2
20:53

Τελικό αποτέλεσμα στο Πανθεσσαλικό, η ΑΕΚ επικρατεί 1-2 της Νίκης Βόλου.

20:51

90'+3: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντακόλ, ο Ταμπάκης πέφτει, η μπάλα περνά λίγο άουτ.

20:48

90'+1: Ο Μέτσε εκτελεί επικίνδυνα ένα φάουλ για τη Νίκη Βόλου, με δυσκολία ο Καραγκιολίδης απομακρύνει.

20:48

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:45

88': Καλή προσπάθεια και ωραίο συρτό σουτ του Ζόριτς εκτός περιοχής, η μπάλα περνά άουτ. Καλή στιγμή για την ΑΕΚ μετά από αρκετή ώρα.

20:40

Η Νίκη Βόλου στην επανάληψη εκμεταλλευόμενη και τις πολλές αλλαγές της ΑΕΚ, έχει ανεβάσει την απόδοση της και έχει ισορροπήσει ψάχνοντας την ισοφάριση.

20:39

82': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Στο ματς πέρασε ο Κορέτα.

20:37

79': Σέντρα σουτ του Γροντή, ο Ταμπάκης διώχνει με δυσκολία. Επικίνδυνη στιγμή για την ΑΕΚ.

20:34

76': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου, εκτέλεσε ο Κοτσαρίδης, απομακρύνει ο Γεωργέας στο πρώτο δοκάρι.

20:32

Ο Σκούρτης βγήκε φάτσα με τον Καραγκιολίδη ο οποίος ήταν εκτός θέσης και με υπέροχο πλασέ κρέμασε τον γκολκίπερ της ΑΕΚ για το 1-2.

20:31

74': ΓΚΟΛ η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ!

20:30

73': Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Στην θέση του Τζιώρα ο Σκούρτης.

20:25

Εκτελεί ο Κοτσαρίδης, απομακρύνει με το κεφάλι ο Γεωργέας στο πρώτο δοκάρι.

20:24

Εκτελέστηκε, νέο κόρνερ για τους Βολιώτες.

20:24

67': Κόρνερ για τη Νίκη.

20:21

64': Μέτσε και Νικλητσιώτης πέρασαν στο ματς για τη Νίκη Βόλου. Εκτός οι Μουζακίτης, Γιαννιτσάνης.

20:19

63': Ζόριτς, Μπρέσεβιτς, Καραγκιολίδης, Σαρρής, Σβάρνας πέρασαν στο ματς για την ΑΕΚ. Ανέστης, Κολοβγέτσιος, Λαμπρόπουλος, Μάνταλος και Μπαρμπόσα εκτός.

20:16

59': Ο Μάρτινς δοκιμάζει ένα φιλόδοξο σουτ αλλά αστοχεί απελπιστικά.

20:14

56': Ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Ντούνη να κρατά την μπάλα μέσα στην περιοχή, να σουτάρει με το δεξί, ο Ταμπάκης μπλοκάρει.

20:12

55': Άλλες τρεις αλλαγές για την ΑΕΚ. Στο ματς οι Ρόβας, Γεωργέας και Γροντής. Εκτός Πεταυράκης, Ανάκογλου και Μπακάκης.

20:11

54': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντακόλ, ο Ταμπάκης μπλοκάρει σταθερά.

20:05

Πρώτη ευκαιρία για την ΑΕΚ στην επανάληψη.

20:05

48': Οβίδα του Μπαρμπόσα με το αριστερό μέσα από την περιοχή, ο Ταμπάκης του λέει όχι.

20:03

46': Μάρκος Ντούνης, Φαγιέ και Ντακόλ πέρασαν στο ματς για την Ένωση. Κορδέρο, Πλατέλλας και Αραβίδης πέρσασαν εκτός.

20:03

Αλλαγές όμως έχει κάνει και η ΑΕΚ.

20:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

20:02

46': Δύο αλλαγές για τη Νίκη Βόλου. Παπουτσογιαννόπουλος και Ίβενς εκτός. Μέσα Μαρινάκης και Μαχλελής.

19:47

Ημίχρονο στο Πανθεσσαλικό, 0-2 η ΑΕΚ τη Νίκη Βόλου.

19:46

45'+1: Ο Κορδέρο πασάρει κάθετα στον Ανάκογλου, αυτός δεν γυρίζει τη μπάλα καλά με το αριστερό και ο Ταμπάκης μπλοκάρει.

19:45

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:44

Ο Μουζακίτης το εκτελεί, ο Τζιώρας σηκώθηκε για κεφαλιά αλλά δεν μπορεί την πάρει και η μπάλα περνά άουτ.

19:43

44': Φαουλ για τη Νίκη Βόλου, σε καλή θέση για ένα γέμισμα.