1
16:50

Τελικό στα Ψαχνά, 1-1

16:46

Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Πατσατζόγλου κάνει τραγική γκάφα αφού πάει να διώξει με το τακουνάκι, η μπάλα φτάνει στον Λύρα και αυτός με σουτ από κοντά ισοφαρίζει

16:46

90': ΓΚΟΛ ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ

16:45

90': Τέσσεα λεπτά ο έξτρα χρόνος

16:44

88': Κεραυνός του Ντάνιελ έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Μοσχονάς ελέγχει την φάση και βλεπει την μπάλα να φεύγει έξω

16:43

87': Ο Ντάνιελ εκτελεί, κεφαλιά του Κρητικού, η μπάλα άουτ

16:42

87': Κόρνερ για τα Ψαχνά

16:39

83': Στην θέση του κορυφαίου του ματς Ολιβιέ Μπουμάλ ο οποίος γνωρίζει την αποθέωση, ο Ντελέκος

16:38

Σηκώθηκε ο Αθανασόπουλος, το ματς συνεχίζεται

16:37

Απο την προσπάθεια του ο γκολκίπερ των Ψαχνών δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα, έχει πέσει στο έδαφος

16:37

81': Επικίνδυνο χαμηλό γύρισμα του Λύρα, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει εύκολα

16:35

Σε πιο παθητικό ρόλο πλέον τα Ψαχνά με τον Φωστήρα να ψάχνει την ισοφάριση, χωρίς ωστόσο να απειλεί

16:29

74': Τώρα η αναγκαστική αλλαγή, εκτός ο Σμυρλής, μέσα ο Λεοντίου

16:28

Και όλα αυτά ενώ μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο

16:27

Πρόβλημα για τον ''Φονέα'', δεν μπορεί να συνεχίσει ο Σμυρλής που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού στον αριστερό δικέφαλο

16:26

70': Αλλαγή για τον Φωστήρα. Στο ματς περνά ο Λύρας, εκτός ο Μπαστάνης

16:24

Αυτό εκτελέστηκε αλλά πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους

16:24

68': Αγγίζουν το δεύτερο γκολ τα Ψαχνά! Γέμισμα προς τον Ντάνιελ, αυτός κατεβάζει την μπάλα, σουτάρει δυνατά από το ύψος του πέναλτι, ο Μοσχονάς δύσκολα σε κόρνερ

16:23

67': Από μακριά δοκιμάζει τα πόδια του ο Κρητικός, καλό σουτ, η μπάλα λίγο άουτ

16:22

66': Γεμίζει ο Μουστογιαννης, ο Αθανασόπουλος βγαίνει μπλοκάρει και καθαρίζει την φάση

16:18

62': Αλλαγή κάνουν και τα Ψαχνά. Ο Σταματής στη θέση του Τσούτση που σήμερα δεν φάνηκε

16:17

62': Τώρα η αλλαγή για τον Φωστήρα. Εκτός ο Τεγούσης, μέσα ο Σμυρλής

16:17

61': Κάρτα βλέπει ο στόπερ του Φωστήρα

16:17

Ένταση ανέσμεσα σε Ρουγκάλα και Μπουμάλ

16:15

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα, πάντα στο 1-0 τα Ψαχνά με το υπέροχο τέρμα του Μπουμάλ

16:14

Τον Σταματή θα ρίξει στο ματς ο Γράφας, Σμυρλή ετοιμάζει ο φαν ντεν Μπρόεκ

16:11

56': Κεραυνός του Μπαστάνη έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Αθανασόπουλος πέφτει στην δεξιά γωνιά του και κρατά το 1-0

16:09

Για να δούμε αν έχει αντίδραση ο Φωστήρας, πάντως τα Ψαχνά μπήκαν καλύτερα στην επανάληψη

16:09

Λεοντίου, Σμυρλή και Λύρα έχει σηκώσει για ζέσταμα ο Σβεν φαν ντεν Μπρόεκ μετά το 1-0

16:07

Η κάρτα στον παίκτη των Ψαχνών δόθηκε επειδή αυτός κατά την διάρκεια των πανηγυρισμών πήγε και έπεσε πάνω στον βοηθό προπονητή του Φωστήρα Σβεν φαν ντεν Μπρόεκ με αποτέλεσμα να τον ρίξει στο έδαφος

16:06

Ένταση στους πάγκους των δύο ομάδων

16:06

50': Κίτρινη στον Παληγεώργο

16:05

Ο Μπουμάλ κάνει εκπληκτική ενέργεια την οποία ξεκινά από τον άξονα αδειάζοντας τον αντίπαλο του, κουβαλά την μπάλα και με δυνατό δεξί σουτ νικά τον Μοσχονά για το 1-0

16:05

49': ΓΚΟΛ τα ΨΑΧΝΑ!

16:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

16:01

46': Αναγκαστική αλλαγή για τα Ψαχνά με την έναρξη του δευτερου μέρους. Εκτός ο Τσιμόντζι που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού, μέσα ο Γκεμίσης

15:46

Ημίχρονο στα Ψαχνά, 0-0.

