1
-
1
21:08

ΠΑΟΚ και Καλλονή αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 αν και αμφότερες οι ομάδες είχαν ευκαιρίες για τη νίκη.

21:08

90'+4: Τέλος του αγώνα.

21:06

90'+3: Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη για τον Μπαρέρα. Για καθυστέρηση η δεύτερη κίτρινη.

21:03

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:02

89': Ο Γιώργου στη θέση του Καλτσά.

21:01

87: Κίτρινη για τον Λεοζίνιο.

20:59

87': Κόκκινη απευθείας στον Περέιρα. Ο Αργεντίνος αλληλοτραβιέται με τον Λεοζίνιο και ο Κομίνης τον αποβάλλει, μάλλον υπερβολικά.

20:59

86': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:58

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Χογκ αποκρούει σωτήρια σουτ του Σαββίδη.

20:55

82': Κίτρινη για τον Κεϊτά.

20:55

81': Ο Κύπρου στη θέση του Καμαρά.

20:55

81': Ο Χογκ αποκρούει το σουτ του Ρατς.

20:53

79': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Καμαρά τετ α τετ με τον Γλύκο, τον οποιό ντριπλάρει, αλλά καθυστερεί και τον κόβει ο Σαββίδης σε κόρνερ. Τραυματίζεται μάλιστα ο Σενεγαλέζος. Καθαρίζει ο Γλύκος.

20:52

78': Χαμένο τετ α τετ για τον ΠΑΟΚ με τον Μακ να πλασάρει άουτ.

20:50

77': Ο Ρατς στη θέση του Τζιόλη.

20:48

76': Μακρινό σουτ του Μανούσου, άουτ.

20:46

Κακή αντίδραση της άμυνας της Καλλονής, ο Μακ από αριστερά βρίσκει τον Περέιρα στην καρδιά της περιοχής και ο Αργεντινός με σουτ στην κίνηση νικάει τον Χογκ για το 1-1. Το πρώτο του γκολ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ.

20:46

74': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:41

68': Ο Μαντούρο στη θέση του Τζανδάρη.

20:40

67': Κόρνερ για την Καλλονή μετά από σουτ του Λεοζίνιο που κόντραρε και πέρασε ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι του Γλύκου. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:39

66': Κίτρινη για τον Βίτορ.

20:35

Ταχύτατη αντεπίθεση για τους νησιώτες. Ο Λεοζίνιο κάνει ωραία μπαλιά, ο Καμαρά βγήκε τετ α τετ με τον Γλύκο τον οποίο πλάσαρε εύστοχα και άνοιξε το σκορ.

20:35

63': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ.

20:32

60': Κίτρινη ο Μπαρέρα.

20:31

59': Ευκαιρία για την Καλλονή. Σε γρήγορη αντεπίθεση ο Καμαρά ντρίπλαρε τον Τζαβέλλα και σούταρε, δύσκολη επέμβαση του Γλύκου.

20:30

58': Ο Κεϊτά στη θέση του Χωριανόπουλου.

20:29

56': Καλό διαγώνιο σουτ του Μακ, άουτ.

20:28

55': Ο Σαββίδης στη θέση του Μάρτενς.

20:26

52': Όπως και στο α' μέρος, έτσι και στο β' ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά. Νέα ευκαιρία με τον Περέιρα, απόκρουσε ο Χογκ με διπλή προσπάθεια.

20:20

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Μετά από μπαλιά του Βίτορ, ο Περέιρα μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε, απόκρουσε σωτήρια ο Χογκ.

20:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.