4
23:51

Τελικό αποτέλεσμα, η Αλγερία 4-2 τη Νότια Κορέα!

23:50

90'+3: Ο Σον Χέουνγκ-Μιν βρέθηκε μέσα στην περιοχή, άργησε να εκτελέσει, δέχτηκε και ένα μαρκάρισμα από τον Μετζανί, παίζετε λέει ο Βίλμαρ Ρολντάν και ενώ οι Ασιάτες ζητούν πέναλτι.

23:48

90'+1: Κόρνερ για τη Νότια Κορέα, εκτελέστηκε, ο Μπολί βγαίνει μπλοκάρει και καθαρίζει την φάση.

23:47

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:45

89': Αλλαγή για την Αλγερία, τρίτη και τελευταία. Στην θέση του Μπουγκέρα ο Μπελκαλέμ.

23:44

88': Δυνατό αριστερό σουτ του Γι, η μπάλα φεύγει άουτ.

23:44

Ο Σον Χέουνγκ-Μιν εκτελεί, στο τείχος η μπάλα.

23:42

86': Φάουλ για τη Νότια Κορέα, σε εξαιρετική θέση.

23:41

85': Γέμισμα στα καρέ της Αλγερίας, η μπάλα φτάνει στον Λι που σουτάρει από δύσκολη θέση αλλά αστοχεί.

23:38

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, όλα για όλα από τη Νότια Κορέα, στο μισό γήπεδο κάνει άμυνα η Αλγερία.

23:38

81': Ο Σον Χέουνγκ-Μιν εκτελεί, κόρνερ για τους Ασιάτες. Εκτελέστηκε, ο Τζιλάς με το κεφάλι διώχνει.

23:37

Φάουλ για τη Νότια Κορέα σε καλή θέση για ένα γέμισμα.

23:35

79': Σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του Τζιλάς από την μικρή περιοχή, η μπάλα ψηλά.

23:34

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Νότια Κορέα. Στο ματς ο Γι Ντονγκ-Γον, έξω ο Χαν Κουκ-Γιουνγκ.

23:33

77': Δεύτερη αλλαγή για την Αλγερία. Εκτός ο Μπραχιμί, μέσα ο Λασέν.

23:30

73': Αλλαγή για την Αλγερία. Στο ματς περνά ο Τζίλας, εκτός ο Τζαμπού.

23:29

Μετά από γέμισμα η μπάλα μένει στα καρέ της Αλγερίας, ο Λι Κέουν-Χο γυρίζει παράλληλα στον Κου Για-Τσέολ και εκείνος με πλασέ από κοντά μειώνει σε 2-4. Για να δούμε...

23:29

72': ΓΚΟΛ η ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ!

23:26

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, οι Αλγερινοί στην εξέδρα έχουν στήσει το δικό τους πάρτι και το απολαμβάνουν.

23:26

69': Κίτρινη βλέπει και ο Χαν Κουκ-Γιουνγκ.

23:23

67': Κάρτα στον Μπουγκέρα για σκληρό μαρκάρισμα.

23:23

Αυτό το γκολ φαίνεται να ''τελείωσε'' τους Ασιάτες...

23:21

65': Αλλαγή για τη Νότια Κορέα. Εκτός ο Λι Τσουνγκ-Γονγκ, μέσα ο Λι Κέουν-Χο.

23:19

Οι Αλγερινοί βάζουν την μπάλα κάτω, την κρύβουν με τους Φεγκουλί - Μπραχιμί να συνεργάζονται υπέροχα και ο δεύτερος με ψύχραιμο πλασέ από κοντά γράφει το 1-4!

23:19

62': ΓΚΟΛ η ΑΛΓΕΡΙΑ!

23:16

60': Οβίδα του Κι Σουνγκ-Γουένγκ εκτός περιοχής, ο Μπολί απομακρύνει με εντυπωσιακή επέμβαση!

23:14

57': Αλλαγή για τη Νότια Κορέα. Εκτός ο Παρκ Τσου Γιανγκ, μέσα ο Κιμ Σιν-Γουκ.

23:12

Εκτελέστηκε με πάσα, ο Μπολί απομακρύνει με γροθιές σε πλάγιο άουτ. Προσπαθούν να πιέσουν οι Ασιάτες.

23:12

55': Και τώρα κερδίζει κόρνερ.

23:11

Πρώτο δεκάλεπτο, η Νότια Κορέα το παλεύει στην επανάληψη, έχει μειώσει και ψάχνει άλλο ένα τέρμα για να βάλει ''φωτιά'' στο ματς.

23:10

54': Κάρτα βλέπει ο Λι Γιονγκ.

23:09

52': Ο Μπραχιμί εκτελεί ένα φάουλ για την Αλγερία, κεφαλιά του Χαλίς, ο Γιουνγκ Σουνγκ-Ριόνγκ μπλοκάρει.

23:07

Μετά από γέμισμα ο Σον Χέουνγκ-Μιν κατεβάζει την μπάλα με την... πλάτη, γυρίζει, εκτελεί με το αριστερό από κοντά και μειώνει σε 1-3.

23:06

50': ΓΚΟΛ η ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ!

23:06

Εκτελεί ο Σον Χέουνγκ-Μιν, χαμηλά, ο Μεσμπάχ στο πρώτο δοκάρι απομακρύνει.

23:05

48': Φάουλ σε καλή θέση για τη Νότια Κορέα, για μια σέντρα.

23:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

23:01

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης.

22:46

Ημίχρονο, 0-3 η Αλγερία τη Νότια Κορέα.

22:45

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:43

Ο Μπραχιμί εκτελεί, ο Σλιμανί παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ αυτή την φορά.

22:42

43': Κόρνερ για την Αλγερία.