1
19:51

Τελικό στον Ταύρο, 0-1 ο Ηρακλής

19:49

90'+3: Από μια κάρτα βλέπουν

19:49

Ένταση ανάμεσα σε Ρουγκάλα και Σκόρτσα

19:48

90': Κάρτα στον Μπάμπα ο οποίος βρίσκεται στον πάγκο και φαίνεται να διαμαρτυρήθηκε

19:48

90: Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:45

88': Στην θέση του Σιατραβάνη ο Κουρδάκης για τον Ηρακλή, που κλείνει τις αλλαγές του

19:43

87': Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ του Ηρακλή, ο Κακαράς παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα στην αγκαλιά του Χουάντερσον

19:42

Πέντε λεπτά ακόμα για το φινάλε

19:42

85': Ωραία κίνηση του Σιατραβάνη, το σουτ όμως που επιχειρεί είναι φιλόδοξο, ο Μοσχονάς μπλοκάρει εύκολα

19:39

Όλα για όλα από τον Φωστήρα που πιέζει, σε παθητικό ρόλο ο Ηρακλής, αμύνεται μαζικά

19:39

82': Σέντρα από δεξιά, ο Κακαράς προσπαθεί στο δεύτερο δοκάρι να γυρίσει παράλληλα την μπάλα, ωστόσο ο Χουάντερσον που λίγο πριν είχε κάνει άστοχη έξοδο διορθώνει το λάθος του και μπλοκάρει

19:37

81': Κεραυνός του Σιατραβάνη, η μπάλα έχει πάρει πολλά φάλτσα και φεύγει ελάχιστα άουτ (πάνω από το οριζόντιο δοκάρι)!

19:36

Εκτελέστηκε, με τα πολλά οι αμυντικοί του Ηρακλη διώχνουν

19:36

79': Καλό σουτ του Μουστογιαννη έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Χουάντερσον δύσκολα σε κόρνερ!

19:34

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, ο Ηρακλής κρατά αυτό το 0-1

19:32

75': Στην θέση του Πουρτουλίδη ο Παληγεώργος για τον Ηρακλή

19:29

72': Ο Τεγούσης πατά την μπάλα στον Μπαστάνη, αυτός πλασάρει απο την γωνια της μικρής περιοχής, η μπάλα βρίσκει σε αμυντικούς και δεν καταλήγει στα δίχτυα

19:28

Απίστευτη, χαμένη, ευκαιρία για τον Φωστήρα!

19:28

Ο Σκόρτσα κάνει εντυπωσιακή προσπάθεια, σουτάρει με το αριστερό από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Μοσχονάς διώχνει αρχικά την μπάλα και αυτή σταματά στο δοκάρι

19:27

71': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:26

69': Τώρα η αλλαγή για τον ''Φονέα''. Έξω ο Λύρας, μέσα ο Γιώργος Μπαστάνης

19:25

69': Κάρτα στον Σεχολάρι για διαμαρτυρία

19:24

Και ο Γιώργος Μπαστάνης θα μπει στο ματς για τον Φωστήρα

19:21

Υπάρχει ένταση στα τελευταία λεπτά, φτάσαμε στο 65', πάντα στο 0-1 ο Ηρακλής με το τέρμα του Σκόρτσα

19:20

Κοκορομαχίες ανάμεσα στον Τσιλιανίδη και τον Ζιαμπάρη, με τον πρώτο να κρατά την μπάλα και τον δεύτερο να τον ρίχνει κάτω για να του την πάρει και να συνεχιστεί το ματς

19:17

Για να δούμε την αντίδραση του ''Φονέα'', ο Ηρακλής πάντως είναι στα τελευταία λεπτά καλύτερος, πέτυχε και το γκολ με τον Σκόρτσα που του έχει δώσει άλλον αέρα

19:16

59': Αλλαγή για τον Φωστήρα, μέσα ο Λεοντίου, έξω ο Μακρίδης

19:15

Μετά από σέντρα του Κοντοδήμου ο Έντσο Σκόρτσα παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, νικά τον Μοσχονά που έκανε να βγει αλλά δεν το έκανε ποτέ και κάνει το 0-1

19:15

58': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ!

19:12

56': Επικίνδυνη σέντρα του Μπουκουβάλα, ο Μοσχονάς κάνει την έξοδο, μπλοκάρει και τελειώνει την φάση

19:11

54': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Στην θέση του Χιονίδη ο Σκόρτσα

19:09

Καλή στιγμή, εδώ, για τον Ηρακλή...

