1
-
2
19:54

Με το... αριστερό ο ΠΑΟΚ. Στο ντεμπούτο του Άγγελου Αναστασιάδη οι Θεσσαλονικείς ηττήθηκαν 1-2 από την Σταντάρ Λιέγης στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας τους. Είχε διάθεση ο ΠΑΟΚ, έτρεξε πολύ, βζάγοντας ευκαιρίες, αλλά είχε όμως αμυντικά κενά, ιδαίτερα στο β' ημίχρονο. Όπως είναι λογικό για την εποχή χρειάζεται πολύ δουλειά.

19:54

90': Τέλος στον αγώνα, δεν κρατήθηκαν καθόλου καθυστερήσεις.

19:51

89': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Καλό σουτ του Κίτσιου μέσα από την περιοχή, σώζει ο Τουράμ, στην επαναφορά της μπάλας ο Πόποβιτς κάνει ένα άστοχο γυριστό.

19:49

86': Ο Τζανδάρης επιστρέφει στο ματς και παίρνει τη θέση του Σαββίδη, που έχει ζαλιστεί από την προηγούμενη σύγκρουσή του.

19:48

85': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης άνοιξε στον Γκολάσα που σέντραρε από δεξιά, ο Πόποβιτς δεν πιάνει την κεφαλιά όπως θα ήθελε και η μπάλα φεύγει πλάγια.

19:44

82': Διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Σαββίδη στο κεφάλι μετά από σύγκρουση με τον Σταμ. Ξεκίνησε το ματς

19:42

80': Νέα ευκαιρία η Σταντάρ. Ωραία κάθετη του Ατζάρεβιτς, που είναι πολύ δραστήριος, ο Καρσελά βγαίνει φάτσα με τον Μελίσσα, κακό το πλασέ του, άουτ.

19:40

78': Νέα ευκαιρία για την Σταντάρ. Ωραίο σουτ του Ατζάρεβιτς πάλι, πέφτει στη γωνία και αποκρούει ο Μελίσσας.

19:38

76': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Ατζάρεβιτς, άουτ και ενώ ο Μελίσσας ήλεγχε.

19:36

74': Μεγάλη ευκαιρία η Σταντάρ. Ο Ατζάρεβιτς βρέθηκε τετ α τετ και πλάσαρε, απόκρουσε ο Μελίσσας.

19:33

Τρεις αλλαγές έκανε η ομάδα της Σταντάρ. Ο Φιόρε αντικατέστησε τον Βαν Νταμ, ο Ονο τον Μ' Μπόμπο και ο Ατζάρεβιτς τον Αρσλάναγκιτς

19:30

Ταχύτατη αντεπίθεση για τους Βέλγους με τον Εζεκίελ από αριστερά, αυτός δίνει στον Καρσελά, που με τη σειρά του δίνει στον Μπία που με δυνατό σουτ νικάει τον Μελισσά για το 1-2

19:30

67': ΓΚΟΛ για την ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

19:25

63': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σταντάρ. Μετά από σέντρα του Καρσελά, ο ανενόχλητος Βαν Νταμ αστοχεί με κεφαλιά από εξαιρετικά ευνοϊκή θέση.

19:24

62': Κόρνερ για την Σταντάρ. Διώχουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ.

19:22

Ωραία συνεργασία μεταξύ Σαββίδη και Κουλούρη, ωραίο σουτ του δεύτερου μέσα από την περιοχή στα δίχτυα του Τουράμ, 1-1.

19:22

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

19:19

57': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σαββίδης από αριστερά σέντραρε, αναμπουμπούλα στην περιοχή, σουτ του Πόποβιτς πάνω στα σώματα και δεύτερο από τον Αθανασιάδη άουτ.

19:16

54': Κακό σουτ του Πόποβιτς από μακριά, άουτ

19:16

53': Καλό μακρινό σουτ του Παναγιωτόυδη, μπλοκάρει ο Τουράμ.