3
-
0
20:07

Εύκολη νίκη για τον ΠΑΟΚ με 3-0 τη Νίκη Βόλου. Καλή εμφάνιση για τους Θεσσαλονικείς απέναντι στην αδύναμη νεοφώτιστη ομάδα. Πλήγμα ο τραυματισμός του Τζαβέλλα.

20:06

90'+2: Τέλος του αγώνα.

20:03

90': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:02

89': Δεύτερο διαδοχικό κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

20:01

88': Κοντά στο 4-0 ο ΠΑΟΚ, αλλά ο Ταμπάκης απόκρουσε το πλασέ του Σκόνδρα.

19:57

84': Ο Κορέτας στη θέση του Σκούρτη.

19:53

Ο Μακ... ψαρεύει τον Ταμπάκη και με την εύστοχη εκτέλεση κάνει το 3-0.

19:53

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

19:52

79': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ίβενς κρατάει τον Αθανασιάδη και ο Κύζας δείχνει τη βούλα.

19:50

77': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, η κεφαλιά του Κατσικά φεύγει άουτ.

19:49

76': Ο Μάρτενς στη θέση του Τζιόλη.

19:48

75': Εντυπωσιακό σλάλομ του Μακ, που πλασάρει από καλή θέση, προλαβαίνει ο αμυντικός και βάζει την κόντρα, η μπάλα στην αγκαλιά του Ταμπάκη.

19:38

66': Ωραία ατομική ενέργεια του Ρατς από αριστερά, ο Περέιρα δεν μπορεί να σκοράρει από κοντά.

19:36

64': Κίτρινη για τον Αργύρη.

19:35

64': Ο Τζανδάρης στη θέση του Σαλπιγγίδη.

19:31

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, ο Ταμπάκης καθαρίζει.

19:28

57': Κίτρινη για τον Αθανασιάδη.

19:27

56': Αγγίζει το γκολ η Νίκη Βόλου, αλλά ο Γλύκος λέει όχι στον Σκούρτη που πλάσαρε από εξαιρετική θέση.

19:25

54': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα από θέση τετ α τετ πλασάρει, αποκρούει εντυπωσιακά ο Ταμπάκης.

19:23

51': Ο Σταμποζλίεφ στη θέση του Γιαννιτσάνη.

19:22

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ωραία ενέργεια στον Μακ, η μπάλα καταλήγει στον Σαλπιγγίδη που από καλή θέση σουτάρει μόλις άουτ.

19:19

Ο Σκόνδρας πλαγιοκοπεί από τα δεξιά και σεντράρει, ο Περέιρα με κοντινή προβολή νικάει τον Ταμπάκη για το 2-0.

19:19

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

19:18

46': Ο Κατσικάς στη θέση του Τζαβέλλα, για τον οποίο υπάρχουν φόβοι για θλάση.

19:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.