2
-
1
21:05

Με τον καλύτερο τρόπο επέστρεψε στη Σούπερ Λίγκα η Κέρκυρα, που πήρε το τρίποντο κόντρα στον Πανθρακικό επικρατώντας 2-1. Άργησε να αντιδράσει η ομάδα της Κομοτηνής.

21:05

90'+3: Τέλος του αγώνα.

21:02

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:02

90': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:59

88': Στη θέση του Χαβίτο ο Ντιμιτρόφσκι.

20:57

85': Επικίνδυνη κάθετη του Ιγκόρ για τον Ντιγκινί, ο Σέτκους βγαίνει γρήγορα και καθαρίζει τη φάση.

20:54

81': Κίτρινη για τον Ζορμπά.

20:52

79': Ο Ζορμπάς στη θέση του Ρόχας.

20:50

76': Τελευταία στιγμή ανακόπτει τον Ίγκορ ο αμυντικός της Κέρκυρας. Πιέζει ο Πανθρακικός.

20:48

74': Ο Χασομέρης στη θέση του Τριανταφυλλάκου.

20:47

73': Αγγίζει την ισοφάριση ο Πανθρακικός, αλλά η κεφαλιά του Σερφά περνάει μόλις άουτ.

20:42

70': Άουτ το μακρινό σουτ του Χαβίτο.

20:38

66': Σουτ του Ρόχας έξω από την περιοχή, άουτ.

20:37

65: Ο Ντιόγκο στη θέση του Ομπράντοβιτς.

20:35

Διώχνει ο Ιγκόρ την εκτέλεση του Χαβίτο.

20:35

62': Κόρνερ για την Κέρκυρα μετά από απόκρουση του Φερνάντες σε κεφαλιά του Ρόχας.

20:34

Σκόρερ ο Ιγκόρ, που κατέβασε ωραία την μπάλα μέσα στην περιοχή και με ψύχραιμο τελείωμα νίκησε τον Σέτκους βάζοντας εκ νέου στο παιχνίδι την ομάδα του.

20:33

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ.

20:32

60': Ο Γκιγιέρμο στη θέση του Τσουμάνη.

20:28

56': Εκτέλεση φάουλ-γέμισμα του Τζάνη, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων της εστίας του Σέτκους η προβολή του Παπαγεωργίου.

20:23

51': Γύρισμα του Έμπουε προς τον Φερνάντες, που κάνει τσαφ και με υπερπροσπάθεια διώχνει σε κόρνερ αποφεύγοντας τα χειρότερα και ένα χάι λάιτ σε αστεία βιντεάκια. Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

20:18

46': Ο Ντιγκινί στη θέση του Κάσες.

20:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.