1
19:56

Από τη Νέα Σμύρνη καλό σας βράδυ.

19:53

Καλύτερος στο δεύτερο ημίχρονο ο Απόλλων, βελτιώθηκε, προσπάθησε, κράτησε περισσότερο μπάλα, πάτησε αντίπαλη περιοχή και πέτυχε ένα πολύτιμο γκολ, που του δίνει μικρό προβάδισμα εν όψει της ρεβάνς της Ριζούπολης.

19:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης 1-1.

19:45

85': Τελευταία αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας στη θέση του Μπέλη.

19:42

82': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Αρναρέλλης στη θέση του Κατσικογιάννη.

19:41

Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά με τον Λαγό, κεφαλιά Ανγκούλο και η μπάλα στα δίχτυα, Καλλιθέα - Απόλλων 1-1.

19:41

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:40

80': Κίτρινη για τον Ρουσάκη.

19:37

77': Κόρνερ για την Καλλιθέα, περνά ανεκμετάλλευτο...

19:35

75': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, διώχνουν εύκολα οι παίκτες της Καλλιθέας...

19:32

72': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ρόχας Μάρτιν αντί του Άλβες.

19:31

71': Σουτ Κυβελίδη από θέση μέσα αριστερά, διώχνει ο Μιχελής...

19:29

69': Και τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο στη θέση του Γκονζάλες.

19:27

Να ζητήσουμε την κατανόηση σας, καθώς η μετάδοση γίνεται κάτω από δύσκολες συνθήκες, αφού ο τεχνικός διευθυντής της ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης Δημήτρης Κοτταράς επιχείρησε δευτερόλεπτα πριν από την έναρξη του β' ημιχρόνου να μας επιτεθεί αρχικά στο καμαράκι που βρισκόμαστε στη Νέα Σμύρνη εν μέσω απειλών και φράσεων πεζοδρομίου. Μάλιστα ακολούθως προσπάθησε να ανέβει για να χειροδικήσει και έσπρωξε συνεργάτη μας. Ήδη κινούνται όλες νόμιμες διαδικασίες με τον Δημήτρη Κοτταρά να αναζητείται από την αστυνομία.

19:26

66': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, επιχειρεί το ανάποδο ψαλίδι ο Χατζής η μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Καλλιθέας.

19:21

61': Γέμισμα στα καρέ της Καλλιθέας από τα αριστερά, ο Βάντερσον κάνει μια στροφή γύρω από τον εαυτό του, πιάνει το καλοτραβηγμένο σουτ και η μπάλα φεύγει δύο μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Είναι η πρώτη ευκαιρία του Απόλλωνα στο παιχνίδι.

19:20

Κόρνερ για τον Απόλλωνα, διώχνουν οι παίκτες της Καλλιθέας.

19:18

Εκτελεί ο Γκόλιας, δεν διώχνουν καλά οι αμυντικοί, προσπαθεί ο Κυβελίδης και ο Γεωργίου από κοντά, αλλά θα απομακρύνουν σε νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι.

19:17

59': Πρώτο κόρνερ για τον Απόλλωνα.

19:15

57': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί Κυριάκου και ο Βάντερσον αντί του Νανία.

19:15

56': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα. Μπέλης βγαίνει μόνος από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει από θέση τετ α τετ, διώχνει σωτήρια ο Κουτσόπουλος.

19:13

54': Σουτ Μιχαλόπουλο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ...

19:11

52': Κίτρινη στον Μιχαλόπουλο...

19:10

51': Κόρνερ για την Καλλιθέα, εκτελεί ο Άλβες από τα αριστερά, διώχνει δύσκολα ο Κουτσόπουλος.