0
-
0
22:25

Η πρώτη απώλεια βαθμών για τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα. Οι «ερυθρόλευκοι» δεν κατάφεραν να ξεπεράσουν το εμπόδιο του Παναιτωλικού, καθώς δεν έδειξαν το ίδιο καλό πρόσωπο με αυτό των προηγούμενων αγώνων τους.

22:25

Τέλος του αγώνα

22:24

95': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Χολέμπας εκτελεί φάουλ απ' ευθείας και ο Μπρακάλι πέφτει και αποκρούει σε κόρνερ

22:24

95': Κίτρινη κάρτα στον Κουτσοσπύρο

22:23

94': Κίτρινη κάρτα για τον Μελισσά

22:20

91': Τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαρά δίνει τη θέση του στον Κουτσοσπύρο

22:20

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

22:19

90': Ο Μήτρογλου στέλνει με κεφαλιά τη μπάλα στα δίχτυα, αλλά έχει υποδειχτεί σε θέση οφσάιντ

22:12

83': Πολύ καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Κόρνερ από τον Γκάλο, ο Μελισσάς παίρνει την κεφαλιά, ο Σφακιανάκης προσπαθεί να βάλει την προβολή, αλλά δεν φτάνει τη μπάλα και αυτή περνάει άουτ

22:11

82': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Σφακιανάκης μπαίνει στη θέση του Μπόγιοβιτς

22:07

78': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Βγαίνει ο Θεοδωρίδης και μπαίνει ο Μύγας

22:06

77': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Μανιάτης βγήκε τετ α τετ με τον Μπρακάλι, τον πλάσαρε, όμως, ο Γκάλο απομάκρυνε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή τέρματος

22:02

73': Τελευταία αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Γιαταμπαρέ παίρνει τη θέση του Σάμαρη

22:01

71': Σουτ του Μπόγιοβιτς, μπλοκάρει εύκολα ο Ρομπέρτο

21:56

67': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, με το γύρισμα του Καμαρά προς τον Μπόγιοβιτς, αλλά ο Μανωλάς πρόλαβε τον Σέρβο φορ και απομάκρυνε τη μπάλα

21:54

65': Γέμισμα του Χολέμπας προς τον Μήτρογλου, η κεφαλιά του τελευταίου φεύγει αρκετά μέτρια δίπλα απ' την εστία του Μπρακάλι

21:43

54': Ο Μίτσελ κάνει γρήγορα και δεύτερη αλλαγή. Ο Κάμπελ μπαίνει στη θέση του Ντομίνγκεζ

21:41

52': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μασάντο αποχωρεί τραυματίας και στη θέση του μπαίνει ο Εντινγκά

21:35

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

21:34

Έναρξη στο β' 45λεπτο

21:20

Ο Ολυμπιακός δυσκολεύεται αρκετά σε σχέση με τα προηγούμενα παιχνίδια του στο πρωτάθλημα, καθώς δεν έχει καταφέρει να βρει ρυθμό απέναντι στους Αγρινιώτες στο πρώτο ημίχρονο

21:17

Τέλος πρώτου μέρους

21:15

45': Κίτρινη κάρτα στον Μπικέι

21:10

40': Ο Μπρακάλι μπλοκάρει εύκολα φάουλ του Βάις

21:06

36': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι

21:04

34': Κίτρινη κάρτα στον Κούσα

20:56

26': Πολύ καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ατομική ενέργεια του Βάις, ο οποίος κάνει το γύρισμα στον Σαβιόλα, αλλά το σουτ του Αργεντίνου βρίσκει στο δοκάρι και φεύγει άουτ

20:46

15': Ο Παναιτωλικός έχει μπει δυνατά στο ματς χωρίς διάθεση να κλειστεί και αυτό δείχνει να έχει αιφνιδιάσει τους φιλοξενούμενους

20:38

7': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με την κεφαλιά του Σιόβα (έπειτα από φάουλ του Βάις) να περνάει άουτ

20:31

1': Έναρξη του αγώνα

Μπρακάλι, Κούσας, Καμαρά, Μελισσάς, Θεοδωρίδης, Γοδόι, Τζούνιορ, Γκάλο, Μπακάκης, Μπικέι, Μπόγιοβιτς
Αναπ: Στεφανάκος, Γκόλιας, Σφακιανάκης, Μύγας, Καλογέρης, Άσκες, Κουτσοσπύρος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ρομπέρτο, Μανιάτης, Μασάντο, Σαβιόλα, Μήτρογλου, Σάμαρης, Χολέμπας, Σιόβας, Μανωλάς, Ντομίνγκεζ, Βάις
Αναπ: Μέγιερι, Παπάζογλου, Εντινγκά, Μετζανί, Κάμπελ, Γιαταμπαρέ, Ολαϊτάν
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου), Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου), Μερκενίδης (Μακεδονίας), 4ος: Ιωαννίδης (Αργολίδας)