3
-
1
21:09

Θαυμάσιος ο ΠΑΣ στην επανάληψη, απόλυτα δίκαιη η νίκη του με 3-1 κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης

21:09

90'+3: Λήξη του αγώνα

21:08

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη

21:06

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

20:58

83': Έκλεισαν οι αλλαγές του ΠΑΣ, ο Χαρίσης αντί του Γιάκου

20:54

79': Ο Σαπαλίδης αντί του Ίλιτς για τη δεύτερη αλλαγή του ΠΑΣ

20:53

78': Σουτ στην κίνηση από τον Πάρα, έφυγε ελάχιστα άουτ

20:51

76': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Ακόστα αντί Τσάβες

20:49

74': Ο Πάρα αντί του Μάσα, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Αστέρα

20:48

73': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Παπαχρήστο, με δέκα μένουν οι Αρκάδες

20:45

Καταιγιστικοί οι γηπεδούχοι στην επανάληψη, σκόρερ ο Τζημόπουλος με κεφαλιά μετά από σέντρα του Ντάσιου

20:45

70': Τρίτο γκολ για τον ΠΑΣ!

20:42

68': Κίτρινη κάρτα στον Κιτοκό

20:42

Ο Ίλιτς είναι ο σκόρερ, σπρώχνοντας την μπάλα στα δίχτυα μετά το αρχικό πλασέ του Κοροβέση ύστερα από την πάσα του Τσάβες

20:41

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

20:40

66': Πιέζει ο ΠΑΣ και για δεύτερο γκολ

20:38

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, ο Μουνάφο στη θέση του Τιεμπί

20:38

64': Νέα κεφαλιά του Λίλα, άστοχη και πάλι

20:37

63': Κεφαλιά του Λίλα, έφυγε άουτ

20:33

Δυνατό σουτ του Τσάβες μέσα από την περιοχή ύστερα από πάσα του Ίλιτς, ο Θεοδωρόπουλος δεν μπορεί να αντιδράσει και οι Ηπειρώτες φέρνουν το ματς στα ίσα

20:33

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

20:29

54': Κεφαλιά από τον Μπαράλες, πέρασε άουτ η μπάλα

20:23

49': Κίτρινη κάρτα στον Παπαχρήστο

20:22

48': Ο Θεοδωρόπουλος μπλόκαρε την μπάλα σε δυνατή κεφαλιά του Μιχαήλ μετά από εκτέλεση φάουλ του Τσάβες, καλή ευκαιρία για τον ΠΑΣ

20:20

46': Κουρμπέλης αντί Φερνάντες στην πρώτη αλλαγή του Αστέρα

20:20

46': Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

20:02

Κόντρα στη ροή του αγώνα οι Αρκάδες προηγούνται στο πρώτο μέρος με το γκολ του Μπαράλες

20:02

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:58

Ο Μπαράλες με κεφαλιά-ψαράκι αξιοποιεί τη σέντρα του Ρόλε από τα αριστερά

19:58

42': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

19:55

39': Μακρινό σουτ του Φερνάντες, πέρασε άουτ

19:52

36' Κίτρινη κάρτα θα δει ο Τζημόπουλος για φάουλ στον Μάσα