0
-
0
21:22

Απίστευτο φινάλε με τον Χουάντερσον να κρατάει το βαθμό για τον Ηρακλή, που για δεύτερο σερί ματς δεν κερδίζει στο Καυτανζόγλειο. Χρυσός βαθμός για τα Χανιά

21:22

90'+5: Τέλος του αγώνα

21:19

90'+3: Απίστευτο, τρίτη σερί επέμβαση του Χουάντερσον, που κρατάει το μηδέν, αυτή τη φορά σε κεφαλιά του Μέλο μετά το τρίτο διαδοχικό κόρνερ των Χανίων

21:19

90'+2: Νέα εκπληκτική επέμβαησ του Χουάντερσον, αυτή τη φορά σε σουτ του Χατζηησαΐα

21:18

90'+2: Τρομερή επέβαση του Χουάντερσον σε κόρνερ μετά από κεφαλιά του Λουκίνα

21:18

91'+1: Κόρνερ για τα Χανιά

21:18

90': Σουτ του Λουκίνα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Χουάντερσον

21:17

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

21:16

89': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Κακή έξοδος του Χουάντερσον σε σέντρα του Παγώνη, κεφαλιά του Μέλο, διώχνει πριν τη γραμμή ο Παπαστεριανός, άουτ το πλασέ του Πάγκαλου

21:14

87': Κίτρινη ο Καμπλιώνης

21:11

85': Κίτρινη ο Λίμα, που αποβάλλεται

21:10

83': Ο Μέλο στη θέση του Βασιλόγιαννη

21:09

82': Διπλή μεγάλη ευκαιρία ο Ηρακλής. Αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, σουτ του Τάι μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Ρίζος χωρίς να μπλοκάρει, με τη μία το πλασέ του προωθημένου Σαββίδη, νέα επέμβαση του Ρίζου, που κρατάει το μηδέν

21:07

80': Καλό, αλλά αδύναμο σουτ του Πουρτουλίδη, μπλοκάρει ο Ρίζος

21:05

78': Μακρινό και ξαφνικό σουτ του Τάι, άουτ

21:05

78': Ο Χιονίδης στη θέση του Ζάχορα, που αποδοκιμάστηκε από μερίδα οπαδών του Ηρακλή

21:03

77': Πέναλτι ζητάει ο Πουρτουλίδης σε μαρκάρισμα του Βασιλόγιαννη, καμία παράβαση λέει ο Στυλιάρας πολύ σωστά

21:02

76': Κίτρινη ο Λίμα

21:02

76': Ωραία κάθετη για το Ζάχορα, που δεν κάνει σωστό κοντρόλ και ενώ έβγαινε τετ α τετ, τον προλαβαίνει ο Παπατζίκος

21:01

74': Κόρνερ για τον Ηρακλή, κακή εκτέλεση του Τάι, διώχνουν εύκολα τα Χανιά

21:01

74': Έξυπνη εκτέλεση φάουλ του Τάι από πλάγια θέση, στο πρώτο δοκάρι ο Κοντοδήμος αφήνει την μπάλα να περάσει, μπλοκάρει ο Ρίζος, που δεν αιφνιδιάστηκε

20:58

72': Ο Τάι στη θέση του Σκόρτσα

20:58

72': Ο Καμπλιώνης στη θέση του Τσατσαρή

20:56

7 (3) - 3 (1) υπέρ του Ηρακλή οι τελικές

20:55

69': Ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ του Σαββίδη έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια

20:53

66': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Πουρτουλίδης, καθαρίζει ο Ρίζος

20:49

63': Ο Παληγεώργος στη θέση του Ιντζόγλου

20:49

62': Κακή εκτέλεση του Κοντοδήμου, ανεκμετάλλευτο το κόρνερ

20:48

61': Διπλή ευκαιριά για τον Ηρακλή. Δυνατό σουτ του Μπουκουβάλα, αποκρούει χωρίς να μπλοκάρει ο Ρίζος, ο Πουρτουλίδης κάνει το γύρισμα, σε σχεδόν κενή εστία πλασάρει ο Τσιλιανίδης, κόντρα και κόρνερ