15:46

Καλή στιγμή για τον Φωστήρα

15:45

45': Ωραία προσπάθεια του Γκίνο που δεν μπορεί να εκτελέσει αμέσως, τελικά ''σπάει'' την μπάλα στον Τεγούση που σουτάρει δυνατά και συρτά, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει στην δεξιά γωνιά του

15:44

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

15:41

42': Συρτό σουτ του Κρητικού έξω από την περιοχή, είναι αδύναμο, ο Μοσχονάς μπλοκάρει εύκολα

15:39

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους, πάντα στο 0-0

15:36

36': Κόρνερ για τα Ψαχνά, ο Μπουμάλ εκτελεί, καθαρίζει ο Μοσχονάς

15:34

34': Ο Φωστήρας γυρίζει ωραία την μπάλα, αυτή φτάνει στον Σεχολάρι που ''χορεύει'' τον προσωπικό του αντίπαλο στο ύψος της μεγάλης περιοχής, πλασάρει αλλά οι αμυντικοί των Ψαχνών βάζουν κόντρα και ο Αθανασόπουλος δεν χρειάζεται να επέμβει

15:30

30': Ο Πατσατζόγλου εκτελεί το φάουλ, κεφαλιά του Κρητικού, άουτ η μπάλα

15:30

30': Κάρτα στον Τεγούση για κράτημα στον Πατσατζόγλου

15:29

29': Μακρινό σουτ του Τεγούση, καμία τύχη, ψηλά η μπάλα

15:28

52% η κατοχή υπέρ των Ψαχνών

15:26

26': Η μπάλα φτάνει στον Μπουμάλ μετά από γέμισμα του Πατσατζόγλου, ο Αφρικανός κατεβάζει, σουτάρει αλλά αστοχεί απελπιστικά από πλάγια θέση

15:23

Τίποτα το ιδιαίτερο στα τελευταία λεπτά, παιχνίδι κέντρου με πολλές σίγουρες πάσες από τις δύο ομάδες

15:23

23': Επικίνδυνη σέντρα του Αχείμαστου από δεξιά, ο Τσούτσης κατεβάζει ψύχραιμα και απομακρύνει

15:17

18': Γεμίζει ο Γαρουφαλιάς, ο Μπαστάνης υπό πίεση με αμυντικό στην πλάτη του δεν μπορεί να κάνει το κοντρόλ

15:17

17': Κούρσα του Μπουμάλ από αριστερά, γεμίζει προς τον Ντάνιελ, ωστόσο ο Μοσχονάς βγαίνει μπλοκαρει και καθαρίζει την φάση

15:15

Μετά το καλό ξεκίνημα ο ρυθμός έπεσε με τον Φωστήρα να προσπαθεί να ''παγώσει'' το τέμπο

15:12

Εκτελέστηκε από τον Μπουμάλ, ο Κρητικός δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά και οι του Φωστήρα απομακρύνουν με τα πολλά

15:11

12': Κόρνερ για τον Ηρακλή Ψαχνών

15:11

Κοκορομαχίες Τεγούση με Μπακομήτρο με την συμπλήρωση του πρώτου δεκαλέπτου

15:08

Ανοιχτό παιχνίδι στο ξεκίνημα με καλό ρυθμό από τις δύο ομάδες που ψάχνουν το γκολ

15:04

Στα Ψαχνά έχουν ταξιδέψει και φίλοι του Φωστήρα για να στηρίξουν τις προσπάθειες των παικτών

15:04

Εκτελεί ο Μουστογιαννης, οι αμυντικοί των Ψαχνών απομακρύνουν

15:03

4': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Κακαρά, ο Αθανασόπουλος δύσκολα σε κόρνερ!

15:03

Η φάση ξεκίνησε από γέμισμα και κεφαλιά πάσα του Κρητικού, αλλά ο Ντάνιελ δεν την τελείωσε σωστά

15:02

2': Πρώτη καλή στιγμή για τα Ψαχνά με τον Ντάνιελ να πλασάρει μέσα από την περιοχή αλλά να αστοχεί

15:01

1': Σέντρα στα Ψαχνά

14:58

Οι δύο ομάδες μόλις τώρα κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

14:56

Εξαιρετικές καιρικές συνθήκες στα Ψαχνά λίγο πριν την έναρξη του αγώνα

14:54

Σε περίπου πέντε λεπτά η σέντρα στην αναμέτρηση των Ψαχνών με τον Φωστήρα για την 7η αγωνιστική των πλέι οφ Β' Εθνικής

Αθανασόπουλος, Παλαιολόγος, Παληγεώργος, Τζανής, Μπακομήτρος, Πατσατζόγλου, Τσιμόντζι, Τσούτσης, Ντάνιελ, Μπουμάλ, Κρητικός.
Αναπ: Αγγελόπουλος, Γκεμίσης, Νικολόπουλος, Σταματής, Καλαϊτζίδης, Ντελέκος, Ντινιωτάκης.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Μοσχονάς, Αχείμαστος, Γαρουφαλιάς, Ρουγκάλας, Ζιάμπαρης, Γκίνο, Κακαράς, Τεγούσης, Μουστόγιαννης, Γιώργος Μπαστάνης, Σεχολάρι.
Αναπ: Παπαδόπουλος, Εμέκα, Λεοντίου, Λύρας, Μακρίδης, Σμυρλής.
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας). Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής). 4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)