19:09

52': Ο Τσιλιανίδης πιάνει έναν κεραυνό έξω από την μεγάλη περιοχή, λίγο άουτ η μπάλα!

19:07

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη, καλύτερα έχει μπει ο ''Φονέας'' που είχε και το δοκάρι πριν λίγα λεπτά με την ωραία κίνηση του Γκίνο

19:04

Ο Γκίνο κουβαλά την μπάλα στον άξονα, την φέρνει στο αριστερό, σουτάρει έξω από την μεγάλη περιοχή, αλλά την βλέπει να σταματά στο αριστερό δοκάρι του Χουάντερσον!

19:04

47': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΦΩΣΤΗΡΑ!

19:02

45': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

19:01

Οι δύο ομάδες σπιτρέφουν σιγά στιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

18:46

Ημίχρονο στον Ταύρο, 0-0.

18:45

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος στο πρώτο μέρος

18:44

44': Κάρτα στον Σαββίδη για κράτημα στον Σεχολάρι

18:42

Πέντε λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

18:38

39': Ακόμα ένα κόρνερ για τον Ηρακλή και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο

18:37

Εκτελέστηκε, η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ρουγκάλας παίρνει την κεφαλιά αλλά αστοχεί

18:36

36': Κόρνερ κερδίζει ο Φωστήρας

18:36

Δέκα λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους

18:33

32': Στην άλλη περιοχή, ο Ηρακλής βγάζει γρήγορα αντεπίθεση, ο Πουρτουλίδης μπαίνει στην περιοχή, κόβει την μπάλα αριστερά, ωστόσο ο Μοσχονάς βγαίνει και μπλοκάρει

18:32

Σωστά ο διαιτητής Μπλάνας (Μεσσηνίας) δείχνει παίζετε, εύκολα έπεσε άσος του Φωστήρα

18:32

32': Ο Λύρας μπαίνει στην περιοχή, έχει επαφή με τον Μπουκουβάλα, πέφτει και ζητά πέναλτι

18:26

25': Ο Σιατραβάνης κουβαλά την μπάλα από τον άξονα, φτάνει έξω από την μεγάλη περιοχή του Μοσχονά, σουτάρει δυνατά με το αριστερό αλλά αστοχεί

18:25

25': Ο Ιντζόγλου δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ

18:23

23': Αδύναμο σουτ του Σιατραβάνη βγαίνει πάσα στον Χιονίδη, αυτός κάνει τακουνάκι από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα λίγο άουτ! Κοντά στο γκολ ο Ηρακλής...

18:21

Εκτελεί ο Μακρίδης, ο Χουάντερσον με έξοδο στο δεύτερο δοκάρι καθαρίζει την φάση αφού μπλοκάρει σταθερά

18:21

21': Αυτή την φορά κόρνερ για τον Φωστήρα

18:20

20': Εκτέλεση φάουλ από μακριά του Μουστόγιαννη (σέντρα σουτ), η μπάλα στην αγκαλιά του Χουάντερσον

18:20

Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο, πάντα στο 0-0 οι δυο ομάδες

18:19

Στο γήπεδο του Ταύρου βρίσκονται και φίλοι του ''Γηραιού'' που ζητούν ένα γκολ από την ομάδα τους

18:18

19': Ακόμα ένα κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο για τον Ηρακλή

18:14

Κακή εκτέλεση του Κοντοδήμου, ο Σεχολάρι απομακρύνει την μπάλα με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι

18:13

14': Κόρνερ για τον Ηρακλή

18:12

12': Γυριστή κεφαλιά ο Χιονίδης, η μπάλα φεύγει άουτ

18:11

Εκτελέστηκε χωρίς αποτέλεσμα για τον ''Φονέα''

18:10

10': Κεφαλιά του Κακαρά, η μπάλα βρίσκει στον Κοντεων, κόρνερ για τον Φωστήρα

18:10

10': Ο Σεχολάρι ανοίγει αριστερά στον Μακρίδη, αυτός μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Μπουκουβάλα και φεύγει πλάγιο άουτ

18:08

Φτάσαμε στο 7', μοιρασμένο ματς στον Ταύρο με πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή

18:03

Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, είναι για τον Ηρακλή

18:03

3': Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Χιονίδης πιάνει γυριστό σουτ, ο Μοσχονάς μπλοκάρει

18:01

1': Σέντρα στον Ταύρο