2
-
2
20:11

ΠΑΣ και Ξάνθη αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2 σε ένα παιχνίδι με τρομερό φινάλε. Ματσάρα με τα όλα της στο τελευταίο 20λεπτο με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν δύο φορές και να χάνουν πέναλτι με τον Τσουκαλά για τη μεγάλη ανατροπή.

20:10

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:07

90+1': Μεγάλη ευκαιριά για τον ΠΑΣ. Ο Κυριακίδης αποκρούει τετ α τετ του Κοροβέση.

20:07

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:05

89': Δεύτερη κίτρινη για τον Ομπόντο και αποβολή.

20:02

86': Καλό σουτ του Τζημόπουλου, αποκρούει ο Κυριακίδης.

19:57

81': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Κομεσίδη.

19:55

79': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

19:54

Ο Τσουκαλάς εκτελεί, αλλά ο Κυριακίδης αποκρούσει και διώχνει σε κόρνερ.

19:54

78': ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Το κέρδισε ο Κοροβέσης.

19:52

Απίστευτη εξέλιξη στα Γιάννινα. Ο ΠΑΣ βρήκε εκ νέου απάντηση και με σουτ του Τσάβες ισοφαρίζει σε 2-2.

19:52

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

19:51

Ο Βελλίδης με υπερένταση διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Σολτάνι. Από το κόρνερ ωστόσο ο Σολτάνι τρύπωσε στην καρδιά της περιοχής και από κοντά δίνει εκ νέου το προβάδισμα με το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

19:50

75': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ.

19:47

Ο Ίλιτς ταλαιπώρησε τους αντιπάλους του και με σουτ μέσα από την περιοχή νικάει τον Κυριακίδη για το 1-1.

19:47

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

19:44

68': Ο Γούτας στη θέση του Καπετάνου.

19:41

66': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Διώχνουν οι αμυντικοί της Ξάνθης.

19:39

64': Κίτρινη για τον Ομπόντο.

19:39

63': Ανεκματέλλευτο το κόρνερ για την Ξάνθη.

19:38

62': Ο Μανιάς στη θέση του Μιχαήλ.