1
-
0
20:11

Σε ένα ματς με ελάχιστες καλές φάσεις ο Πανθρακικός κατάφερε να πάρει τη νίκη χάρη στον Ιγκόρ Ντε Σόουζα που διαμόρφωσε το τελικό 1-0 συμπληρώνοντας 4 γκολ σε 5 αγώνες.

20:10

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης

20:09

90'+2': Γυριστό σουτ από τον Καλτσά με την μπάλα να περνάει ψηλά άουτ

20:08

3 τα λεπτά των καθυστερήσεων

20:07

90': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Πανθρακικός με τον Κατσικοκέρη να αντικαθιστά τον Ρομέου

20:03

86': Ο Μπάρμπας αντικρίζει την δεύτερη κίτρινη κάρτα μετά από σκληρό μαρκάρισμα στον Ζεκίνια

20:01

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Βέροια με τον Παυλίδη να αντικαθιστά τον Μπαργκάν

19:54

77': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό με τον Έμποου να αντικαθιστά τον Κάσες

19:51

74': Αλλαγή για τη Βέροια με τον Όστοϊτς να παίρνει τη θέση του Τραπ

19:47

69': Κίτρινη κάρτα στον Μπάρμπα

19:44

67': Ο Τζάνης παραχωρεί τη θέση του στον Ζεκίνια

19:42

65': Κίτρινη κάρτα στον Μπαργκάν ύστερα από δυνατό μαρκάρισμα στον Ντιόγκο

19:41

64': Κίτρινη κάρτα στον Λαδάκη για μαρκάρισμα στον Μπαργκάν

19:32

56': Ο Κάσες εκτελεί το φάουλ με τον Ιγκόρ να γίνεται κάτοχος της μπάλας αλλά το σουτ που επιχειρεί περνάει άουτ

19:29

53': Ο Καλτσάς τροφοδοτεί τον Μρντάκοβιτς με τον δεύτερο να κάνει το πλασέ και τον Σέρεμετ να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

19:22

46': Αλλαγή για τη Βέροια με τον Ζεζίνιο να δίνει τη θέση του στον Σιόντη

19:21

46': Έναρξη του δευτέρου μέρους

19:05

Σε ένα πρώτο 45λεπτο χωρίς ιδιαίτερες φάσεις ο Πανθρακικός κατάφερε να μετουσιώσει σε γκολ την υπεροχή που είχε στο μεγαλύτερο μέρος του πρώτου ημιχρόνου

19:04

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:01

Ο Κάσες κάνει το γύρισμα στον Ιγκόρ που αποφεύγει τον Μπάρμπα και με κοντινό πλασέ δεν δυσκολεύεται να νικήσει τον Αναστασόπουλο και να κάνει το 1-0

19:01

42': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό

18:56

39': Ο Μπαργκάν επιχειρεί το σουτ με τον Σέρεμετ να μην ανησυχεί και να μπλοκάρει εύκολα

18:52

37': Ο Χρήστου κάνει τη σέντρα με τον Ιγκόρ να πιάνει την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα άουτ

18:49

Οι φιλοξενούμενοι έχουν καταφέρει να ισορροπήσουν το ματς που δεν έχει να επιδείξει κάτι ιδιαίτερο μπροστά από τις δυο εστίες

18:39

24': Ο Αμαραντίδης επιχειρεί το σουτ με την μπάλα να καταλήγει άουτ

18:34

Ο Πανθρακικός έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων με τη Βέροια να προσέχει κυρίως τα μετόπισθεν

18:23

8': Κίτρινη για τον Αμαραντίδη

18:20

5': Ο Τζάνης εκτελεί απευθείας φάουλ με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

18:15

1': Έναρξη του αγώνα