-
0
18:59

18:58

Εξαιρετικός ο Παναθηναϊκός, θα μπορούσε να έχει πετύχει περισσότερα γκολ και με 54 βαθμούς παραμένει στην κορυφή, όντας για την ώρα στο +4 από την ΑΕΚ. Ο Βόλος διατηρείται 5ος με 35 πόντους.

18:58

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-0.

18:57

90'+6: Διαγώνιο συρτό σουτ του Βέρμπιτς από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

18:54

90'+2: Ο Πούχατς τη σέντρα από αριστερά της περιοχής, κεφαλιά του Σάρλια, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι θα περάσει η μπάλα.

18:52

90'+1: Καλό μακρινό σουτ του Τσέριν, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:52

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:49

87': Μεσκίδα αντί Γκάγκι, τέταρτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:47

86': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟ, Πούχατς αντί Χουάνκαρ.

18:45

84': Υπήρχε οφσάιντ του Χουάνκαρ στην αρχή της φάσης, συνεπώς δεν υπάρχει και πέναλτι.

18:44

83': Θα τη δει τη φάση στο μόνιτορ ο ρέφερι Φωτιάς.

18:43

82': Το VAR τσεκάρει πιθανό πέναλτι του Κάτσε στον Χουάνκαρ.

18:40

79': Σέντρα του Κώτσιρα από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Σπόραρ, άουτ.

18:37

75': Τσέριν αντί Κουρμπέλη, Βέρμπιτς αντί Μαντσίνι, άλλες δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

18:34

72': Τσοκάνης αντί Κούτσια, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:30

69': Ο Σπόραρ νικά τον Κλέιμαν, που έπεσε σωστά, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα, 2-0.

18:28

67': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Για ανατροπή του Παλάσιος από τον Σιέλη.

18:27

65': Κίτρινη για διαμαρτυρία στον Οζέγκοβιτς.

18:25

63': Σπόραρ αντί Ιωαννίδη, Κώτσιρας αντί Βαγιαννίδη, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

18:23

61': Κάτσε αντί Πιρές, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

18:21

Ο Κουρμπέλης το 1-0, ο Βαγιαννίδης την πάσα από δεξιά της περιοχής στον Παλάσιος, που πιάνει αδύναμο σουτ, αλλά ο αρχηγός του Παναθηναϊκού μπαίνει στην πορεία της μπάλας κι εξ επαφής νικά τον Κλέιμαν.

18:21

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

18:16

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Πιρές για τον ΠΑΟ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μπερνάρντ.

18:14

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Παλάσιος το σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής και δεξιά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Δεύτερο δοκάρι για τον Παλάσιος στο παιχνίδι.

18:13

52': Σουτ του Χουάνκαρ από θέση έξω αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:11

50': Αποβολή με δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Σι, για φάουλ στον Παλάσιος, με 10 μένει ο Βόλος.

18:08

47': Σουτ του Παλάσιος από πλάγια δεξιά, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

18:07

46': Οζέγκοβιτς αντί Καρτάλη, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.