3
-
0
22:22

Άνετη νίκη του Ολυμπιακού, που θα μπορούσε να έχει φτάσει και σε πιο ευρύ σκορ από το τελικό 3-0

22:22

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

22:20

90'+2: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

22:19

90'+1: Το παλεύει να βρει δίχτυα ο Μήτρογλου, άστοχο σουτ από τον διεθνή φορ

22:17

89': Ο Λόρια σταματά και πάλι τον Μήτρογλου, που προσπάθησε να σκοράρει με πλασέ

22:16

88': Ο Μήτρογλου έκανε την κεφαλιά μετά τη σέντρα του Κασάμι, ο Λόρια απέκρουσε

22:14

86': Ωραίο σουτ του Μπουχαλάκη, ο Λόρια και πάλι έδιωξε σε κόρνερ

22:13

85': Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά, ο Ολυμπιακός σκέφτεται ήδη τη μάχη της Τρίτης (16/9) με την Ατλέτικο

22:07

79': Ροβίθης αντί Περογαμβράκη, ολοκληρώθηκαν και οι αλλαγές του ΟΦΗ

22:03

75': Φαλτσαριστό σουτ του Μπουχαλάκη, ήλεγχε την πορεία της μπάλας ο Λόρια

22:01

73': Σουτ του Κάλαϊτζιτς λίγο έξω από την περιοχή, πέρασε άουτ

21:59

71': Ο Κασάμι σούταρε, ο Λόρια και πάλι θα διώξει σε κόρνερ

21:57

68': Μπουχαλάκης αντί Αφελάι, έκλεισε τις αλλαγές του ο Μίτσελ

21:56

67': Μακρινό άστοχο σουτ από τον Φερούζ

21:52

63': Δοκάρι για τον Ολυμπιακό με τον Μπενίτες, που απέφυγε τον αντίπαλό του και πλάσαρε, αν και θα μπορούσε να πασάρει στον αφύλακτο Μήτρογλου

21:50

62': Φερούζ αντί Τζορτζ και Κάλαϊτζιτς αντί Μπανούση, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον ΟΦΗ

21:48

60': Κεφαλιά του Κασάμι μετά τη σέντρα του Ντουρμάζ από τα αριστερά, πέρασε λίγο άουτ

21:46

57': Καταχειροκροτείται και ο Ντομίνγκεζ, που δίνει τη θέση του στον Μπενίτες

21:44

55': Εν μέσω αποθέωσης ο Κώστας Μήτρογλου μπήκε στο ματς αντί του Διαμαντάκου

21:43

Υπέροχο γκολ από τον Ντομίνγκεζ με δεξί φαλτσαριστό σουτ, κανένα περιθώριο αντίδρασης για τον Λόρια

21:42

54': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό

21:38

51': Νέο σουτ του Κασάμι, πάλι απομάκρυνε σε κόρνερ ο Λόρια με εντυπωσιακή επέμβαση

21:36

49': Δυνατό σουτ του Κασάμι, έδιωξε σε κόρνερ ο Λόρια

21:33

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

21:18

Δίκαιο το προβάδισμα των Πειραιωτών, αν και έχουν συμβάλει πολύ οι παίκτες του Γκατούζο με τα λάθη τους για να προκύψει αυτό το 2-0

21:18

45'+2: Λήξη πρώτου ημιχρόνου

21:17

45+1': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

21:16

Σέντρα και πάλι από τον Μαζουακού, άστοχη έξοδος από τον Λόρια και σε κενή εστία ο Ντουρμάζ πλάσαρε εύστοχα

21:15

44' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό

21:11

40': Από μία κίτρινη κάρτα σε Διαμαντάκο και Μεϊτέ

21:09

38': Μακρινό σουτ του Αφελάι, εύκολα μπλόκαρε ο Λόρια