0
-
3
19:48

Επιβλητική νίκη για τα Χανιά, που ελπίζει ακόμα να βρεθεί τουλάχιστον στην τρίτη θέση που οδηγεί στο μπαράζ με την Ξάνθη

19:48

90'+3: Λήξη του αγώνα

19:47

Ατομική προσπάθεια και σουτ του Λουκίνα, που δεν μπορεί να εξουδετερώσει ο Τόλιος

19:47

90'+2: ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

19:45

90': Κίτρινη κάρτα για τον Κωνσταντινίδη

19:45

90': Λουκίνας στη θέση του Βασιλόγιαννη, τελείωσαν οι αλλαγές και για τα Χανιά

19:42

Ο Σκάρος σκοράρει με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι μετά τη σέντρα του Μαραγκουδάκη

19:42

88': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

19:41

87': Δυνατό σουτ από τον Σκάρο, ο Τόλιος απομάκρυνε

19:37

83': Απαντούν στις ευκαιρίες τα Χανιά, ο Μαραγκουδάκης μόνος από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε, αλλά απέκρουσε ο Τόλιος

19:35

81': Κεφαλιά του ολομόναχου Λιόλιου μετά το κόρνερ, έφυγε άουτ, σημαντικές ευκαιρίες για τον Αιγινιακό

19:35

81': Ο Κουτσοσπύρος πλάσαρε, η μπάλα κόντραρε στον Χατζηησαΐα και κόρνερ για τον Αιγινιακό

19:30

76': Σκάρος αντί του Βαλλιάνου, δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά

19:29

75': Καλό σουτ του Βαλλιάνου, σε ετοιμότητα ο Τόλιος

19:24

70': Κοσταντίνοφ αντί Πάγκαλου, πρώτη αλλαγή για τα Χανιά

19:24

69': Σουτ του Κωνσταντινίδη, έπεσε ο Ρίζος και μπλόκαρε στη γωνία του

19:21

66': Πιέζει αρκετά για την ισοφάριση ο Αιγινιακός

19:15

60': Γέμισμα πίσω από τη σέντρα για τα Χανιά, παραλίγο να πάθει τη... ζημιά ο Τόλιος, έδιωξε σε κόρνερ με τα ακροδάκτυλα

19:14

59': Κίτρινη κάρτα για τον Πέντα

19:08

53': Στο παιχνίδι ο Γκέσιος αντί του Μπελόν, ολοκληρώθηκαν νωρίς οι αλλαγές του Αιγινιακού

19:08

53': Ωραίο σουτ του Βασιλόγιαννη, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Τόλιος

19:05

50': Μακρινό σουτ του Ζούρκου, μπλόκαρε ο Ρίζος δύσκολα σε μια πολύ καλή ευκαιρία για τον Αιγινιακό

19:01

46': Δύο αλλαγές για τον Αιγινιακό, ο Χατζής στη θέση του Σαμαρά και ο Γιαζιτζόγλου στη θέση του Γεωργίου

19:01

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:45

Τα Χανιά προηγούνται 1-0 χάρη στο γκολ του Μαραγκουδάκη

18:44

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:41

43': Καλό σουτ του Μπελόν, έφυγε λίγο άουτ

18:40

42': Κεφαλιά του Μαραγκουδάκη μετά από σέντρα του Παγώνη, πέρασε άουτ

18:35

37': Οριζόντιο δοκάρι για τα Χανιά από την κεφαλιά του Παπατζίκου μετά από κόρνερ του Βαλλιάνου!

18:33

35': Κίτρινη κάρτα για τον Λαζαρίδη για δυνατό φάουλ στον Πάγκαλο

18:32

34': Έχει ανεβάσει την απόδοσή του ο Αιγινιακός, αλλά δεν βρίσκει χώρους προς τα καρέ των Χανίων

18:28

30': Κίτρινη κάρτα στον Τσατσαρή για δυνατό μαρκάρισμα στον Ζούρκο

18:21

Σκόρερ ο Μαραγκουδάκης με δεξιό πλασέ ύστερα από προσωρινή απόκρουση των αμυντικών του Αιγινιακού σε προσπάθεια των Χανίων από τα αριστερά

18:20

22': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

18:12

14': Σημαντική ευκαιρία για τα Χανιά με την κεφαλιά του Παπατζίκου από το ύψος της μικρής περιοχής να φεύγει άουτ μετά την εκτέλεση φάουλ του Βαλλιάνου

18:11

13': Κίτρινη κάρτα για τον Γεωργίου

18:08

10' Σουτ του Μαραγκουδάκη, μπλόκαρε ο Τόλιος

18:03

5': Σουτ του Μανζάνο, έφυγε άουτ

17:58

1': Έναρξη του αγώνα

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Τόλιος, Σαμαράς, Λιόλιος, Γεωργίου, Κωνσταντινίδης, Ζούρκος, Λαζαρίδης, Πέντα, Μανζάνο, Μπελόν, Κουτσοσπύρος
ΧΑΝΙΑ
Ρίζος, Χατζηησαΐας, Παπατζίκος, Παγώνης, Καμπλιώνης, Γκούμας, Πάγκαλος, Τσατσαρής, Βασιλόγιαννης, Βαλλιάνος, Μαραγκουδάκης
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Πιθαρούλης, Ζντράβκοβιτς, Σκάρος, Τσάτσος, Κοσταντίνοφ, Λουκίνας
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου), Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Θανασακούδης (Μακεδονίας)