1
20:27

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής - Απόλλων 0-1.

20:22

75': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μπίκας αντί του Στεφανίδη.

20:18

72': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γκόλιας αντί του Λαγού.

20:12

Φτάσαμε στο 65', ο Ηρακλής προσπαθεί να πιέσει, χωρίς ωστόσο να απειλεί τον Απόλλωνα, που ελέγχει τη ροή του αγώνα.

20:11

64': Σουτ Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε σε σώματα και κατέληξε σε κόρνερ. Στην εκτέλεση ο Ζαμπάζης, σουτ Κάσσου, διώχνουν οι αμυντικοί οτυ Απόλλωνα σε νέο κόρνερ. Εκτελεί ο Ζαμπάζης, κεφαλιά Ζιάμπαρη, η μπάλα πάνω από την εστία του Πίτκα.

20:03

56': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Καλφούτζος αντί του Κυριακίδη.

20:02

Εκτός αγωνιστικού χώρου ο Βασιλαντωνόπουλος, που αντιμετωπίζει πρόβλημα. Ύστερα από ένα λεπτό επιστρέφει στο ματς.

20:01

54': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κατίδης αντί του Κυριάκου.

19:55

49': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Θα μπει ο Μπαρτολίνι, στην πρώτη του ανεπίσημη συμμετοχή, στη θέση του Στάμου.

19:55

Επέστρεψε ο Κυριάκος.

19:53

47': Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Κυριάκος από μαρκάρισμα του Ιντζόγλου.

19:49

Ο Απόλλων ξεκινά το β’ ημίχρονο με τους: Πίτκα, Ντούνη, Λαγό, Καρακώστα, Κοτσώνη, Κυριάκο, Φουκαρά, Ψύρρα, Βασιλαντωνόπουλο, Νανία, Ξαγοράρη.

19:49

Ο Ηρακλής ξεκινά το β’ ημίχρονο με τους: Παπαθανασίου, Μουχάλη, Βαλεριάνο, Ζιάμπαρη, Στάμο, Στεφανίδη, Ιντζόγλου, Κυριακίδη, Κάσσο, Ζαμπάζη, Τσιλιανίδη.