1
-
0
21:10

Έστω και στο φινάλε ο ΟΦΗ πήρε μια δίκαιη νίκη, ξεκινώντας ιδανικά το πρωτάθλημα

21:09

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

21:07

Λυτρωτής ο Πετρόπουλος για τους Ηρακλειώτες, σκοράρει με δυνατό συρτό σουτ ύστερα από πάσα του Περογαμβράκη

21:07

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:06

90'+2: Έκλεισαν οι αλλαγές του Παναιτωλικού με τον Θεοδωρίδη αντί του Μαρτίνες

21:05

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

21:02

87': Κίτρινη κάρτα στον Περογαμβράκη, που βρήκε στο κεφάλι τον Μαλεζά σε προσπάθειά του για ανάποδο ψαλίδι

20:58

83': Λάθος από την άμυνα του Παναιτωλικού, ο Ράφαελ την ύστατη στιγμή έδιωξε προ του Περογαμβράκη, για να μπλοκάρει εν συνεχεία και το σουτ του Μακρή. Σπουδαία ευκαιρία για τον ΟΦΗ

20:56

81': Κουτσιανικούλης αντί Μιλιάζες για τη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ

20:54

79': Σουτ του Άλβες, καμία ανησυχία για τον Λόρια

20:47

73': Ο ΟΦΗ έχει πάντα τον έλεγχο, αλλά δεν είναι το ίδιο επιθετικός όπως στο πρώτο μέρος

20:45

71': Λαμπρόπουλος αντί Αρτόλα για την πρώτη αλλαγή του ΟΦΗ

20:43

68': Τάιμ άουτ και πάλι στο παιχνίδι, ώστε να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων

20:38

63': Ο Ρουμπουλάκου αντί του τραυματία Παπουτσογιαννόπουλου για τη δεύτερη αλλαγή του Παναιτωλικού

20:32

58': Κίτρινη στον Παπουτσογιαννόπουλο

20:30

56' Καλό σουτ του Ραζάκ, η μπάλα έφυγε άουτ

20:25

50': Ο Κάπελ αυτή τη φορά απειλεί τους γηπεδούχους, αλλά το πλασέ του εξουδετερώνεται με τα πόδια από τον Λόρια

20:24

49': Υποψία ευκαιρίας για τον Παναιτωλικό, ο Κάπελ δεν μπόρεσε να κάνει κάτι καλό μετά από γέμισμα του Καλογέρη

20:21

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Καλογέρης στη θέση του Μύγα

20:21

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους

20:04

Ο ΟΦΗ αδικείται εμφανώς από το 0-0 στα πρώτα 45 λεπτά

20:04

45'+3: Λήξη του πρώτου μέρους

20:02

45'+1: Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

20:01

44' Διπλή επέμβαση του Ράφαελ σε εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες και πλασέ του Περογαμβράκη, ο ΟΦΗ και πάλι πλησιάζει στο γκολ

19:54

38': Σουτ του Πετρόπουλου, εντυπωσιακή επέμβαση από τον Ράφαελ και κόρνερ. Σπουδαία ευκαιρία για τον ΟΦΗ

19:50

34': Ο Πετρόπουλος σέντραρε από δεξιά, ο Περογαμβράκης δεν πρόλαβε να πιάσει την κεφαλιά