0
17:49

Τελικό στην Τούμπα, δύσκολη νίκη για τον ΠΑΟΚ, 1-0 τον Πλατανιά

17:47

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Βίτορ

17:46

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

17:45

89': Φάση διαρκείας στα καρέ του Πλατανιά, ο Νέτσιντ αρχικά δεν μπόρεσε να σουτάρει, ενώ στην συνέχεια της φάσης η μπάλα έφτασε στον Λούκας ο οποίος ήταν οφ σάιντ

17:38

82': Σουτ του Στοχ με το αριστερό, λίγο άουτ η μπάλα

17:35

80': Τελευταίο δεκάλεπτο στο ματς, όλα για όλα από τον Πλατανιά, με τον ΠΑΟΚ πάντως να ελέγχει το ματς

17:32

76' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Λίνο περνάει ο Σκόνδρας

17:30

75': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Στόλερ στη θέση του Τετέ

17:28

73': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στην θέση του Αθανασιάδη ο Νέτσιντ

17:27

72': Κάρτα σε Ζουμπουλάκη και Λάζαρ

17:24

Ο Πόποβιτς έκανε τη σέντρα, ο Ναζλίδης μόνος κάνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ...

17:24

68': Ευκαιρία για τον Πλατανιά!

17:20

64': Επικίνδυνη σέντρα του Στοχ, ο Αθανασιάδης δεν μπόρεσε να νικήσει τον Γιωργαλλίδη

17:19

64':Διπλή αλλαγή για τον Πλατανιά. Μπέλιτς - Πόποβιτς μέσα, Γουνδουλάκης - Ζουμπουλάκης έξω

17:18

63': Κίτρινη κάρτα στον Τόρες

17:17

62': Δοκάρι για τον Πλατανιά με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ναζλίδη

17:16

60': Μπέλιτς και Πόποβιτς ετοιμάζει ο Μαρίνος Ουζουνίδης

17:15

58': Έχει πάρει κάρτα για τον πανηγυρισμό του ο Βούκιτς

17:14

Εξαιρετικό γκολ από τον Βούκιτς, που με την είσοδο του στο ματς έχει δώσει πνοή στον ΠΑΟΚ

17:13

58': Ο Λούκας πάσαρε στον Βούκιτς, αυτός πέρασε σαν σταματημένο τον Φαΐσκα και με υπέροχο σουτ στην κίνηση γράφει το 1-0

17:13

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17:12

Καλή στιγμή για τους Κρητικούς...

17:11

56': Κεφαλιά του Τόρες ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Ντα Σίλβα, άουτ η μπάλα

17:06

50': Καλύτερος ο ρυθμός στο ξεκίνημα της επανάληψης, με τον ΠΑΟΚ να δείχνει ελαφρά βελτιωμένος

17:05

Νίνη και Νέτσιντ έχει σηκώσει ο Χουμπ Στέφενς για ζέσταμα

17:03

48': Καλό σουτ του Λούκας, η μπάλα λίγο άουτ

17:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

17:01

46': O Βούκιτς θα είναι η πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ. Περνάει στη θέση του Σαλπιγγίδη

16:46

Τέλος του πρώτου μέρους στην Τούμπα

16:44

45': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

16:44

Συμπληρώνονται σε λίγο τα πρώτα 45 λεπτά στην Τούμπα, τίποτα δεν αλλάζει, κακός ο ΠΑΟΚ

16:41

40': Γκρίνια στην Τούμπα για ένα άστοχο μακρινό σουτ του Τζιόλη

16:38

Λάθος στην άμυνα του Πλατανιά, η μπάλα κοντράρει στον Αθανασιάδη και καταλήγει στον Στοχ, ο οποίος σημαδεύει, αλλά αστοχεί

16:37

38': Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ...

16:35

37': Εκτέλεση φάουλ του Λούκας, ο Γιωργαλλίδης βγαίνει εύκολα και μπλοκάρει

16:31

Δύο καλές στιγμές στο ματς, ανήκουν στον Πλατανιά, ο οποίος είναι οργανωμένος στην άμυνα του και έχει κλείσει τους χώρους.

16:30

31': Ο Πλατανιάς έφυγε στην αντεπίθεση, ο Ναζλίδης σούταρε, ωστόσο ο Χακόμπο μπλόκαρε

16:25

27': Κακό παιχνίδι, χωρίς ρυθμό και φάσεις. Ήδη ακούγονται τα πρώτα σφυρίγματα στην Τούμπα

16:19

Πρώτο 20λεπτο στην Τούμπα και ο Πλατανιάς στέκεται εξαιρετικά, με τον ΠΑΟΚ να μην απειλεί

16:18

20': Λάθος του Κατσουράνη, ο Γουνδουλάκη έπιασε ένα σουτ η μπάλα άουτ

16:13

15': Φάση διαρκείας στα καρέ του Πλατανιά, η επικίνδυνη σέντρα του Λίνο πέρασε από όλους, ενώ στην συνέχεια σε ένα σουτ του Στοχ η μπάλα κόντραρε σε αμυντικούς

16:08

10': Ισορροπημένο ματς στο πρώτο δεκάλεπτο με τον Πλατανιά να έχει μπει αρκετά δυνατά στην Τούμπα και να δείχνει πως δεν φοβάται τον ΠΑΟΚ

16:05

6': Ο Λούκας το εκτέλεσε, έδιωξαν οι αμυντικοί του Πλατανιά

16:04

6': Κόρνερ κεδίζει ο ΠΑΟΚ...

16:02

3': Πρώτη καλή ευκαιρία στο ματς ανήκει στον Πλατανιά. Ο Φαΐσκα πήρε την κεφαλιά, ύστερ από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα λίγο άουτ

15:58

1': Έναρξη του αγώνα...

Χακόμπο, Λίνο, Κίτσιου, Κατσουράνης, Βίτορ, Τζιόλης, Λάζαρ, Λούκας, Στοχ, Αθανασιάδης, Σαλπιγγίδης.
Αναπ: Γλύκος, Κατσικάς, Σκόνδρας, Νίνης, Βούκιτς, Ολίσε, Νέτσιντ.