Κυριακίδη, όπου είναι πάλι ο νικητής της μονομαχίας.

19:30

62': Ο Ιμπαγάσα στη θέση του Μπούζα.

19:29

61': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Τετ α τετ ο Γιάννου, που πλασάρει, αποκρούει ο Κυριακίδης και ο Μπουμάλ πλασάρει άουτ.

19:27

59': Ο Κολοβός εκτελεί το φάουλ, διώνει ο Κυριακίδης.

19:27

58': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Μπέρτου.

19:25

55': Τραγικό λάθος του Γιαννακόπουλου που προσπάθησε να ντριπλάρει τον Καπετάνο, αλλά οι ακρίτες δεν κατάφεραν να το εκμεταλλευτούν.

19:17

47': Κίτρινη για τον Σολτάνι.

19:15

46': Ο Ομπόντο στη θέση του Ρούντι.

19:15

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.