1
-
1
16:56

Ο Ηρακλής έχασε μεγάλη ευκαιρία για να σημειώσει την τρίτη του διαδοχική νίκη και να μπει γερά στο κόλπο των προνομιούχων θέσεων. Χρυσός βαθμός για τα Ψαχνά, που παραμένουν σε τροχιά ανόδου

16:55

90'+3: Λήμη του αγώνα

16:52

90': Κίτρινη για τον Β. Πατσατζόγλου

16:52

90: Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

16:52

89': Μεγάλη ευκαιρία με τον Μπουμάλ για τα Ψαχνά. Μπήκε στην περιοχή από δεξιά και σούταρε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

16:47

84': Επικίνδυνη σέντρα του Κοντοδήμου, δεν κάνει επαφή κάποιος συμπαίκτης του με την μπάλα

16:43

Γρήγορη αντεπίθεση με τον Μπουμάλ, που σουτάρει από πλάγια θέση, ο Χουάντερσον αποκρούει, αλλά δεν μπλοκάρει και ο Οχάντζα με κοντινή προβολή ισοφαρίζει από κοντά

16:43

81': ΓΚΟΛ για τα ΨΑΧΝΑ!

16:40

78': Ο Κουρούπης στη θέση του Σιατραβάνη, αναγκαστική η αλλαγή

16:38

76': Στο έδαφος ο Σιατραβάνης, που φαίνεται να έχει υποστεί κάποιο τράβηγμα

16:37

75': Ο Οχάντζα στη θέση του Μπακομήτρου

16:36

74': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Περνάει ανεκμετάλλευτο

16:35

73': Ο Χιονίδης στη θέση του Ζάχορα

16:30

68': Κίτρινη για τον Παπαστεριανό

16:29

66': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Επιθετικό φάουλ του Μπακομήτρου

16:25

63': Ο Παληγεώργος στη θέση του Σκόρτσα

16:21

Μεγάλη ευκαιριά για τα Ψαχνά. Ο Μπουμάλ εκτελεί το κόρνερ, ο Γκμπαγκουιντί πιάνει τη γυριστή κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, αποκρούει ο Χουάντερσον πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή

16:20

58': Κόρνερ για τα Ψαχνά.

16:18

56': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Εκτελεί ο Μπουμάλ, μπλοκάρει ο Χουάντερσον

16:17

55': Προβολή του Ζάχορα, μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος

16:16

55': Ο Βιγιαρέχο στη θέση του Καλαϊτζίδη

16:14

52': Σέντρα του Μπουκουβάλα, κεφαλιά του Τσιλιανίδη άουτ

16:12

50': Νέα καλή στιγμή για τον Ηρακλή, που πιέζει και στο β' μέρος. Σουτ του Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή, δεν μπορεί να κάνει επαφή ο Ζάχορα, που ήταν σε καλή θέση, άουτ

16:11

49': Σουτ του Σκόρτσα έξω από την περιοχή, άουτ

16:08

46': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ο Σιατραβάνης συγκλίνει από αριστερά και σουτάρει, πάνω από τα δοκάρια το σουτ του

16:07

46': Δίχως αλλαγές οι δύο ομάδες

16:06

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου

15:50

Δίκαιο το προβάδισμα του Ηρακλή, που είναι καλύτερος στο α' ημίχρονο

15:49

45'+2: Λήξη ημιχρόνου

15:47

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

15:45

43': Κίτρινη για τον Ιντζόγλου

15:43

41': Ο Τσούτσης σκοράρει με σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ. Σωστή η απόφαση

15:43

40': Ο Τσούτσης στη θέση του Σταματή

15:41

Πολύ ωραία ανάπτυξη από δεξιά για τον Ηρακλή, ο Μπουκουβάλας σεντράρει, ο Ζάχορα αφήνει έξυπνα την μπάλα και ο Τσιλιανίδης, που έρχεται σαν... τρέιλερ, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Αθανασόπουλου και αφού η μπάλα κόντραρε στον Β. Πατσατζόγλου και άλλαξε λίγο πορεία

15:41

39': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ

15:40

38': Κίτρινη για τον Πορτουλίδη

15:39

37': Μακρινό σουτ του Καλαϊτζίδη, πολλά μέτρα άουτ. Αυτή ήταν η δεύτερη τελική για τα Ψαχνά

15:39

58-42 η κατοχή και 6-1 οι τελικές προσπάθειες υπέρ των γηπεεδουχων

15:38

35': Χωρίς φάσεις στο τελευταίο 10λεπτο, με τον Ηρακλή να διατηρεί την πρωτοβουλία, αλλά να μην βρίσκει διαδρόμους.

15:32

30': Ο Ηρακλής έχει τον απόλυτο έλεγχο και πιέζει, αναγκάζοντας σε παθητικό ρόλο τα Ψαχνά

15:27

25': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ

15:27

24': Ευκαιρία ο Ηρακλής. Επίκινδυνη εκτέλεση φάουλ του Πορτουλίδη με πολλά φάλτσα, δύσκολα σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος

15:22

20': Δεύτερη απόκρουση του Αθανασόπουλου, αυτή τη φορά σε σουτ του Σιατραβάνη μέσα από την περιοχή

15:21

20': Ευκαιριά με τον Παπαστεριανό. Ο Κοντοδήμος εκτέλεσε, καρφωτή κεφαλιά του Παπαστεριανού, δύσκολα σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος

15:21

19': Κόρνερ για τον Ηρακλή

15:15

13': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Ο Μπουμάλ εκτελεί αυτή τη φορά, διώχνει ο Ζάχορα

15:14

12': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Πατσατζόγλου, καμία ανησυχία ο Χουάντερσον, που μπλοκάρει

15:11

9': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για τα Ψαχνά, κακή η εκτέλεση του Πατσατζόγλου

15:09

7': Διακοπή λόγω τραυματισμού του Πατσατζόγλου. Σηκώνεται ο έμπειρος μέσος, που φαίνεται να πονάει στο στήθος. Δέχθηκε τις περιποιήσεις του ιατρικού επιτελείου και επέστρεψε. Συνέχεια στο ματς

15:07

5': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Εκτελεί ο Πατσατζόγλου, καθαρίζει ο Χουάντερσον

15:03

2': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Μετά το κόρνερ η μπάλα έφτασε στον Σκόρτσα, που σούταρε από το ύψος της περιοχής, έδιωξε δύσκολα ο Αθανασόπουλος

15:03

1': Κόρνερ για τον Ηρακλή

15:02

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

15:01

Στον αγωνιστικό χώρο μπαίνουν αυτή τη στιγμή οι δύο ομάδες

14:57

Λιγοστός κόσμος στις εξέδρες του Καυτανζογλείου παρά την κρισιμότητα του αγώνα. Η θύρα 13 πάντως είναι εκεί