2
17:22

90+3: Τέλος του αγώνα

17:22

Απίστευτη εξέλιξη στο ματς. Ο Πάγκαλος χαρίζει τη νίκη στα Χανιά. Γρήγορη αντεπίθεση μετά από λάθος του Μπουμάλ, ο Σκάρος άνοιξε δεξιά στον Κονσταντίνοφ, αυτός σέντραρε και ο Πάγκαλος με καρφωτή κεφαλιά κάνει το 2-1 στην τελευταία φάση του αγώνα

17:21

90+3': ΓΚΟΛ τα ΧΑΝΙΑ!

17:19

90+2: Κόρνερ για τα Ψαχνά. Ο Θεοδωρόπουλος πιο ψηλά από όλους μπλοκάρει

17:19

90+1': Καθαρίζει ο Αθανασόπουλος το κόρνερ του Κονσταντίνοφ

17:18

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

17:15

88': Ο Σκάρος στη θέση του Παπατζίκου

17:14

86': Ο Ντελέκος στη θέση του Γκεμίση

17:13

85': Μεγάλη ευκαιρία τα Ψαχνά. Κάθετη του Σταματή, ο Κρητικός σουτάρει δίπλα από το δοκάρι, κόρνερ, τη βρήκε ο Θεοδωρόπουλος

17:11

84': Απειλεί ο Ηρακλής. Αάουτ η κεφαλιά του Κρητικού μετά τη σέντρα του Παληγεώργου

17:09

81': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ωραία κάθετη του Χατσηισαΐα, ο Λουκίνας προσπαθεί να ντριπλάρει τον Αθανασόπουλο, που βγήκε στα όρια της περιοχής, αλλά απόκρουσε το πλασέ του Λουκίνα

17:08

80': Έχει πέσει ο ρυθμός, χωρίς φάσεις στο τελευταίο 10λεπτο

17:01

74': Ο Κονσταντίνοφ στη θέση του Τσάτσου

17:01

72': Ο Τσούτσης στη θέση του Γκμπαγκουιντί

16:58

69': Κόρνερ για τα Ψαχνά. Απομάκρυναν τα Χανιά

16:54

66': Υποσχόμενη φάση για τα Ψαχνά, πολύ κακό το γύρισμα του Μπουμάλ, άουτ

16:53

65': Και στο β' ημίχρονο παίζει το ρόλο του ο αέρας. Πλέον ευνοεί τον Ηρακλή, που έχει πάρει την πρωτοβουλία και ελέγχει και μετά την ισοφάριση

16:47

Ψηλά στην αριστερή γωνία το πλασέ του Μπουμάλ, έπεσε σωστά ο Θεοδωρόπουλος, αλλά... 1-1

16:47

59': ΓΚΟΛ για τα ΨΑΧΝΑ!

16:46

58': Πέναλτι για τα Ψαχνά. Μονομαχία Μπουμάλ-Μανωλά στην περιοχή, στο έδαφος ο επιθετικός των Ψαχνών. Υπάρχει ελαφρύ κράτημα, αλλά πέφτει εύκολα ο Μπουμάλ

16:44

56': Καλή εκτέλεση φάουλ του Μπουμάλ λίγο έξω από την περιοχή, άουτ

16:42

54': Ο Χατζηισαϊας στη θέση του Καμπλιώνη

16:41

Ανεκμτάλλευτα τα δύο σερί κόρνερ για τα Ψαχνά

16:40

52΄: Καλή ευκαιρία για τα Ψαχνά, που κέρδισαν κόρνερ μετά από απόκρουση του Θεοδωρόπουλου σε σουτ του Πατσατζόγλου

16:38

50': Εχουν μπει δυνατά τα Ψαχνά στο β' ημίχρονο

16:36

48': Σουτ του Μπουμάλ πάνω από τα δοκάρια

16:34

46': ΔΟΚΑΡΙ για τα Ψαχνά. Άγγιξε την ισοφάριση ο Κρητικός, στην πάνω πλευρά του οριζοντίου δοκαριού το σουτ του

16:33

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

16:30

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

16:16

Καλύτερα τα Χανιά στο α' ημίχρονο, κερδίζουν δίκαια. Δεν έχουν δημιουργήσει ευκαιρίες οι γηπεδούχοι, που ωστόσο είχαν κόντρα τον αέρα

16:16

45+1': Λήξη ημιχρόνου

16:15

45': Ενα λεπτό οι καθυστερήσεις

16:14

45': Κακό σουτ του Μπουμάλ από πλάγια θέση, καμία ανησυχία για τον Θεοδωρόπουλο

16:13

43': Κόρνερ για τα Ψαχνά, Ο Λουκίνας διώχνει με το κεφάλι

16:10

40': Διατηρεί τον έλεγχο η ομάδα των Χανίων, δεν μπορούν να απειλήσουν τα Ψαχνα

16:06

37': Μακρινό σουτ του Γκούμα, άουτ

16:05

35': Σουτ από πλάγια θέση έξω από την περιοχή του Μπουμάλ, πολλά μέτρα άουτ

16:04

35': Κίτρινη για τον Γκούμα

16:04

34': Φιλόδοξο σουτ του Πάγκαλου μετά από ωραία ατομική προσπάθεια, πάνω από τα δοκάρια

16:01

30': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Γρήγορη αντεπίθεση, μετά από συνδυασμό των Πάγκαλου-Τσάτσου, ο Λουκίνας σουτάρει άουτ από πολύ ευνοϊκή θέση μέσα από την περιοχή

15:57

27': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Τσάτσου, στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου

15:56

Λόγω αψιμαχίας μεταξύ των δύο παικτών οι κίτρινες κάρτες

15:56

26': Κίτρινη και για τον Κρητικό

15:55

26': Κίτρινα για τον Τσάτσο

15:55

25': Τα Ψαχνά έχουν κόντρα τον αέρα και δυσκολεύονται να κατεβάσουν την μπάλα στην αντίπαλη περιοχή

15:54

24': Κίτρινη για τον Καμπλιώνη και νεύρα για το μαρκάρισμά του

15:49

20': Νέο άστοχο σουτ για τους γηπεδούχους, αυτή τη φορά από τον Πατσατζόγλου

15:47

18': Αστοχο σουτ του Κρητικού έξω από την περιοχή, πρώτη τελικά για τα Ψαχνά

15:45

Εκπληκτικό γκολ από τον Τσάτσο, που από τα περίπου 30 μέτρα έστειλε με κεραυνό την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Αθανασόπουλου.

15:44

15': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

15:38

9': Συνέχεια στο ματς, κέρδισαν κόρνερ τα Χανιά. Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

15:38

8': Στο έδφαος Τζανής-Καμπλιώνης, που χτύπησαν σε εναέρια μονομαχία, μικρή διακοπή

15:34

4': Πρώτο σουτ στον αγώνα. Σουτ του Παγώνη από πολύ μακριά, άουτ

15:30

1': Έναρξη του αγώνα