Πολύ κακή η Λαμία, τη γιούχαρε ο κόσμος της.

19:03

Λήξη αναμέτρησης, εμφατική νίκη με 1-4 για τον ΟΦΗ.

19:02

Ο Μαρτίνεθ κάνει το σουτ από μέσα δεξιά, ο Μανδάς αποκρούει και ο Τσιλούλης στην επαναφορά μειώνει σε 1-4.

19:02

90'+5: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:58

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:55

Τέσσερα λεπτά πήρε σε Φωτιά και Φωτόπουλο, που βρίσκονται στο VAR, να ξεκαθαρίσουν τη φάση. Πραγματικά απίστευτο! Τελικά μετράει το γκολ του Λουίζ Φελίπε. Ο Θοράρινσον, που έκανε το γύρισμα προς τον Βραζιλιάνο, καλυπτόταν.

18:55

88': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:51

84': Σκοράρει ο Λουίζ Φελίπε, αλλά το γκολ του ακυρώνεται σε πρώτο χρόνο γιατί ο Θοράρινσον, που έκανε το γύρισμα, υποδείχτηκε σε θέση οφσάιντ.

18:49

82': Αδύναμο σουτ ο Τσιλούλης, μπλοκάρει ο Μανδάς.

18:48

81': Άστοχο το δυνατό σουτ του Νέιρα.

18:46

Αποδοκιμασίες από τον κόσμο της Λαμίας, αφού η εικόνα της ομάδας του Σάββα Παντελίδη είναι θλιβερή.

18:45

77': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Λουίς Φελίπε βρέθηκε μόνος του στο ύψος της μεγάλης περιοχής, εκτελεί και ο Σαράνοφ αποκρούει στέλνοντας την μπάλα στο αριστερό του δοκάρι. Λίγο αργότερα ο Σέρβος αποκρούει κεφαλιά του Πασαλίδη.

18:43

76': Λουίζ Φελίπε μέσα στη θέση του Μπάκιτς για τον ΟΦΗ.

18:42

75': Βασιλαντωνόπουλος και Μανούσος μπαίνουν για τη Λαμία, Σιμόν και Βέργος βγαίνουν.

18:41

74': Κίτρινη στον Περέα.

18:40

73': Ο ΟΦΗ χάνει τεράστια ευκαιρία με τον Μπάκιτς, αλλά το σημαιάκι του βοηθού έχει σηκωθεί.

18:38

71': Κίτρινη στον Σιμόν.

18:36

Γκρίνια και παγωμάρα επικρατούν πλέον στο ΔΑΚ Λαμίας.

18:33

66': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελείται με πάσα, ο Σιμόν γεμίζει και η μπάλα απομακρύνεται.

18:28

Με μία βολίδα αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή ο Ντιουσέ γράφει το 0-3. Όφειλε να αντιδράσει καλύτερα ο Σαράνοφ παρόλο που πήρε φάλτσα η μπάλα.

18:28

61' ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:27

60': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ, βγαίνουν Γκρόνινγκ και Μπαλογιάννης, μπαίνουν Μοσκέρα και Θοράρινσον.

18:24

57': Σουτάρει από μέσα αριστερά ο Μαρτίνεθ στην κλειστή γωνιά του Μανδά, εύκολα μπλοκάρει εκείνος.

18:22

55' Ο Τσιλούλης πατάει περιοχή, κάνει το σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί.

18:21

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΟΦΗ και προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό.

18:17

48': Κίτρινη στον Μεγιάδο.

18:13

46': Αλλαγή για τη Λαμία, Νούνιες αντί Τζανδάρη.