0
-
1
18:51

Καλή εμφάνιση για τον ΠΑΟΚ, ιδιαίτερα στο β' ημίχρονο και νίκη επί της ΚΠΡ με 1-0. Άφησε υποσχέσεις η ομάδα του Αναστασιάδη.

18:50

90'+4: Τέλος της αναμέτρησης.

18:49

90'+3: Καλή ευκαιρία για την ΚΠΡ. Σέντρα του Φίλιπς, ο Όστιν προλαβαίνει τους αμυντικούς και τον Γιακουμή, άουτ η κεφαλιά του.

18:47

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:46

90': Κόρνερ για την ΚΠΡ. Καθαρίζει ο Γιακουμής.

18:44

88': Ο Τζανδάρης έχει χώρο έξω από την περιοχή, κακό όμως το αριστερό σουτ του, μπλοκάρει εύκολα ο Γκριν.

18:42

85': Φόβοι για σοβαρή ζημιά στο γόνατο του Κωνσταντινίδη. Θα ακολουθήσει ρεπορτάζ.

18:37

80': Κοντά στο 2-0 ο ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα ελίχθηκε μέσα στην περιοχή, έκανε το πλασέ, αλλά ο Γκριν ήταν σε ετοιμότητα και απόκρουσε.

18:36

79': Κακό μακρινό σουτ του Κατσικά, πολλά μέτρα άουτ.

18:34

77': Άστοχη κεφαλιά του Ζαμόρα, δεν ανησυχεί ο Γιακουμής.

18:27

Διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

18:26

72': Καλή στιγμή για την ΚΠΡ. Δυνατό μακρινό σουτ του Χένρι, σε κόρνερ ο Γιακουμής.

18:24

70': Γιακουμής, Ποζατζίδης, Κουλούρης και Τζανδάρης μέσα, Γλύκος, Μαντούρο, Μακ και Αθανασιάδης έξω.

18:22

Πολύ ωραία συνεργασία μεταξύ Σαββίδη και Περέιρα, ο Αργεντινός κάνει το επικίνδυνο γύρισμα μέσα από την περιοχή, ο Χιλ προλαβαίνει τον Μακ, αλλά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

18:21

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

18:20

65': Σπυρόπουλος, Περέιρα και Σαββίδης μέσα, Ρατς, Γκολάσα και Σαλπιγγίδης έξω.

18:19

65': Κίτρινη για τον Μπάρτον.

18:18

63': Επικίνδυνη στιγμή για την ΚΠΡ, που δημιούργησε ρήγμα από αριστερά με τον Ζαμόρα, ο Κατσικάς ανακόπτει το γύρισμά του.

18:15

61': Κίτρινη για τον Μακ.

18:12

58': Ο Τζιόλης στη θέση του Κωνσαντινίδη.

18:12

57': Οι Ζαμόρα, Χιλ και Ονουόχα μέσα, Φέρντιναντ, Μπάρτον και Χόιλερ έξω

18:11

55': Πρόβλημα με τον Κωνσταντινίδη, που όλα δείχνουν πως δεν μπορεί να συνεχίσει.

18:04

49': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, που έχει και δοκάρι. Ωραία ατομική ενέργεια του Μακ, που σουτάρει μέσα από την περιοχή, ο Γκριν αποκρούει δύσκολα και ο Αθανασιάδης σε κενή εστία βρίσκει το κάθετο δοκάρι. Δεν περίμενε την μπάλα ο Κλάους.

18:01

46': Πολύ καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μακ από δεξιά βρίσκει τον Αθανασιάδη μέσα στην περιοχή που πλασάρει με τη μία, εντυπωσιακή απόκρουση του Γκριν, που κρατάει το μηδέν.

18:01

Κατσικάς, Σκόνδρας και Κωνσταντινίδης μέσα, Βίτορ, Τζαβέλλας και Κίτσιου έξω. Χωρίς αλλαγές η ΚΠΡ.

18:01

46': Ξεκίνησε το ματς.