0
23:50

Τελικό αποτέλεσμα, Βραζιλία - Μεξικό μένουν στο 0-0.

23:47

90'+1: Το Μεξικό βγαίνει ταχύτατα μπροστά, η μπάλα φτάνει στον Χιμένεζ που σουτάρει με δύναμη, δύσκολα ο Σέζαρ.

23:47

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:46

Εκτελεί ο Γκουαρδάδο, η μπάλα επιστρέφει σ' αυτόν, κάνει ωραία κίνηση, σουτάρει δυνατά με φάλτσο, αστοχεί για λίγο!

23:46

89': Κόρνερ κερδίει το Μεξικό στην άλλη μεριά του γηπέδου.

23:42

86': Νέα απίστευτη επέμβαση του Οτσόα! Φάουλ του Νεϊμάρ, κεφαλιά του Τιάγκο Σίλβα από την μικρή περιοχή, με εξ επαφής απόκρουση ο γκολκίπερ των Μεξικανών απομακρύνει την μπάλα!

23:40

84': Αλλαγή κάνει και η Βραζιλία. Εκτός ο Όσκαρ που δεν φάνηκε, μέσα ο Γουίλιαν.

23:40

84': Στην θέση του Ντος Σάντος ο Χιμένεζ για το Μεξικό.

23:37

81': Ο Ντος Σάντος εκτελεί, στο τείχος η μπάλα.

23:37

Στα 25 μέτρα, Μάρκεζ και Ντος Σάντος πάνω στην μπάλα, δύο πρώην άσοι της Μπαρτσελόνα.

23:36

Και φάουλ σε καλή θέση για το Μεξικό. Για να δούμε...

23:36

79': Κάρτα στον Τιάγκο Σίλβα για σκληρό μαρκάρισμα στον Ερνάντεζ.

23:35

78': Σέντρα από τον Λαγιούν, κεφαλιά του Ερνάντεζ, δεν ανησυχεί ο Ζούλιο Σέζαρ.

23:33

76': Δεύτερη αλλαγή για το Μεξικό. Στην θέση του Ερέρα ο Φαμπιάν.

23:32

75': Ο Μπερνάρντ πασάρει στον Ζο που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, σουτάρει με το αριστερό αλλά αστοχεί.

23:30

73': Αλλαγή για τους Μεξικανούς. Έξω ο Περάλτα, μέσα ο Χαβιέρ Ερνάντεζ.

23:29

Σε θέση άμυνας πλέον το Μεξικό, στο μισό γήπεδο.

23:28

Τελευταίο 20λεπτο, η Βραζιλία προσπαθεί να ανεβάσει ρυθμούς εδώ και λίγα λεπτά.

23:25

69': Κοντά στο γκολ η Βραζιλία! Ο Μπερνάρντ γυρίζει παράλληλα, ο Νεϊμάρ κατεβάζει την μπάλα υπέροχα, σουτάρει με δύναμη με το αριστερό από εξαιρετική θέση μέσα στην περιοχή, επέμβαση του Οτσόα!

23:24

68': Δεύτερη αλλαγή για την Βραζιλία, αλλάζει φορ ο Σκολάρι. Εκτός ο Φρεντ, μέσα ο Ζο.

23:21

Στο 65' φτάσαμε, ''μπλοκαρισμένη'' η Βραζιλία από το εξαιρετικό Μεξικό.

23:19

63': Ο Νεϊμάρ εκτελεί με δύναμη, η μπάλα φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Οτσόα που ήλεγχε, πάντως, την πορεία.

23:19

Για να δούμε, φάουλ υπέρ της Βραζιλίας, Νεϊμάρ και Άλβες στην μπάλα.

23:19

Έκανε... δουλειά η γκρίνια του Σκολάρι.

23:18

62': Κίτρινη και στον Βάσκεζ για μαρκάρισμα στον Νεϊμάρ.

