1
17:49

Τέλος αναμέτρησης... Πλατανιάς - Αστέρας 0-1 με το γκολ του Μπαράλες.

17:47

90'+2: Σέντρα του Κουλιμπαλί, κεφαλιά του Μιλούνοβιτς, η μπάλα φεύγει έξω. Προσπαθεί ο Πλατανιάς για την ισοφάριση.

17:45

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:45

90': Εκτέλεση κόρνερ του Μιλούνοβιτς, σουτ του Τσουράκη, η μπάλα άουτ.

17:43

88': Αλλαγή για τον Πλατανιά, τρίτη και τελευταία. Ο Φιγκέιρα αντί του Τετέ.

17:42

Από ωραία κίνηση και ασίστ του Πάρα, ο Μπαράλες βρέθηκε απέναντι από τον Ολίμπα και δεν δυσκολεύτηκε να κάνει το 0-1.

17:42

Ο Μπαράλες σκόρερ για τους φιλοξενούνους με πλασέ! ''Παγώνουν'' τα Περιβόλια.

17:42

87':ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ!

17:40

85': Κεφαλιά του Πάρα για τον Αστέρα, η μπάλα πολύ άουτ...

17:38

83': Κλείνει τις αλλαγές του ο Αστέρας. Στο ματς ο Μπαράλες, εκτός ο Ρόλε.

17:37

Παραμένει το 0-0 στα Περιβόλια, μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο.

17:36

Όλα φαίνεται να ξεκίνησαν για ένα σπρώξιμο στον Πάρα.

17:35

80': Κάρτα βλέπει ο Μπανανά για τον Πλατανιά.

17:35

Ο Τέτε ηρεμεί τον Μπανανά.

17:35

Αψιμαχία και κοκορομαχίες Μπανανά-Πάρα.

17:34

78': Τώρα η αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τόρες βγαίνει ο Ναζλίδης μπαίνει.

17:30

Τον Ναζλίδη θα ρίξει στο ματς ο Γιάννης Χριστόπουλος.

17:27

Παραμένει το 0-0 στα Περιβόλια με τον Πλατανιά να είναι ελαφρώς καλύτερος στα τελευταία λεπτά.

17:26

72':Στην θέση του Τιε Μπι ο Κουρμπέλης. Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

17:26

Μεγάλη ευκαιρία για τους Κρητικούς.

17:25

Εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, ο Ιτούα δεν μπορεί να σκοράρει ανενόχλητος από το δεύτερο δοκάρι με κεφαλιά.

17:25

71': Κόρνερ για τον Πλατανιά μετά από απομάκρυνση του Κοσίτσκι...

17:22

68': Αλλαγή και για τον Πλατανιά. Ο Μιλούνοβιτς θα είναι ο παίκτης που θα περάσει στο ματς. Εκτός ο Τζιλβαν Γκόμες.

17:20

66': Τώρα η πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα. Στην θέση του Ουσέρο ο Γιαννιώτας.

17:18

64': Ευκαιρία για τον Αστέρα με τον Τιε Μπι ο οποίος δεν μπορεί να σκοράρει και ενώ ο Ολιμπα ήταν εκτός θέσης!

17:17

Ο Βεργέτης ετοιμάζει την πρώτη του αλλαγή.

17:16

Εκ των κορυφαίων του Αστέρα ο γκολκίπερ Κοσίτσκι.

17:15

61': Απειλεί ο Πλατανιάς με σουτ του Μενδρινού, ο Κοσίτσκι του λέει όχι!

17:14

Εκτελέστηκε χωρίς αποτέλεσμα για τους Κρητικούς, με κεφαλιά του Μπανανά, ο Κοσίτσκι μπλοκάρει.

17:13

59': Να ένα κόρνερ για τον Πλατανιά όμως, για να δούμε.

17:13

Σε παθητικό ρόλο ο Πλατανιάς στην επανάληψη, με τους ρόλους να έχουν αλλάξει. Στο πρώτο μέρος οι Κρητικοί ήταν αυτοί που πίεζαν, οι Αρκάδες πλέον πατάνε καλύτερα.

17:12

57' Γύρισμα Ιτούα από δεξιά, έδιωξαν οι του Αστέρα...

17:08

Βελτιωμένοι στην επανάληψη οι Αρκάδες που ήδη έχουν χάσει δύο μεγάλες ευκαιρίες για να ανοίξουν το σκορ.

17:08

53': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Τετ-α-τετ του Μάσα, ο Ολιμπά απομάκρυνει με τα πόδια.

17:03

48': Καλή στιγμή για τον Αστέρα με σουτ του Πάρα, ο Ολίμπα με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει και κρατά το μηδέν.

16:59

46': Ξεκίνησε το β' μέρος στα Χανιά. Δεν υπάρχουν αλλαγές για Πλατανιά και Αστέρα.

16:59

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες για το δεύτερο ημίχρονο.

16:45

Τέλος α' ημιχρόνου... Πλατανιάς - Αστέρας 0-0.

16:44

45'+1: Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μάσα βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Ολίμπα, από μπαλιά του Πάρα, αλλά αστοχεί (πλάσαρε ψηλά)!

16:44

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις για το πρώτο μέρος.

16:43

Πολλές διαμαρτυρίες από την πλευρά των φιλάθλων του Πλατανιά για την απόφαση του Γιάχου.

16:41

43': Κάρτα στον Τζίλβαν Γκόμες για θέατρο.

16:40

42': Σέντρα Μαχαμάτ, εύκολα ο Κοσίσκι για τον Αστέρα.

16:37

Εν συνεχεία ούτε ο Τσουράκης κατάφερε να νικήσει τον γκολκίπερ του Αστέρα, ο οποίος αν και πεσμένος έκανε νέα εντυπωσιακή επέμβαση!

16:36

37': Οι Κρητικοί αναπτύχθηκαν ωραια, ο Τόρες πλασάρει, ο Κοσίτσκι του λέει όχι και κρατά το μηδέν!

16:35

Τεράστια ευκαιρία για τον Πλατανιά.

16:33

34': Ο Ρόλε εκτέλεσε ένα φάουλ για τον Αστέρα, η μπάλα απ' ευθείας άουτ.