0
19:50

Τελικό στον Ταύρο, στο 0-0 έμειναν οι δύο ομάδες

19:49

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:42

83': Ο Θωμάς Μπαστάνης βρέθηκε σε εξαιρετική θέση μέσα στην περιοχή, δεν μπορεί όμως να κάνει το κοντρόλ και να κατεβάσει την μπάλα, με αποτέλεσμα να χάσει την ευκαιρία να απειλήσει

19:38

Δέκα λεπτά ακόμα στον Ταύρο, δύσκολα θα αλλάξει κάτι, άπαντες περιμένουν το τελευταίο σφύριγμα

19:34

76': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Στην θέση του Ντελέκου περνά ο Καλαϊτζίδης

19:31

Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλα περνά ανεκμετάλλευτο

19:30

73': Πριν την εκτέλεση όμως έχουμε αλλαγή. Στην θέση του Μακδρίδη ο Γιώργος Μπαστάνης

19:30

72': Κόρνερ για τον Φωστήρα

19:28

70': Καλή εκτέλεση του Παληγεώργου, ο Γιαννιώτης με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει

19:27

69': Να ένα φάουλ σε καλό σημείο για τα Ψαχνά

19:25

25' λεπτά ακόμα για να βγάλουν την... υποχρέωση οι 22 ποδοσφαιριστές

19:19

Μια ώρα αγώνα στον Ταύρο, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες με το τέμπο να είναι χαμηλό και να μην υπάρχει ρυθμός

19:17

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Φωστήρα. Στην θεση του Γαρουφαλιά ο Μουστόγιαννης

19:15

Πρώτο δεκάλεπο στην επανάληψη, ο Φωστήρας ναι μεν κυκλοφορεί καλύτερα την μπάλα, ωστόσο τα Ψαχνά έχουν φτάει πιο κοντα στο γκολ με την κλασική χαμένη ευκαιρία του Σταματή

19:13

55': Σουτ του Μπαστάνη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Αγγελόπουλος μπλοκάρει σταθερά

19:10

Πιο ορεξάτες δείχνουν στην επανάληψη οι δύο ομάδες, για να δούμε...

19:08

50': Ευκαιρία για τα Ψαχνά! Μετά από προσπάθεια (με το χέρι) του Κρητικού η μπάλα φτάνει στον Σταματή, αυτός ωστόσο σε τετ-α-τετ με τον Γιαννιώτη δεν πλασάρει καλά τον αντίπαλο γκολκίπερ

19:03

46': Τώρα ξεκινά η επανάληψη στον Ταύρο

19:03

46': Αλλαγή και για τα Ψαχνά. Στην θέση του Χρήστου Πατσατζόγλου ο Πετρούσης

19:02

46': Στην θέση του Λύρα, ο οποίος τραυματίστηκε στο φινάλε του πρώτου μέρους και δεν μπορεί να συνεχίσει, θα περάσει ο Θωμάς Μπαστάνης

19:02

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

18:48

Μόλις δύο τελικές προσπάθειες, όλες για τον Φωστήρα

18:48

Αγγαρεία για τις δύο ομάδες το συγκεκριμένο ματς, να δούμε αν βελτιωθεί η εικόνα στην επανάληψη

18:47

Ημίχρονο στον Ταύρο, 0-0

18:47

Ο Φωστήρας θα βγάλει το πρώτο μέρος με δέκα παίκτες αφού ο Λύρας παραμένει εκτός

18:47

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος στο α' μέρος

18:42

41': Πρώτη καλή ευκαιρία στο παιχνίδι με μακρινό σουτ του Τεγούση, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Αγγελόπουλου

18:34

33': Πρώτο κόρνερ στο ματς, είναι για τα Ψαχνά

18:33

Σηκώθηκε ο εξτρέμ του Φωστήρα, το ματς ξεκινά εκ νέου

18:32

Μικρή διακοπή στο ματς, ο Λύρας στο έδαφος

18:32

Στα... περίεργα του αγώνα είναι ότι έχουμε δει τρεις αλλαγές σε πλάγια άουτ, μετά από λάθος στον τρόπο εκτέλεσης

18:26

Στο 25' φτάσαμε σε ένα παιχνίδι αδιάφορο βαθμολογικά που θυμίζει φιλικό προετοιμασίας

18:19

18': Πρώτο σουτ ουσιαστικά στο ματς, ο Λύρας το επιχειρεί, η μπάλα ψηλά

18:11

Πάντα στο 0-0 ο Φωστήρας με τα Ψαχνά σε ένα ματς δίχως ρυθμό

18:11

10': Γύρισμα από αριστερά του Κακαρά, ο Νικολόπουλος διώχνει

18:09

Τα Ψαχνά κυκλορούν περισσότερη ώρα την μπάλα αλλά δεν έχουν μπορέσει να διασπάσουν την καλά οργανωμένη άμυνα του Φωστήρα

18:06

Συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι, χωρίς κάτι ιδιαίτερο

18:01

1': Σέντρα στο ματς

18:01

Χαλαρό κλίμα στον Ταύρο, πιο πολύ με... φιλικό παιχνίδι μοιάζει η αναμέτρηση παρά με αγώνα πλέι οφ

18:01

Οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

17:59

Το ματς είναι αδιάφορο βαθμολογικά αφού και οι δύο ομάδες έχουν χάσει κάθε ελπίδα για την πρώτη τριάδα

17:55

Σε περίπου πέντε λεπτά η σέντρα στον Ταύρο στην αναμέτρηση του Φωστήρα με τα Ψαχνά, για την 14η και τελευταία αγωνιστική των πλέι οφ Β' Εθνικής

ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Γιαννιώτης, Γαρουφαλιάς, Ζιάμπαρης, Ρουγκάλας, Κακαράς, Εμέκα, Τεγούσης, Λύρας, Λεοντίου, Μακρίδης, Σεχολάρι.
Αγγελόπουλος, Παληγεώργος, Βασίλης Πατσατζόγλου, Νικολόπουλος, Βιγιαρέχο, Χρήστος Πατσατζόγλου, Μπακομήτρος, Ντελέκος, Ντινιωτάκης, Κρητικός, Σταματής.
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας). Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής). 4ος: Μήτση (Πειραιά)