0
17:51

Τελικό αποτέλεσμα στην Τρίπολη... Αστέρας - Καλλονή 1-0 με το γκολ του Μάσα.

17:50

90'+3: Κίτρινη στον Πάρα.

17:47

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:46

89': Κίτρινη στον Γιαννιώτα.

17:44

87': Μοναδική ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Καμαρά κέρδισε την μπάλα, βρήκε τον Κύπρου, αυτός σουταρε με το αριστερό αλλά αστόχησε!

17:44

87': Ο Γιαννιώτας μπήκε επικίνδυνα στην περιοχή της Καλλονής, σούταρε, αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά άουτ.

17:42

85' Εκτέλεση φάουλ Μίνγκα, έδιωξε και πάλι ο Γκοιάν. Προσπαθεί η Καλλονή που ψάχνει την ισοφάριση.

17:39

82': Τώρα κλείνει τις αλλαγές του ο Αστέρας. Στην θέση του Ρόλε ο Φερνάντες.

17:38

Δέκα λεπτά ακόμα χωρίς καθυστερήσεις.

17:36

79': Ο Αστέρας απειλεί με τον Μάτσα, ο Χογκ όμως του λέει όχι και κρατά ''ζωντανή'' την Καλλονή.

17:36

Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, με την Καλλονή να προσπαθεί να βγάλει αντίδραση αλλά να μην απειλεί.

17:31

74': Διπλή αλλαγή για την Καλλονή. Βαλιός και Λεοζίνιο εκτός. Μέσα Μίνγκας και Κύπρου.

17:29

71': Και νέα καλή στιγμή για τον Αστέρα με τον Παντελιάδη να δοκιμάζει τα πόδια του αλλά να μην βρίσκει στόχο.

17:27

70': Απειλεί ο Αστέρας. Σέντρα του Λούι, ο Πάρα παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Χογκ.

17:25

66': Ο Λεοζίνιο μετά από λάθος του Γκοϊάν σούταρε, ο Κοσίτσκι μπλόκαρε δίχως προβλήματα για τον Αστέρα.

17:21

63': Σέντρα του Λούι, ο Πάρα προσπαθεί να πιάσει το ανάποδο ψαλίδι χωρίς επιτυχία.

17:18

61': Κίτρινη στον Γιορέντε.

17:16

58': Ακόμα μια χαμένη ευκαιρία για τον Αστέρα. Γύρισμα του Λούι, κεφαλιά του Πάρα, η μπάλα άουτ.

17:15

57': Από δύσκολη γωνια δοκιμάζει τα πόδια του Μάσα αλλά αστοχεί ξανά!

17:14

55':Απαντά στις ευκαιρίες ο Αστέρας. Υπέροχη ενέργεια του Μάσα ο οποίος φτάνει φάτσα με τον Χογκ αλλά δεν μπορεί να σκοράρει!

17:12

54': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Λάθος του Ζησόπουλου, ο Ναβάρο έκλεψε και πάσαρε στον Χουάνμα αυτός σούταρε, η μπάλα όμως πέρασε πάνω από τα δοκάρια του Κοσίτσκι.

17:08

51': Στη συνέχεια της φάσης ο Ρόλε σούταρε αλλά αστόχησε! Νέα καλή στιγμή για τους Αρκάδες που μπήκαν δυνατά στην επανάληψη.

17:08

Ο Ρόλε το εκτέλεσε, ο Ζησόπουλος δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά.

17:07

49': Ευκαιρία για τον Αστέρα με προσπάθεια του Γιαννιώτα ο οποίος πλάσαρε, ο Αναστασιάδης σε κόρνερ.

17:04

Εκτελέστηκε, φάση διαρκείας στα καρέ της Καλλονής χωρίς αποτέλεσμα για τους γηπεδούχους.

17:04

47': Κόρνερ για τον Αστέρα.

17:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

17:03

46': Ο Γιαννιώτας στη θέση του Μπαντιμπαγκά. Αλλαγή και για τον Αστέρα.

17:02

46': Ο Καμαρά στη θέση του Πιπίνη για την Καλλονή.