2
-
0
16:44

90+3': Τέλος του αγώνα, η Κέρκυρα κέρδισε 2-0 τον Αιγινιακό

16:44

90+3': Μπήκε στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων

16:41

89': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

16:39

88': Ο Μπελόν έξω από την περιοχή της Κέρκυρας, έκανε το δυνατό σουτ, πάνω από τα δοκάρια

16:38

87': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Σέντρα του Γκόμεζ από αριστερά, κεφαλιά του Καραδέμητρου άουτ

16:33

82': Απειλεί ο Αιγινιακός με σουτ του Μανζάνο, που καταλήγει άουτ

16:29

78': Άμεση απάντηση και ευκαιρία για την Κέρκυρα. Εξαιρετική απόκρουση του Τόλιου σε σουτ του Καραδέμητρου

16:28

77': Ευκαιρία για τον Αιγινιακό. Σέντρα του Γεωργίου, ο Πέντα κάνει το μονοκόμματο σουτ, σε ετοιμότητα ο Βρονταράς

16:27

76': Ο Κόντος στη θέση του Σουάνη

16:24

74': Ο Χατζής στη θέση του Φαμπίνιο

16:20

69': Δεύτερη τελική για τον Αιγινιακό με απευθείας εκτέλεση του Μανζάνο, που απομακρύνθηκε από τους αμυντικούς

16:18

66': Διακοπή λόγω τραυματισμού του Σουάνη. Συνεχίζεται το ματς, δεν φαίνεται να έχει κάτι σημαντικό ο παίκτης της Κέρκυρας

16:12

61': Νέα σημαντική ευκαιρία για την Κέρκυρα. Εκπληκτικό άδειασμα του Σουάνη σε δύο αμυντικούς, μπαίνει στην περιοχή από πλάγια θέση και σεντράρει, δεν προλαβαίνει με την προβολή ο Μπαλντοβαλίεφ να στείλει την μπάλα στα δίχτυα

16:10

59': Κόρνερ για την Κέρκυρα, περνάει ανεκμετάλλευτο

16:09

58': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Διώχνει με το κεφάλι ο Βενέτης την εκτέλεση του Πέντα

16:06

55': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Γκόμεζ σέντραρε από αριστερά, ο Σουάνης έστρωσε στον Καραδέμητρο, που πλασάρει μέσα από την περιοχή, πάνω από τη γραμμή έδιωξε ο Κωνσταντινίδης

16:06

55': Κίτρινη για τον Γεωργίου

16:04

53': Προσπάθεια να αιφνιδιάσει τον Τόλιο με έξυπνη σέντρα σουτ προσπάθησε ο Μακροδέμητρος, άουτ η μπάλα

16:03

52': Καλή εκτέλεση φάου του Πέντα, μπλοκάρει ο Βρονταράς

15:58

47': Ευκαιρία για την Κέρκυρα. Λάθος των αμυντικών του Αιγινιακού, ο Μπαλντοβαλίεφ μπαίνει στην περιοχή, ντριπλάρει τον Τόλιο, αλλά ανοίγει πολύ την μπάλα και το γύρισμά δεν είναι καλό

15:56

46': Εναρξη του β' ημιχρόνου

15:56

46': Ο Κρητικός στη θέση του Ζορμπά, που τραυματίστηκε

15:55

46': Ο Ζούρκος στη θέση του Γιαζιτζόγλου

15:44

45+1': Λήξη ημιχρόνου

15:42

45': Ενα λεπτό οι καθυστερήσεις

15:40

43': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Γρήγορη αντεπίθεση από αριστερά, ο Καραδέμητρος ανοίγει στον Σουάνη, δυνατό σουτ από καλή θέση, άουτ

15:37

40': Διακοπή για τραυματισμό του Ζορμπά. Συνέχεια στο ματς. Όλα καλά με τον παίκτη της Κέρκυρας

15:35

38': Κόρνερ για τον Αιγινιακό. Καθάρισε ο Βρονταράς με σταθερή έξοδο

15:32

35': Στη θέση του Δεμηρτζόγλου ο Μανζάνο

15:28

Πάλι ο Μπαλντοβαλίεφ. Ο Ζορμπάς τον βρήκε ωραία μέσα στη μεγάλη περιοχή, ο Σκοπιανός στόπαρε και με κοντινό πλασέ έγραψε το 2-0, πετυχαίνοντας δεύτερο γκολ σε τρία λεπτά

15:28

31': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ

15:26

Ωραία σέντρα στην καρδιά της άμυνας από τον Μαραγκό, δυνατή κεφαλιά του Μπαλντοβαλίεφ και η μπάλα στα δίχτυα

15:25

28': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ

15:23

26': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το κόρνερ μετατράπηκε σε φάουλ λίγο μέτρα πιο μπροστά

15:22

25': Επικίνδυνη σέντρα του Κωνσταντινίδη, καθαρίζει ο Βρονταράς

15:19

21': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Μετά από εκτέλεση φάουλ του Καραδέμητρου και κόντρες στην περιοχή, το σουτ του Ζορμπάς απομακρύνθηκε τελευταία στιγμή από τους αμυντικούς

15:15

Έχει μπει δυνατά η Κέρκυρα, που έχει τον έλεγχο του ματς. Οι γηπεδούχοι μέχρι τώρα έχουν κλείσει τον Αιγινιακό στα καρέ του και πιέζουν...

15:14

15': Βιαστικό μακρινό σουτ Καραδέμητρου, τελείως άστοχο...

15:11

11': Σέντρα Βλάχου από τα δεξιά, κεφαλιά του Μπαλντοβαλίεφ, άουτ...

15:09

9': Φάση διαρκείας στα καρέ του Αιγινιακού, συρτό σουτ του Ραπτάκη, κοντράρει η μπάλα, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Τόλιος.

15:07

8': Πρώτο κόρνερ στο ματς για λογαριασμό της Κέρκυρας περνά ανεκμετάλλευτο.

15:04

5': Πρώτη αξιόλογη στιγμή στο ματς, σουτ από τον Μπαλντοβαλίεφ, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Τόλιου.

15:03

3': Αναγκαστική αλλαγή για την Κέρκυρα με το "καλημέρα". Ο Γκόμεζ στη θεση του τραυματία Κουτσόπουλου.

14:59

1': Έναρξη αναμέτρησης...