20:44

58': Ο Κονσταντίνοφ στη θέση του Τσάτσου

20:42

55': Κόρνερ για τα Χανιά, διώχνουν με δυσκολία οι γηπεδούχοι

20:37

50': Αρκετά νευρικό το ματς στα πρώτα πέντε λεπτά με πολλά φάουλ

20:35

48': Σουτ του Τσιλιανίδη πάνω από τα δοκάρια

20:32

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

20:32

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο

20:30

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

20:17

Ο Ηρακλής την ανούσια υπεροχή, από μία μεγάλη ευκαιρία κάθε ομάδα στο α' 45λεπτο

20:16

45'+3: Λήξη ημιχρόνου

20:15

45'+2: Κίτρινη ο Μανωλάς

20:13

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

20:11

43': Εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη, άουτ η γυριστή κεφαλιά του Παπατζίκου και ενώ ο Χουάντερσον έχει κάνει κακή έξοδο

20:10

41': Υποψία φάσης για τον Ηρακλή, αλλά ο Τσιλιανίδης ανοίγει το κοντρόλ και ο Ρίζος μπλοκάρει

20:08

40': Ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Παγώνης βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Ηρακλής, γλιστράει όμως και το πλασέ του σταματάει στον Χουάντερσον, που είχε βγει πολύ από την εστία του

20:07

40': Τα Χανιά έχουν ρίξει το ρυθμό και παρότι δεν μπορουν να κυκλοφορήσουν αμύνονται σωστά

20:03

35': 61-39 η κατοχή μέχρι τώρα, αλλά κλειστοί οι διάδρομοι προς την εστία του Ρίζου

19:58

30': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Κοντοδήμου

19:57

29': Κίτρινη στον Πότσι και φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Ηρακλή λίγο έξω από την περιοχή.

19:55

27': Συστάσεις από τα μεγάφωννα. Συνέχεια στο ματς μετά από νέα δίλεπτη διακοπή

19:55

Διαβεβαιώσεις στο Στυλιαρά για ομαλή διεξαγωγή δίνουν οι άνθρωποι του Ηρακλή

19:54

25': Διακοπή του ματς λόγω έντασης στις εξέδρες. Ο Στυλιαράς φώναξε στο κέντρο τους βοηθούς του, έως ότου ηρεμήσει η κατάσταση

19:52

24': Σημαντική ευκαιρία ο Ηρακλής. Άμεση απάντηση. Ο Σκόρτσα σημάδεψε την εξωτερική πλευρά των διχτύων από ευνοϊκή θέση

19:51

23': Ισοφαρίζει τις μεγάλες ευκαιρίες ο ΑΟ Χανίων. Ταχύτατη αντεπίθεση, άνοιγμα για τον Λουκίνα, που μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και κάνει το πλασαριστό σουτ στην απέναντι γωνία, μόλις άουτ

19:48

20': Συνέχεια στο ματς, επέστρεψε κι ο Κοντοδήμος

19:47

19': Σηκώθηκε ο Βασιλόγιαννης, μπαίνει το φορείο για τον Κοντοδήμο δύο λεπτά μετά τη σύγκρουση

19:45

17': Δύο παίκτες στο έδαφος από σύγκρουση στον αέρα, διακοπή στο ματς. Κοντοδήμος, Βασιλόγιαννης οι πρωταγωνιστές

19:42

14': Καθάρισε ο Ρίζος το κόρνερ του Πουρτουλίδη

19:41

13': Μεγάλη ευκαιρία ο Ηρακλής. Οι κυανόλευκοι πίεσαν ψηλά και έκλεψαν, ο Τσιλιανίδης έβγαλε τετ α τετ τον Ζάχορα, σε κόρνερ δύσκολα ο Ρίζος, που κάνει μεγάλη απόκρουση

19:40

12': Επικίνδυνη στιγμή για τα Χανιά. Ο Πάγκαλος με ωραία κούρσα πλαγιοκοπεί από αριστερά, διώχνει ο Χουάντερσον τη σέντρα του με γροθιές

19:39

Ισορροπημένο το ματς στο πρώτο δεκάλεπτο, χωρίς κάποια σημαντική ευκαιρία

19:38

10': Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Πάγκαλου. Συνεχίζεται το ματς, δεν έχει κάτι σοβαρό

19:36

8': Πρώτη καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ωραία ανάπτυξη και σέντρα του Μπουκουβάλα, κακή κεφαλιά του Ζάχορα, άουτ

19:33

5': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Παπατζίκος

19:31

3': Κόρνερ για τα Χανιά, ανεκμετάλλευτη η φάση για τους φιλοξενούμενους

19:29

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

19:28

Όπως και με τα Ψαχνά την προηγούμενη αγωνιστική (1-1), έτσι και σήμερα χωρίς πολύ κόσμο στο Καυτανζόγλειο. Η θύρα 13 πάντως και πάλι γεμάτη, όπως και αρκετός κόσμος βρίσκεται στην κεντρική θύρα