-
2
20:26

20:25

Ο Ιωνικός παίρνει δίκαια το πρώτο φετινό του τρίποντο και με 7 βαθμούς πιάνει τον ΟΦΗ στη 12η θέση, αφήνοντας για την ώρα ουραγό τον Λεβαδειακό με 6 πόντους.

20:25

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-2.

20:20

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16

87': Αντούνες αντί Σεμπά, Ιωαννίδης αντί Μάντζη, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

20:15

85': Κίτρινη στον Μύγα.

20:14

Με την άμυνα του ΟΦΗ τελείως ανοργάνωτη ο Μάντζης σκοράρει με διπλή προσπάθεια κι ενώ είχαν προηγηθεί αποκρούσεις των Βούρου και Διαμαντή στα σουτ των Ρομαό και Μάντζη.

20:13

84': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:11

81': Κίτρινη στον Μασάς για φάουλ στον Διαμαντή.

20:11

81': Πλασέ του Μπουζούκη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:05

76': Μασάς αντί Φαντιγκά, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό, είχε ενοχλήσεις ο μέσος των Νικαιωτών.

20:04

74': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ, Ντίκο αντί Μεγιάδο.

20:01

70': Κίτρινη στον Κάνιας για φάουλ στον Μπουζούκη.

19:55

66': Κάνιας αντί Λοβέρα, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

19:53

63': Ντουρμισάι αντί Ντιουσέ, Θοράρινσον αντί Μπαλογιάννη, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

19:51

61': Κίτρινη στον Φαντιγκά για φάουλ στον Μπουζούκη.

19:49

59': Σουτ εντός περιοχής του Μάντζη πέφτοντας και μετά από πάσα του Σεμπά, ο Μανδάς μπλοκάρει.

19:47

57': Κίτρινη στον Μπαλογιάννη για φάουλ στον Φαντιγκά.

19:46

Ο Λοβέρα τη σέντρα από δεξιά, ο Μάντζης την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, ανήμπορος ν' αντιδράσει ο Μανδάς και 0-1.

19:45

56': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

19:41

52': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό, ο Μανδάς με τα πόδια αποκρούει το κοντινό σουτ του Μάντζη μετά από πάσα του Σεμπά από δεξιά.

19:41

51': Σε πλεονεκτική θέση βρίσκεται ο Θεοδοσουλάκης, κάνει όμως πολύ κακό σουτ και η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

19:36

47': Κίτρινη στον Ελευθεριάδη.

19:35

46': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Θεοδοσουλάκης αντί Τζου.