1
-
1
21:06

Ο Παναθηναϊκός, έστω και αν αγχώθηκε, εξασφάλισε το "εισιτήριο" για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ

21:06

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης

21:05

90'+4: Κίτρινη κάρτα και για τον Καπίνο, που και αυτός τη ζήτησε

21:04

90'+3: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Αμπέντ και αποβολή, τη ζήτησε την αποβολή ο Αλγερινός

21:03

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:02

90': Ο Μπρίτο βρέθηκε σε επίκαιρη θέση μετά από προσπάθεια του Φάμπιο, άργησε όμως να σουτάρει και όταν το έκανε απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟ

21:01

89': Ωραίο σουτ του Αμπέντ, πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

20:57

Ο Φωτάκης έκανε την διαγώνια πάσα στον Ναπολεόνι, που με πλασέ στην κίνηση νίκησε τον Καπίνο και έφερε το ματς στα ίσα

20:56

85': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

20:54

83': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με το πρώτο σουτ του Ούμπιντες από κοντινή θέση να σταματά στον Τριανταφυλλόπουλο, ενώ στη συνέχεια το σουτ του Ναπολεόνι σταμάτησε στο δεξιό δοκάρι

20:51

80': Δώνης αντί Ατζαγκούν, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές και για τον ΠΑΟ

20:46

75': Γεωργίου αντί Μπάλλα, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο

20:46

74': Συνεργασία Μπεργκ και Αμπέντ, το πλασέ του δεύτερου είναι αδύναμο, μπλοκάρει ο Σηφάκης

20:40

69': Ο Φωτάκης στη θέση του Δημούτσου για τη δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου

20:39

68': Ο Ατζαγκούν έκανε την κάθετη πάσα στον Μπεργκ, το πλασέ του Σουηδού απομάκρυνε ενστικτωδώς ο Σηφάκης, σπουδαία ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό

20:37

66': Περνάει στο ματς ο Μπεργκ αντί του Καρέλη, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό

20:32

61': Κίτρινη κάρτα για τον Αμπέντ

20:28

56': Πρώτη αλλαγή και για τον ΠΑΟ, με τον Λαγό στη θέση του Κλωναρίδη

20:26

55': Μπρίτο αντί Καραμάνου, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο

20:26

54': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ναπολεόνι κάνει άσχημο πλασέ από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα έφυγε άουτ

20:20

49': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο, πρώτη στο ματς

20:17

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

20:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

20:01

Ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 και απέχει 45 λεπτά από τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ της νέας σεζόν...

19:59

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

19:59

45': Νέα γκέλα από τον Φυτανίδη, ο Καρέλης θα κάνει αδύναμο πλασέ προ του Σηφάκη, η μπάλα άουτ

19:56

42': Κεφαλιά του Φάμπιο μετά τη σέντρα του Γιαννούλη, έφυγε ψηλά άουτ

19:55

40': Σουτ του Κλωναρίδη από τη μικρή περιοχή, από κόντρα ο Σηφάκης υποχρεώθηκε να διώξει δύσκολα την μπάλα σε κόρνερ

19:53

39': Σουτ του Καρέλη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, έφυγε ψηλά άουτ

19:51

37': Σουτ του Ούμπιντες μέσα από την περιοχή, πέρασε άουτ

19:47

Ο Καρέλης πλάσαρε μέσα από την περιοχή μετά την κάθετη πάσα του Ατζαγκούν, ο Σηφάκης απομάκρυνε όχι με τον ιδανικότερο τρόπο και ο επερχόμενος Κλωναρίδης σκοράρει από πλάγια θέση

19:46

33' ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

19:46

32': Μακρινό σουτ του Δημούτσου, καμία ανησυχία για τον Καπίνο

19:44

30': Έχει πέσει κάπως ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά

19:36

22': Καλό σουτ του Ζέκα, έφυγε άουτ

19:32

18': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ, λανθασμένη συνεννόηση Φυτανίδη και Σηφάκη, ο Καρέλης πλάσαρε από πλάγια θέση σε κενή εστία, αλλά η μπάλα βρήκε στο δοκάρι. Εν συνεχεία, το σουτ του Ατζαγκούν έφυγε παράλληλα από την εστία του Σηφάκη

19:26

12': Κακό σουτ του Ατζαγκούν λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, έφυγε άουτ

19:22

8': Σουτ του Γιαννούλη μέσα από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα κόντραρε στον Καρέλη, κόρνερ για τον Ατρόμητο

19:21

7': Μακρινό σουτ του Ατζαγκούν, μπλόκαρε εύκολα ο Σηφάκης

19:19

5': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ναπολεόνι πάσαρε στον αφύλακτο Καραμάνο, που πλάσαρε άουτ σε κενή εστία!

19:18

4': Σουτ από τον Καραμάνο, ο Καπίνο έδιωξε στη γωνία του

19:15

1': Έναρξη του αγώνα

Καπίνο, Κουτρουμπής, Τριανταφυλλόπουλος, Σίλντενφελντ, Μέντες, Ζέκα, Πράνιτς, Αμπέντ, Ατζαγκούν, Κλωναρίδης, Καρέλης
Αναπ: Κοτσόλης, Μαρινάκης, Σπυρόπουλος, Λαγός, Μπεργκ, Δώνης, Ντίνας