1
-
0
20:54

Τελικό αποτέλεσμα στο Estadio das DunasNatal, το Μεξικό νικά 1-0 δίκαια το Καμερούν χάρη στο τέρμα του Περάλτα.

20:53

90'+3: Αστοχεί ο Ερνάντεζ απο το μισό μέτρο!

20:53

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:53

121 συμμετοχές ο Σαλσίδο με την φανέλα του Μεξικού!

20:52

90'+1: Αλλαγή για το Μεξικό. Εκτός ο Ερέρα, μέσα ο Σαλσίδο.

20:51

90': Μεγάλη επέμβαση Οτσόα! Σέντρα του Εκοτό, κεφαλιά του Μουκαντζο, ο γκολκίπερ των Μεξικανών του λέει όχι.

20:51

Συνεχίζεται το παιχνίδι, σηκώθηκε ο μέσος του Μεξικού.

20:50

Στο έδαφος ο Ερέρα, μικρή διακοπή.

20:48

Στο μισό γήπεδο πλέον κάνει άμυνα το Μεξικό, όλο το Καμερούν μπροστά.

20:47

86': Ο Μουκαντζό βγαίνει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, γυρίζει παράλληλα, ο Μάρκεζ απομακρύνει όπως όπως πριν η μπάλα φτάσει στον Ετό.

20:45

Πέντε λεπτά ακόμα, το Καμερούν ρισκάρει πλέον αφού έχει βγει μπροστά, το Μεξικό βρίσκει χώρους στην κόντρα.

20:42

82': Πριν εκτελέσει ο Φαμπιάν, ο Νουνκέου προλαβαίνει αποφασιστικά κι απομακρύνει.

20:42

Η βροχή δεν έχει σταματήσει λεπτό στην πόλη Νατάλ.

20:41

Εκτέλεσε ο Μουκαντζο, η μπάλα περνά από όλους και φεύγει άουτ.

20:40

80': Σουτ του Ετό από το ύψος της μεγάλης περιοχης, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

20:40

79': Αλλαγή για το Καμερούν. Εκτός ο Σονγκ, μέσα ο Γουεμπό. Όλα για όλα από τον Φίνκε που βγάζει ''κόφτη'' και βάζει φορ.

20:38

77': Ο Ντος Σάντος εκτέλεσε άσχημα, οι Αφρικανοί απομακρύνουν εύκολα.

20:37

Φάουλ σε καλή θέση έχει κερδίσει το Μεξικό.

20:37

76': Σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Φαμπιάν και κάρτα στον Νουνκέου.

20:37

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, οι Μεξικανοί ελέγχουν απόλυτα τον ρυθμό.

20:35

Εξαιρετική κυκλοφορία το Μεξικό.

20:33

73': Δεύτερη αλλαγή για το Μεξικό. Στο ματς ο φορ της Γιουνάιτεντ ''Τσιτσαρίρο'' Χαβιέ Ερνάντεζ. Εκτός ο σκόρερ Περάλτα.

20:32

71': Οι Καμερουνέζοι προσπαθούν να βγουν στην κόντρα, η μπαλιά του Μουκαντζό προς τον Ετό είναι κάκιστη.

20:29

68': Αλλαγή για το Μεξικό. Ο Μάρκο Φαμπιάν μπαίνει στο ματς, εκτός ο Γκουαρδάδο.

20:27

Σηκώθηκε ο αρχηγός του Καμερούν, το ματς συνεχίζεται.

20:26

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Ετό από προηγούμενο μαρκάρισμα.

20:26

Για να δούμε αν έχουν αντίδραση οι Καμερουνέζοι, στο 65' φτάσαμε.

20:23

Φυσιολογική εξέλιξη στο παιχνίδι.

20:22

Οι Μεξικανοί κρύβουν την μπάλα στον άξονα με ωραία ανάπτυξη, ο Ντος Σάντος σε πρώτη φάση δεν μπορεί να νικήσει τον Ιτάνζ που του λέει όχι, ωστόσο ο Περάλτα παίρνει το ριμπάουντ και ουσιαστικά σε κενή εστία γράφει το 1-0.

20:22

61': ΓΚΟΛ το ΜΕΞΙΚΟ!

20:21

Πιο ισορροπημένο παιχνίδι στην επανάληψη σε σχέση με το πρώτο μέρος όπου το Μεξικό έκανε ότι ήθελε.

20:19

Το κόρνερ εκτελέστηκε, όπως όπως οι Μεξικανοί.

20:19

Κόρνερ είναι, χτύπησε στο τείχος.

20:19

58': Εκτελεί ο Εκοτό, η μπάλα κοντράρει, αλλάζει πορεία και φεύγει λίγο έξω!

20:18

Σωστή η κίτρινη, έχει κερδίσει φάουλ το Καμερούν σε καλή θέση.

20:17

57': Κάρτα στον Έκτορ Μορένο για μαρκάρισμα στον Μ' Μπιά.

20:17

56': Με την μια ο Λαγιούν από αριστερά προσπαθεί να γυρίσει παράλληλα την μπάλα, αυτή κοντράρει και ο Ιτάνζ μπλοκάρει.

20:15

Δυνατό παιχνίδι στην επανάληψη με πολλά σκληρά μαρκαρίσματα εκατέρωθεν.

20:12

52': Ωραία προσπάθεια του Μότινγκ από αριστερά με κοφτή ντρίπλα, γυρίζει παράλληλα, ο Οτσόα μπλοκάρει σταθερά.

20:11

Σηκώθηκε ο Μεξικανός επιθετικός, το ματς συνεχίζεται.

20:10

Μικρή διακοπή, ο Ντος Σάντος στο έδαφος.

20:09

Ο φορ του Μεξικού πλάσαρε, αλλά ο Ιτάνζ βγήκε γρήγορα και του έκλεισε τον χώρο.

20:08

48': Κλασική ευκαιρία για το Μεξικό. Τετ-α-τετ του Περάλτα με τον Ιτάνζ, ο Καμερουνέζος γκολκίπερ του λέει όχι!

20:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:05

46': Αλλαγή για το Καμερούν. Στην θέση του Τζεουγκούε ο Νουνκέου.