0
18:50

Τελικό στα Ψαχνά, εύκολη νίκη για Ευβοιώτη Ηρακλή 2-0

18:46

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:42

85': Και νέα ευκαιρία για τα Ψαχνά, ο Οχάντζα σουτάρει από πλάγια θέση δεξιά, ο Τόλιος μπλοκάρει

18:40

83': Ο Οχάντζα ''σπάει'' την μπάλα προς το πέναλτι στον Τσούτση, αυτός ολομόναχος πλασάρει αλλά αστοχεί απελπιστικά

18:39

Είναι αναγκαστική η αλλαγή για τα Ψαχνά, ο Γκεμίσης αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού

18:38

82': Στην θέση του Γκεμίση ο Βασίλης Πατσατζόγλου

18:34

Τελευταίο τέταρτο, τα Ψαχνά εξακολουθούν να ελέγχουν το ματς και κρατούν εύκολα το 2-0

18:31

75': Στην θέση του Κωνσταντινίδη ο Καρλάο για τον Αιγινιακό

18:31

Έχει ανοίξει το παιχνίδι πλέον με τον Αιγινιακό να πιέζει ψηλά και τα Ψαχνά να βρίσκουν χώρους

18:30

74': Και νέα ευκαιρία τα Ψαχνά με σουτ του Μπουμάλ, είναι αδύναμο ωστόσο, ο Τόλιος μπλοκάρει

18:28

72': Νέο λάθος του Λιόλιου που κάνει τσαφ, ο Οχάντζα του τσιμπάει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή, ωστόσο πιάνει ένα κακό διαγώνιο σουτ και αστοχεί

18:26

69': Αλλαγή κάνουν και τα Ψαχνά. Στο ματς ο Οχάντζα, εκτός ο Ντάνιελ

18:25

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Αιγινιακό. Μέσα ο Ζούρκος, έξω ο Μανζάνο

18:23

67': Υπέροχη ενέργεια από τον κορυφαίο του ματς Μπουμάλ, σουτάρει δυνατά με το αριστερό, ο Τόλιος με εντυπωσική επέμβαση του λέει όχι!

18:22

66': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Στην θέση του Λαζαρίδη ο Μπελόν

18:21

- Φτάσαμε στο 65', τα Ψαχνά ελέγχουν πλέον απόλυτα το παιχνίδι

18:17

Λάθος του Λιόλιου ο Γκεμίσης πασάρει παράλληλα στον Μπουμάλ και αυτός με ωραίο πλασέ από το ύψος της μεγάλης περιοχή νικά τον Τόλιο για το 2-0

18:16

60': ΓΚΟΛ, 2-0 τα ΨΑΧΝΑ!

18:15

59': Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Λιόλιος δεν μπορεί να απομακρύνει σωστά, η μπάλα φτάνει στον Τσούτση ο οποιος πιάνει δυνατό σουτ απο εξαιρετική θέση αλλά αστοχεί για λίγο

18:13

56': Φιλόδοξο σουτ του Πατσατζόγλου από μακριά, η μπάλα άουτ

18:09

52': Κακή έξοδος του Αθανασόπουλου, ο Γκέσιος πλασάρει, οι αμυντικοί ωστόσο των Ψαχνών απομακρύνουν

18:08

Για να δούμε πλέον πως θα αντιδράσει ο Αιγινιακός, με τα Ψαχνά πάντως να πατούν καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο

18:07

51': Ο Γκέσιος δοκιμάζει την τύχη του από μακριά, η μπάλα άουτ

18:03

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πατσατζόγλου ο Λιόλιος κάνει τραγικό λάθος αφού διώχνει την μπάλα πάνω στον Παλαιολόγο, αυτος πασάρει παράλληλα στον Κρητικό και εκείνος με πλασέ από το μισό μέτρο ανοίγει το σκορ

18:03

47': ΓΚΟΛ τα ΨΑΧΝΑ!

18:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

18:01

Οι δύο ομάδες έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την έναρξη της επανάληψης

17:47

Ημίχρονο στα Ψαχνά, 0-0.

17:45

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

17:44

44': Σέντρα του Γιαζιτζόγλου από αριστερά, η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι στον Δήμου, αυτός παίρνει την κεφαλιά αλλά δεν είναι καλή

17:42

42': Εκτέλεση φάουλ του Πατσατζόγλου, η μπάλα μένει στα καρέ του Αιγινιακού, φτάνει τελικά στον Κρητικό ο οποίος πιάνει ένα ανάποδο ψαλίδι αλλά αστοχεί

17:37

Τελευταίο δεκάλεπτο σε ένα πρώτο μέρος που δεν έχει να προσφέρει ιδιαίτερες συγκινήσεις

17:35

35': Ωραία προσπάθεια του Γκέσιου από δεξιά, περνά τον αντίπαλο του, σεντράρει ωστόσο μέσα στην περιοχή δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτη του

17:32

Ο Τσιμόντζι όλη την εβδομάδα αντιμετώπισε πρόβλημα τραυματισμού και απ' ότι φαίνεται δεν ήταν 100% έτοιμος

17:31

31': Αναγκαστική αλλαγή για τα Ψαχνά. Στην θέση του Τσιμόντζι ο Τσούτσης

17:29

28': Απειλεί ο Αιγινιακός! Ο Γκέσιος γυρίζει παράλληλα, ο Δήμου πετάγεται μπροστά από τον Παλαιολόγο αφού πάει πρώτος στην μπάλα, πλασάρει από την μικρή περιοχή αλλά αστοχεί

17:23

- Τα Ψαχνά είναι η ομάδα που πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και ενώ φτάσαμε στα μισά του πρώτου ημιχρόνου

17:19

19': Μακρινό σουτ του Μανζάνο, δεν έχει τύχη... (η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Αθανασόπουλου)

17:18

Μεγάλη ευκαιρία εδώ για τα Ψαχνά

17:17

17': Ο Μπουμάλ πιάνει δυνατό σουτ με εξωτερικό φάλτσο από θέση πλάγια αριστερά, ο Τόλιος του λέει οχι, ο Ντάνιελ δεν μπορεί να εκτελέσει και εν συνεχεία κάνει φάουλ

17:16

16': Ο Σαμαράς βρίσκει τον Γκέσιο, εκείνος ''σπάει'' την μπάλα στον Δήμου, αυτός πιάνει ένα κάκιστο σουτ και αστοχεί απελπιστικά

17:12

Φτάσαμε στο 11' και το ματς πάει σε ένα αργό τέμπο, με παιχνίδι κέντρου και δίχως την παραμικρή αξιόλογη φάση

17:07

- Πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο, αναγνωριστικό παιχνίδι

17:01

1': Σέντρα στο ματς!

16:59

Οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα

16:58

Καλές καιρικές συνθήκες στα Ψαχνά, 29 βαθμοί κελσίου

16:54

Σε περίπου πέντε λεπτά η σέντρα στην αναμέτρηση του Ηρακλή Ψαχνών με τον Αιγινιακό, στο πλαίσιο της 10ης Αγωνιστικής των πλέι οφ Β' Εθνικής

Αθανασόπουλος, Τζανής, Παληγεώργος, Παλαιολόγος, Μπακομήτρος, Χρήστος Πατσατζόγλου, Μπουμάλ, Τσιμόντζι, Γκεμίσης, Ντάνιελ, Κρητικός.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Τόλιος, Κωνσταντινίδης, Γιαζιτζόγλου, Σαμαράς, Δήμου, Χατζής, Λαζαρίδης, Λιόλιος, Πέντα, Μανζάνο, Γκέσιος.
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης). Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Καραβασίλης (Καβάλα). 4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)