0
23:42

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό ξημέρωμα από το a-sports.gr.

23:42

Άρης και ΠΑΟΚ αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 0-0, σε ένα παιχνίδι με πολύ ένταση στο φινάλε.

23:42

Τέλος στο ματς.

23:40

Με δέκα θα τελειώσουν το ματς οι δύο ομάδες...

23:40

90+6': Κόκκινη κάρτα και στον Ελ Καντουρί!

23:39

90+6’: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Νταμπό και αποβολή! Μοιράζει κάρτες και σε ανθρώπους των δύο πάγκων ο Πορτογάλος ρέφερι.

23:37

Έχει ματώσει στο φρύδι ο Ολιβέιρα. Τρομερά πράγματα στο φινάλε,..

23:36

90+4': Σύρραξη στο ματς μετά από αψιμαχία Νταμπό και Ολιβέιρα, μέσα και οι πάγκοι! Και αστυνομικοί στον αγωνιστικό χώρο!

23:35

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Κούρτιτς.

23:35

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Ίνγκασον.

23:34

90+2': Σέντρα του Πάλμα από τα δεξιά, ο Καμάτσο στην κεφαλιά, άουτ.

23:33

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:31

89': Σουτ Ντουκουρέ απέξω, απελπιστικά άστοχο.

23:30

88’: Ο Πάλμα γεμίζει από τα δεξιά με φάουλ, απομακρύνει ο Κούρτιτς.

23:28

Όλο και δυναμώνει η βροχή στο μεταξύ...

23:25

81’: Διπλή αλλαγή για τους «κίτρινους». Ο Μαντσίνι δίνει τη θέση του στον Καμάτσο και ο Ματέο Γκαρσία στον Ζερβίνιο.

23:19

Έχει αρχίσει να βρέχει στη Θεσσαλονίκη...

23:18

75’: Κίτρινη κάρτα στον Νταμπό που ξάπλωσε τον Ελ Καντουρί ενώ έφευγε στην αντεπίθεση.

23:15

73’: Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Α. Ζίβκοβιτς αφήνει τη θέση του στον Ελ Καντουρί.

23:13

71': Κίτρινη κάρτα στον Ντουκουρέ για φάουλ από πίσω στον Μπίσεσβαρ.

23:11

70': Και συνεχίζεται ο αγώνας μετά τη μικρή διακοπή.

23:11

69': Αλλαγή για τον Άρη. Ιτούρμπε αντί Μανού Γκαρθία.

23:10

68': Ώρα για το δεύτερο cooling break της αναμέτρησης...

23:09

67’: Κόρνερ για τους «κίτρινους» από τα αριστερά, βγαίνει ο Κοτάρσκι και διώχνει με τη γροθιά.

23:06

63’: Αλλαγή και για τον Άρη, με τον Πάλμα να αντικαθιστά τον Γκρέι. Χωρίς κλασικό φορ οι γηπεδούχοι...

23:06

63’: Έξω ο Τόμας, μέσα ο Ολιβέιρα για τον ΠΑΟΚ.

23:05

62': Ο Μαντσίνι στο κόρνερ, κεφαλιά προς τα πίσω από τον Ντόουγκλας Αουγκούστο, σουτ Ματέο Γκαρσία στην κίνηση, ψηλά.

23:03

62': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα δεξιά.

23:01

59': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Βιεϊρίνια αντί Τσαούση και Μπίσεσβαρ αντί Ντάντας.

22:59

57': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά, σταματά η φάση για χέρι του Μπράμπετς.

22:57

54’: Ο Μανού Γκαρθία σουτάρει από τα όρια της περιοχής και αριστερά, όμως ο Κοτάρσκι και πάλι λέει «όχι» αποκρούοντας σε κόρνερ που περνά να ανεκμετάλλευτο. Νέα μεγάλη επέμβαση από τον γκολκίπερ των φιλοξενούμενων.

22:55

53': Ο Γκρέι εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Κοτάρσκι πέφτει στην αριστερή του γωνία και μπλοκάρει!

22:54

Ο Νταμπό μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, ο Κουλιεράκης τον ανατρέπει καθαρά και ο Γκοντίνο δείχνει την άσπρη βούλα.

22:54

51': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ!

22:53

50’: Εκτελείται το κόρνερ από τον Νάρεϊ, μπλοκάρει σταθερά ο Κουέστα.

22:52

49’: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα από τα αριστερά, ο Τόμας κάνει την προβολή από τη μικρή περιοχή αλλά ο Κουέστα με το πόδι αποκρούει σε κόρνερ.

22:49

46': Συρτή πάσα του Εμπακατά από τα δεξιά, στο ύψος του πέναλτι ο Μανού Γκαρθία όμως δεν βρίσκει στόχο.

22:48

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

22:47

Αλλαγή για τον Άρη. Ο Νταμπό αντικαθιστά τον Ντιόπ.

22:28

Άρης και ΠΑΟΚ πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλοι στο 0-0 και με μία σημαντική στιγμή έκαστος.

22:28

Ημίχρονο στο «Κλ. Βικελίδης».

22:27

45+2': Απευθείας η εκτέλεση του φάουλ από τον Μαντσίνι, πάνω από την εστία η μπάλα.

22:25

45+1': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη, περίπου 5 μέτρα έξω από το ημικύκλιο.

22:25

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:22

43': Οφσάιντ ο Νάρεϊ, ήταν εκτεθειμένος.

22:20

40': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα αριστερά και νέο κόρνερ από την απέναντι πλευρά παραχωρεί ο Τσαούσης, δεν φέρνει κάποιο όφελος.

22:18

39': Σηκώνεται ο Φαμπιάνο, είναι καλά και το ματς συνεχίζεται.

22:17

38': Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Φαμπιάνο. Δείχνει να πονά στο δεξί πόδι ο Βραζιλιάνος στόπερ.

22:16

36’: Ο Μαντσίνι από τα δεξιά και στην εκτέλεση του κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

22:15

35’: Απειλεί ο Άρης! Ο Μαντσίνι συγκλίνει στον άξονα από τα αριστερά και σουτάρει από μακριά αλλά ο Κοτάρσκι απογειώνεται και με υπερένταση διώχνει σε κόρνερ.