1
-
0
22:51

Δίχως να πιάσει υψηλά στάνταρ απόδοσης ο Παναθηναϊκός κέρδισε 1-0 την Παναχαϊκή χάρη σε γκολ του Μπεργκ.

22:51

90'+2: Τέλος του αγώνα.

22:47

89': Νέο καλό σουτ του Καρέλη, λίγο άουτ.

22:43

84': Κακό σουτ από τον Πλέγα, αρκετά μέτρα άουτ.

22:42

83': Μόλις άουτ το σουτ του Καρέλη.

22:38

80': Δέκα λεπτά ακόμα για το τέλος, έχει πέσει κάπως ο ρυθμός.

22:32

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Τετ α τετ ο Μπεργκ, τον προλαβαίνει ο Χατζιάς τελευταία στιγμή.

22:31

71': Ο Μπαϊράμι στη θέση του Χουχούμη.

22:24

65': Σπυρόπουλος και Νάνο μέσα, Μπούι και Μπούρμπος έξω.

22:23

64': Καλό σουτ του Ζλατόφσκι, άουτ.

22:20

60': Βελτιωμένος στο β' μέρος ο Παναθηναϊκός.

22:13

Ο Πράνιτς βρίσκει μέσα στην περιοχή τον Μπεργκ, που με ψύχραιμο πλασέ ανοίγει το σκορ.

22:11

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟ.

22:07

49': Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:06

Άουτ η κεφαλιά του Μπεργκ μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Χουχούμη.

22:06

48': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

22:04

46': Πέντε αλλαγές από τον Αναστασίου. Σίλντενφελντ, Τριανταφυλλόπουλος, Λαγός, Ατζαγκούν και Πράνιτς στις θέσεις των Δώνη, Ντίνα, Μέντε, Κουτρουμπή και Ρισβάνη.

22:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.