2
17:49

Άλλη μία νίκη για την ΑΕΚ στο προτελευταίο της παιχνίδι στη Γ' Εθνική

17:48

90'+2: Λήξη του αγώνα

17:45

89': Αποβλήθηκε ο Αριστεινίδης με απευθείας κόκκινη κάρτα, με 9 ο Ερμής στο ματς

17:43

87': Συμπλοκή των παικτών των δύο ομάδων ύστερα από εκτός φάσης χτύπημα του Αριστεινίδη στον Αργυρίου

17:42

86': Κίτρινη κάρτα στον Αργυρίου

17:42

86': Δυνατό σουτ του Γροντή, πέρασε ψηλά άουτ

17:36

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Δέλλας, αντί του Ρόβα ο Κέζος

17:35

79': Κίτρινη κάρτα για τον Βαρούχα

17:35

79': Δυνατό σουτ του Ρόβα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα

17:33

77': Παληαρούτας αντί Μούργκα, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ

17:32

Ο Ρόβας σούταρε, ο Βλάχος απέκρουσε σε πρώτο χρόνο, αλλά ο επερχόμενος Ράμα με δυνατό σουτ πέτυχε το δεύτερο τέρμα της Ένωσης, όπως και προσωπικό του

17:32

76': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

17:30

74': Σουτ του Πλατέλλα, ωραία επέμβαση από τον Βλάχο

17:29

73': Τρίτη αλλαγή για τον Ερμή, ο Τρινιανάκης αποχώρησε, στη θέση του ο Μπέρκης

17:27

71': Φαλτσαριστό σουτ του Κοζανίδη, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα

17:27

71': Ο Ράμα σε νέο τετ α τετ με τον Βλάχο, ο τερματοφύλακας του Ερμή και πάλι διώχνει την μπάλα

17:26

70': Ο Μούργκα βγήκε τετ α τετ με τον Βλάχο, αλλά ο γκολκίπερ του Ερμή απομάκρυνε τον κίνδυνο

17:22

66': Κίτρινη κάρτα σε Γεωργέα και Κάββαλο για μια αψιμαχία που είχαν οι δύο παίκτες

17:14

58': Ευκαιρία με τον Μούργκα σε δύο χρόνους, το πρώτο σουτ σταμάτησε ο Βλάχος, στο δεύτερο ο παίκτης της ΑΕΚ έπιασε "αέρα" και απομάκρυναν οι παίκτες του Ερμή

17:12

56': Μακρινό σουτ του Ρόβα, έφυγε λίγο άουτ

17:11

55': Ο Γεωργέας αντί του Κάτσικα, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ

17:10

54': Διπλή αλλαγή για τον Ερμή, αντί του Ευαγγέλου ο Βαρούχας και αντί του Γκούγκα ο Ρηγάκης

17:05

49': Μετά από κόρνερ ο Ρόβας έδιωξε την μπάλα σε νέο κόρνερ πριν δημιουργηθεί κίνδυνος για τα καρέ του Ντούνη

17:02

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

16:46

45': Τέλος πρώτου ημιχρόνου

16:45

44': Κίτρινη κάρτα στον Βλάχο για διαμαρτυρία

16:44

Τρίτη και φαρμακερή λοιπόν για τον μεσοεπιθετικό της Ένωσης!

16:44

Η μπάλα στρώθηκε στον Ράμα στο ύψος του πέναλτι και αυτός με δυνατό σουτ νίκησε τον Βλάχο για το 0-1

16:43

43': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ!

16:42

Δύο ευκαιρίες έχει φτιάξει μέχρι τώρα η ΑΕΚ, ο Ράμα τις έχει ''πετάξει'' και τις δύο στα σκουπίδια

16:41

- Το θετικό είναι ότι έπεσε τελείως ο αέρας

16:40

Ο Ράμα άργησε να εκτελέσει, με αποτέλεσμα ο γκολκίπερ του Ερμή να βγει και να τον κλείσει σωστά και να μπλοκάρει την μπάλα

16:39

40': Απειλεί η ΑΕΚ! Ο Πλατέλλας βρίσκει τον Ράμα, αυτός σουτάρει, ο Βλάχος και πάλι του λέει όχι

16:36

Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος, η ΑΕΚ είναι αυτή που κυκλοφορεί πλέον την μπάλα αλλά δεν απειλεί

16:32

Με δέκα ποδοσφαιριστές πλέον ο Ερμής Ζωνιανών, για να δούμε αν η ΑΕΚ μπορέσει να εκμεταλλευτεί την αριθμητική της υπεροχή

16:28

Ο Μπριλάκης βλέπει δεύτερη κίτρινη για σκληρό μαρκάρισμα που έκανε με τα δύο πόδια στον Αργυρίου

16:28

29': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον ΕΡΜΗ!

16:26

Και φυσικά με ελάχιστες καλές φάσεις

16:26

Σκληρό το παιχνίδι ως τώρα, πολύ δυνατά μαρκαρίσματα...

16:24

Μετά από μια μικρή διακοπή, αφού ο Τσιρίλο ηταν στο έδαφος, το ματς ξεκινά εκ νέου

16:21

21': Εκτέλεση φόυλ του Κοζανίδη, ο Ντούνης με σιγουριά βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα και καθαρίζει την φάση

16:18

19': Ευκαιρία για την ΑΕΚ με σουτ του Ράμα μέσα από την περιοχή, ο Βλάχος του λέει όχι με τα πόδια!

16:17

18': Επικίνδυνη σέντρα του Κοζανίδη, ο Τσιρίλο απομακρύνει σε κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

16:15

Ο δυνατός αέρας δεν βοηθά να δούμε καλό ποδόσφαιρο και θέαμα, φτάσαμε στο 15'

16:15

Αφού υπήρξαν κάποιες... κοκορομαχίες ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων, που έφεραν μια μικρή διακοπή, το ματς ξεκινά και πάλι

16:11

Η ΑΕΚ ως τώρα δεν μπορεί να βάλει τη μπάλα κάτω και να ελέγξει τον ρυθμό του αγώνα

16:07

7': Κάρτα βλέπει ο Μπριλάκης

16:06

6': Ευκαιρία για τον Ερμή με κεφαλιά του Τριλάκη, η μπάλα λίγο άουτ

16:05

Αναγνωριστικό παιχνίδι στο πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο

16:01

1': Σέντρα στο ματς

15:59

Ο δυνατός αέρας θα δυσκολέψει σίγουρα τις προσπάθειες των παικτών

15:54

Έχουν γεμίσει οι εξέδρες του γηπέδου του Γάλλου με τους φίλους της ΑΕΚ να δίνουν και πάλι δυναμικό παρών

15:51

Σε περίπου δέκα λεπτά η σέντρα στο Ρεθυμνο στην αναμέτρηση του Ερμή Ζωνιανών με την ΑΕΚ για την 29η αγωνιστική του 6ου ομίλου Γ' Εθνικής

Βλάχος, Σ. Κάββαλος, Πλουσής, Ρουσάκης, Μπριλάκης, Τρινιανάκης, Αριστεινίδης, Σταυρακάκης, Ευαγγέλου, Κοζανίδης, Γκούγκας
Αναπ: Θ. Κάββαλος, Βαρούχας, Ρηγάκης, Νικηφόρος, Ρουμπάκης, Κουστέλης, Μπέρκης.