2
02:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ονδούρα - Εκουαδόρ 1-2.

02:50

90'+3: Πάιρνει με το χέρι την μπάλα ο Αντόνιο Βαλέντσια από τα δεξιά, σφυρίζει ο ρέφερι αμέσως, δεν ακούνε οι παίκτες του Εκουαδόρ, βγαίνει η σσέντρα, σουτ του Ένερ Βαλέντσια στα δίχτυα η μπάλα, αλλά φυσικά το γκολ δεν υφίσταται. Σωστή απόφαση.

02:49

90'+2: Τελευταία αλλαγή για το Εκουαδόρ. Ο Ατσιλιέρ στη θέση του Μοντέρο.

02:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

02:44

86': Μακρινό σουτ Φιγκερόα, η μπάλα άουτ με πολλά φάλτσα...

02:44

85': Φάουλ απο τον Ένερ Βαλέντσια, θα μπλοκάρει ο Βαγιαδάρες.

02:41

84': Δεύτερη αλλαγή για το Εκουαδόρ. Μέσα ο Γρουέσο, έξω ο Μίντα.

02:40

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Ονδούρα. Ο Μαρβίν Τσάβεζ στη θέση του Μπόνιεκ Γκαρσία.

02:40

83': Πρώτη αλλαγή για το Εκουαδόρ. Ο Μέντεζ αντί του Καϊσέδο.

02:38

80': Κίτρινη στον Μοντέρο.

02:38

Μπηκαμε στο τελευταίο δεκάαλεπτο, πάνω-κάτω η μπάλα, έχει πάαρει φτιά το ματς.

02:37

79': Σουτ Εσπινόζα από θέση έξω δεξιά μετά από στρώσιμο του Κόστλι, η μπάλα άουτ.

02:35

77': Κράτημα του Ράσο στον Κόστλι μέσα στην περιοχή, θα μπορούσε να δοθεί πέναλτι για την Ονδούρα.

02:32

74': Εκτέλεση φάουλ (στα δεξιά από τα 30 μέτρα) για την Ονδούρα με τον Φιγκερόα, πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Εκουαδόρ.

02:31

73': Κίτρινη στον Ένερ Βαλέντσια.

02:29

71': Δεύτερη αλλαγή για την Ονδούρα. Ο Μάριο Μαρτίνεζ στη θέση του Γκαρίδο.

02:23

Ο Βάλτερ Αγιοβί εκτελεί φάουλ από πλάγια θέση στα αριστερά, κεφαλιά του Ένερ Βαλέντσια από το ύψος του δεύτερου δοκαριού και... 1-2.

02:23

65': ΓΚΟΛ για το ΕΚΟΥΑΔΟΡ!

02:20

63': Κόστλι σε Μπένγκτσον, σουτ και στα δίχτυα. Είναι σε θέση οφσάιντ. Δεν μετρά το γκολ. Σωστή απόφαση.

02:20

62': Κεφαλιά Εράσο πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Ονδούρας.

02:19

61': Μακρινό σουτ του Κλάρος, άουτ.

02:18

60': Δυνατό διαγώνιο σουτ του Μπένγκτσον από τη γωνιά της μεγάλης περιοχής και δεξιά, πέφτει στα αριστερά της εστίας του και διώχνει σε κόρνερ ο Ντομίνγκεζ.

02:15

57': Κίτρινη στον Αντόνιο Βαλέντσια.

02:12

54': Δύο συνεχόμενα κόρνερ θα περάσουν ανεκμετάλλευτα...

02:04

46': Γεμάτο σουτ Μπέκελες από τα δεξιά, με εκτίναξη σταθερά στην αριστερή πλευρά της εστίας του ο Ντομίνγκεζ.

02:03

46': Πρώτη αλλαγή για την Ονδούρα. Ο Κάρλος Γκαρσία αντί του Ιζαγκίρε.

02:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...