1
21:49

Λήξη της αναμέτρησης. Ιωνικός - Απόλλων 0-1.

21:47

90': Σέντρα Γκόλια, σουτ Φαρινόλα άουτ.

21:46

Μικρή διακοπή καθώς έχουν τραυματιστεί ο Βάντερσον και ο Ντούλιος σε διεκδίκηση της μπάλας.

21:44

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Αλίπιο από τα αριστερά έκανε το σουτ, έδιωξε προσωρινά ο Ριγανάς, νεό σουτ από τον Κυβελίδη, μπλοκάρει ο Ριγανάς.

21:38

81': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Νανία αντί του Γκονζάλες (σε μια προσπάθεια του Κωστένογλου να αποφορτιστεί το κλίμα, καθώς οι πάικτες του Ιωνικού τα είχαν με τον Γκονζάλες).

21:37

Ένταση μεταξύ των παικτών αμέσως μετά το γκολ. Kαι κίτρινη στον Ριγανά.

21:36

ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Εκτελεί ο Γκονζάλες και η μπάλα στα δίχτυα, ο Απόλλων ανοίγει το σκορ.

21:35

78': Πέναλτι κερδίζει ο Απόλλωνα σε ανατροπή του Βάντερσον από τον Ριγανά.

21:33

76': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Φαρινόλα αντί του Ανγκούλο.

21:33

76': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Ζαχαράτος αντί του Τσίγκα.

21:32

75': Μοναδική ευκαιρία για τον Ιωνικό. Τετ α τετ Τσίγκα από τα αριστερά αποκρούει σωτήρια ο Πίτκας.

21:31

74': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζής αντί του Φουκαρά.

21:29

72': Τρεις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Βγήκαν οι Ενρίκο, Καρακώστας, Ηρακλής και μπήκαν οι Γκονζάλες, Κύργιας και Κυβελίδης.

21:27

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό. Σουτ Τσίγκα μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ σωτήρια ο Πίτκας.

21:25

68': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Ντούλιος αντί του Κατσαβριά.

21:22

65': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

21:21

64': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Βάντερσον από τα δεξιά και κακό διώξιμο των αμυντικών, η μπάλα έφτασε στον Φουκαρά, που από θέση μέσα δεξιά σούταρε ανενόχλητος για να αποκρούσει σωτήρια ο Ριγανάς.

21:17

60': Τέσσερις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Βγήκαν οι Ψύρρας, Ντούνης, Βασιλαντωνόπουλος και ο υπό δοκιμή Γκανέζος και μπήκαν οι Κυριάκος, Γκόλιας, Βάντερσον και Αλίπιο.

21:15

58': Στο ίδιο λεπτό αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Μπερνιδάκης αντί του Σερέπα.

21:15

58': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Παντελίδης αντί του Σεμεντζή.

21:13

56': Στην αντεπίθεση ο Απόλλων, σουτ Ενρίκο από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα άουτ.

21:12

55': Καλή στιγμή για τον Ιωνικό. Σέντρα του Σερέπα από τα δεξιά, ο Κατσίκης θα πιάσει το σουτ από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα πάνω από την εστία του Πίτκα.

21:06

49': Προσπάθεια του Ανγκούλο μέσα στην περιοχή διώχνει ο Ριγανάς.