0
-
2
19:44

Τελικό αποτέλεσμα, ο Ολυμπιακός γνώρισε την ήττα 2-0 σε φιλικό παιχνίδι απο την Κράσνονταρ.

19:42

89': Ο Ντομίνγκεζ βρίσκει χώρο, πλασάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχή, ο Ντίκαν μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.

19:40

87': Μακρινό σουτ του Λαμπόρντε, η μπάλα ψηλά, πάνω από τα δοκάρια του Χουτεσιώτη.

19:38

85': Καλή στιγμή για τους Ρώσους με παράλληλο γύρισμα του Άρι, ο Λαμπόρντε πλασάρει από το ύψος του πέναλτι αλλά αστοχεί.

19:36

82': Ο Κάται δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα ψηλά.

19:35

Εκτελεί ο Λαμπόρντε, απομακρύνουν οι του Ολυμπιακού.

19:34

81': Κόρνερ για τους Ρώσους.

19:29

76': Πράγματι, ο Τσόρι εκτελεί, ο Ντίκαν στην γωνιά του απομακρύνει.

19:28

Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό, ο Τσόρι Ντομίνγκεζ λογικά στην εκτέλεση.

19:26

73': Οι Ρώσοι βγήκαν επικίνδυνα στην αντεπίθεση με τον Λαμπόρντε, τελευταία στιγμή ο Αμπιντάλ κόβει και ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει.

19:22

69': Νέο κόρνερ για τους Πειραιώτες. Εκτελέστηκε κι αυτό, η φάση σταματά για φάουλ.

19:21

Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί, ο Παπάζογλου προσπαθεί να βάλει την προβολή αλλά ο Σινίτσιν μπλοκάρει χωρίς να ανησυχήσει.

19:21

68': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:19

66': Σουτ του Φουστέρ μέσα από την περιοχή, η μπάλα φαίνεται να σταματά σε χέρι Ρώσου, παίζετε λέει ο ρέφερι της αναμέτρησης.

19:19

Στην θέση του Κολοβού και του Σάλιακα έχουν περάσει Ντομίνγκεζ και Κάται.

19:15

Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

19:14

61': Πριν την εκτέλεση αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στην θέση του Μέγιερι ο Χουτεσιώτης.

19:14

60': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:13

59': Ατομική προσπάθεια του Ζοαοζίνιο που μπήκε στην περιοχή, πλάσαρε υπό πίεση αλλά ο Μέγιερι μπλόκαρε εύκολα.

19:12

Κάται και Ντομίνγκεζ θα περάσουν σε λίγο στο ματς.

19:09

Προσπαθεί να ανεβάσει την απόδοση του και την πίεση του ο Ολυμπιακός μετά το δεύτερο γκολ που δέχτηκε στο ξεκίνημα της επανάληψης.

19:09

56': Επικίνδυνη σέντρα του Βατουσιάδη από αριστερά, η μπάλα περνά απευθείας άουτ.

19:06

Έξαλλοι οι του Ολυμπιακού για το απαράδεκτο μαρκάρισμα του Άρι σε φιλικό παιχνίδι!

19:05

52': Κάρτα βλέπει ο Άρι που έκανε σκληρό μαρκάρισμα στον Εντινγκά.

19:04

Ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.

19:03

Για τους Ρώσους, στην θεση του Βάντερσον μπήκε ο Άρι.

19:02

Αμπιντάλ, Βούρος, Ελ Αμπντελαουί, Γκαζαριάν, Βατουσιάδης, Εντινγκά, Φουστέρ και Παπάζογλου τα νέα πρόσωπα για τους Πειραιώτες στην επανάληψη.

19:01

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Περειρα, ο Σίγκουρντσον ξεχασμένος στο κέντρο της άμυνας με κεφαλιά νικά τους πάντες στον αέρα κι γράφει το 2-0.

19:01

47': ΓΚΟΛ, 2-0 η ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ.

19:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος με πολλές αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

18:45

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

18:42

Εδώ η άμυνα του Ολυμπιακού κοιμήθηκε, ίσως η πρώτη φορά στο ματς, και το πλήρωσε.

18:41

Ο Ζοαοζίνιο μετά από βαθιά μπαλιά βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού, νίκησε με ψύχραιμο πλασέ τον Μέγιερι σε τετ-α-τετ και άνοιξε το σκορ.

18:41

42': ΓΚΟΛ η ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ.

18:38

39': Σέντρα του Σάλιακα από δεξιά, ο Σινίτσιν προ του Διαμαντάκου βγαίνει και μπλοκάρει.

18:36

37': Ωραία κίνηση του Κολοβού, που γυρίζει παράλληλα, απομακρύνουν όπως όπως οι Ρώσοι.

18:31

Με 4-2-3-1 πλέον ο Ολυμπιακός και τον Κολοβό πίσω από τον Διαμαντάκο.

18:29

30': Τώρα οι αλλαγές. Στην θέση των Σαβιόλα, Βλαχοδήμου οι Σάλιακας, Κολοβός.

18:27

28': Οι Πειραιώτες άλλαξαν ωραία την μπάλα έξω από την μεγάλη περιοχή, το γύρισμα του Σαβιόλα δεν ήταν καλό.

18:25

Το κόρνερ εκτελέστηκε διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

18:24

24': Μεγάλη ευκαιρία για την Κράσνονταρ, με τον Μπιστρόφ να βγαίνει στην πλάτη της ''ερυθρόλευκης'' άμυνας από δεξιά, να πλασάρει αλλά ο Μέγιερι διώχνει σε κόρνερ.

18:22

Κολοβό και Σάλιακα ετοιμάζει ο Μίτσελ.

18:21

22': Μακρινό σουτ του Περέιρα δεν έχει πρόβλημα ο Μέγιερι που μπλοκάρει σταθερά.

18:18

20': Φάουλ κέρδισε ο Διαμαντάκος που άδειασε ωραία τον Γκράνκβιστ και πήρε και κάρτα.

18:18

Εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο για τους Ρώσους.

18:17

18': Στην άλλη πλευρά, κόρνερ για την Κράσνονταρ.

18:17

18': Ο Ντοσεβί εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Σιόβα, ο Σινίτσιν μπλοκάρει.

18:16

17': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

18:14

Ωραία προσπάθεια εδώ από τον Γάλλο που δεν τελείωσε καλά την φάση.

18:13

15': Ο Βλαχοδήμος εκτέλεσε το φάουλ, απομάκρυναν οι της Κράσνονταρ, ο Ντοσεβί ντρίπλαρε, σούταρε με το αριστερό αλλά δεν βρήκε στόχο.

18:13

Ωραία ενέργεια του Διαμαντάκου που κερδίζει το φάουλ, σε καλή θέση για μια σέντρα.