-
0
20:30

20:29

Η ΑΕΚ παίρνει χωρίς πρόβλημα τη νίκη με 3-0 και με 50 βαθμούς είναι στο -1 από τον Παναθηναϊκό, έχοντας και ματς λιγότερο. Ο Λεβαδειακός, παίζοντας με αριθμητικό μειονέκτημα στο β' ημίχρονο, στάθηκε αξιοπρεπώς, παραμένοντας με 13 βαθμούς στη 13η θέση.

20:29

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

20:28

90'+3: Κίτρινη στον Γκατσίνοβιτς για φάουλ στον Βινίσιους.

20:26

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:24

89': Σαχπεκίδης αντί Χάμοντ, Κωνσταντινίδης αντί Βρακά, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Λεβαδειακού.

20:20

85': Ο Τσούμπερ το πλασέ στην κίνηση από θέση μέσα αριστερά, είναι αδύναμο και μπλοκάρει εύκολα ο Στογιάνοβιτς.

20:19

Ο Ελίασον το γύρισμα από δεξιά της περιοχής στον αφύλακτο Φαν Βέερτ, που σε κενή εστία σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

20:19

84': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:17

81': Ο Ελίασον τη σέντρα από δεξιά της περιοχής, κεφαλιά του Τσούμπερ, άουτ.

20:15

80': Λιάγκας αντί Ντεντάκη, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:12

77': Ο Τσούμπερ αναλαμβάνει την εκτέλεση, αλλά στέλνει ψηλά άουτ την μπάλα, το 2-0 παραμένει.

20:11

76': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ! Για ανατροπή του Φαν Βέερτ από τον Παζ.

20:08

73': Φαν Βέερτ αντί Γκαρσία, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της ΑΕΚ.

20:01

66': Συμελίδης αντί Μεχία, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:01

65': Γκατσίνοβιτς αντί Άμραμπατ, Ελίασον αντί Πινέδα, Μάνταλος αντί Σιμάνσκι, Τσούμπερ αντί Αραούχο, τέσσερις μαζεμένες αλλαγές από τον Αλμέιδα.

19:56

60': Κίτρινη στον Σιμάνσκι για φάουλ στον Μεχία.

19:55

60': Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Νίκα λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα, σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό.

19:54

59': Συρτό σουτ του Ρότα από θέση έξω δεξιά, άουτ.

19:46

51': Σέντρα από δεξιά του Γκαρσία, κεφαλιά-ψαράκι του Πινέδα και δύσκολα αποκρούει ο Στογιάνοβιτς.

19:44

49': Ο Αραούχο σκοράρει, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

19:41

46': Νταμπό αντί Σακό, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.