0
-
0
20:08

Λήξη στο Περιστέρι. Κακό παιχνίδι και απόλυτα φυσιολογικό το 0-0 που διαμόρφωσε τα αριθμητικά του δεδομένα.

20:06

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Κόρμπο να αστοχεί σε τετ α τετ.

20:06

20:03

87': Κεφαλιά του Ναπολεόνι στέλνει την μπάλα λίγο άουτ, στην καλύτερη ευκαιρία του Ατρόμητου στο δεύτερο ημίχρονο.

19:59

83': Αλλαγή και για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Φωτάκης, μέσα ο Κόρμπος.

19:56

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές ο Ατρόμητος με τον Κούρο να παίρνει τη θέση του Κοντοέ.

19:42

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, με τον Τάσο να παίρνει τη θέση του Ούμπιντες.

19:41

65': Σωτήρια επέμβαση του Τζέναμο σε σουτ του Βιγιαφάνες.

19:35

60': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, με το Δημούτσο να παίρνει τη θέση του Μπάλλα.

19:34

Συμπληρώνεται μια ώρα αγώνα με το ρυθμό να έχει πέσει πολύ στο ξεκίνημα της επανάληψης.

19:29

Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνες.

19:22

46': Ετζεγκέλε αντί Μαλεζά η πρώτη αλλαγή του Παναιτωλικού.

19:21

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:02

Ημίχρονο στο Περιστέρι. Χωρίς σκορ το παιχνίδι με τον Ατρόμητο να είναι πιο επικίνδυνος, χωρίς όμως να απειλήσει ιδιαίτερα.

19:02

45': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη.

19:01

44': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο με Κούσα και Μαλεζά να κοντράρουν το σουτ του Παπάζογλου.

18:54

37': Κίτρινη κάρτα στον Φωτάκη.

18:48

Μισή ώρα παιχνιδιού στο Περιστέρι, με τον Ατρόμητο να έχει τον έλεγχο του αγώνα, αλλά να μην μπορεί να φτιάξει ευκαιρίες. Από την άλλη, ο Παναιτωλικός δεν κλείνεται, αλλά πιέζει ψηλά και ψάχνει τις προϋποθέσεις να γίνει απειλητικός.

18:44

28': Συρτή σέντρα του Ναπολεόνι, προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ ο Κούσας.

18:41

Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι.

18:32

Πιέζει ο Ατρόμητος στο ξεκίνημα με χαρακτηριστικό ότι έχει κερδίσει τέσσερα κόρνερ στο πρώτο τέταρτο.

18:31

15': Εντυπωσιακή επέμβαση του Ράφαελ σε κεφαλιά του Φυτανίδη.

18:29

Χωρίς φάσεις ως τώρα το παιχνίδι, ενώ κοντεύει να συμπληρωθεί το πρώτο τέταρτο.

18:20

Συνολικά στο γήπεδο βρίσκονται κάτι παραπάνω από 1.500 φίλαθλοι.

18:19

Περίπου 200 φίλαθλοι του Παναιτωλικού βρίσκονται στο γήπεδο του Περιστερίου.

18:17

Το παιχνίδι ξεκίνησε.

18:10

Καλησπέρα. Θα παρακολουθήσουμε μαζί το παιχνίδι του Ατρόμητου με τον Παναιτωλικό για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τζενάμο, Νάστος, Κοντοές, Ταυλαρίδης, Παπάζογλου, Φυτανίδης, Δημούτσος, Πίτου, Ούμπιδες, Ναπολεόνι, Καραμάνος
Αναπ: Γκορμπούνοφ, Γεωργίου, Λαζαρίδης, Τάτος, Κούρος, Φάμπιο, Μπάλλας
Ράφαελ, Κουτρομάνος, Κέβιν Μαρτίνες, Κούσας, Θεοδωρίδης, Άλβες, Μαλεζάς, Γοδόι, Φωτάκης, Βιγιαφάνες, Νίκολας Μαρτίνες
Αναπ: Στεφανάκος, Κόρμπος, Μορένο, Καπέλ, Εντζεγκέλε, Μύγας, Καλογέρης
Διαιτητής: Θανάσης Γιάχος (Χίου) Βοηθοί: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας), Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών) 4ος: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)