23:17

Πατάνε καλύτερα στην επανάληψη οι Μεξικανοί.

23:17

60': Ο Γκουαρδάδο αυτή την φορά δοκιμάζει τα πόδια του από μακρινή απόσταση με συρτό δυνατό σουτ, άουτ η μπάλα.

23:15

Έξαλλος ο Σκολάρι στον πάγκο του ζητούσε την κάρτα.

23:15

59': Κάρτα στον Αγκουϊλάρ για μαρκάρισμα στον Μπερνάρντ.

23:14

Πρώτο δεκάλεπτο στην επανάληψη, μοιρασμένο παιχνίδι, με το Μεξικό να δείχνει πως μπορεί να κάνει την ζημιά!

23:13

57': Κεραυνός του Ερέρα, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σέζαρ!

23:13

56': Ο Ντος Σάντος κάνει παράλληλη κίνηση στον άξονα, σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Σίλβα και φτάνει στην αγκαλιά του Σέζαρ.

23:11

55': Δυνατό σουτ του Βάσκεζ εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί παραθυράκι της εστίας του Σέζαρ!

23:10

Εκτελεί ο Γκουαρδάδο, στο δεύτερο δοκάρι ο Ντος Σάντος δεν μπορεί να γυρίσει σωστά την μπάλα.

23:10

54': Μακρινό σουτ του Γκουαρδάδο, η μπάλα κοντράρει στον Σίλβα και φεύγει κόρνερ.

23:05

49': Εκτελέστηκε με πάσα, σουτ του Όσκαρ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και αριστερά, η μπάλα ψηλά.

23:05

48': Ο Μπερνάρντ βγαίνει από τα δεξιά, δεν μπορεί να γυρίσει σωστά παράλληλα την μπάλα στον Νεϊμάρ, ο στόπερ των Μεξικανών διώχνει σε κόρνερ.

23:03

Τώρα σηκώθηκε ο αρχηγός του Μεξικού, το ματς ξεκινά.

23:03

Στο έδαφος ο Μάρκεζ και μικρή διακοπή.

23:02

Η κάμερα ''έπιασε'' στα επίσημα και τον μεγάλο αστέρα του ΝΒΑ και τον Λέικερς, Κόμπε Μπράιαντ.

23:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

23:01

46': Πράγματι. Ο Μπερνάρντ μπαίνει στο ματς, εκτός ο Ραμίρεζ για τους Βραζιλιάνους.

23:01

Ο Μπερνάρντ φαίνεται πως θα αποτελέσει την πρώτη κίνηση του Σκολάρι.

23:01

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο.

22:46

Ημίχρονο, Βραζιλία - Μεξικό 0-0.

22:45

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

22:45

Αναμφίβολα πρωταγωνιστής το πρώτου μέρους ο Οτσόα με τις δύο εντυπωσιακές επεμβάσεις του

22:44

45': Κάρτα στον Ραμίρεζ για σκληρό μαρκάρισμα στον Αγκουϊλάρ.

22:43

44': Ευκαιρία για την Βραζιλία. Ο Νεϊμάρ εκτελεί το φάουλ, η μπάλα μετά από κόντρες μένει στα καρέ του Μεξικού, ο Παουλίνιο βγαίνει φάτσα με τον Οτσόα ωστόσο δεν μπορεί να τον νικήσει σε τετ-α-τετ!

22:41

Πέντε λεπτά ακόμα για το φινάλε του α' μέρους σε ένα αρκετά αμφίρροπο ματς.

22:41

41': Ωραίο σουτ από μακριά του Βάσκεζ, ο Ζούλιο Σέζαρ πέφτει, η μπάλα φεύγει απευθείας άουτ.

22:38

39': Δυνατό, συρτό σουτ του Μαρσέλο εκτός περιοχής, ο Οτσόα ελέγχει την φάση και βλέπει την μπάλα να περνά έξω από το αριστερό δοκάρι του.