Από το a-sports.gr να έχετε ένα όμορφο βράδυ.

24:55

Κλαίνε οι Σκωτσέζοι φίλαθλοι στις εξέδρες, τρελοί πανηγυρισμοί για τους Γερμανούς.

24:54

Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης κατακτά το Γιουρόπα Λιγκ. Ο δεύτερος ευρωπαϊκός της τίτλος μετά το Κύπελλο ΟΥΕΦΑ του 1980.

24:52

Ο Τραπ αποκρούει την εκτέλεση του Ράμσεϊ με τα πόδια.

24:41

Τέλος και στην παράταση, Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ρέιντζερς ισόπαλες στο 1-1.

24:40

120+1': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Ταβερνίερ, μαζεύει με διπλή προσπάθεια ο Τραπ.

24:40

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

24:40

120': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τη Ρέιντζερς.

24:37

118': Διπλή φάση για τη Ρέιντζερς! Ο Ρουφ κάνει το γύρισμα από τα δεξιά της περιοχής, ο Κεντ πλασάρει στην κίνηση από το ύψος της μικρής περιοχής αλλά ο Τραπ κάνει τεράστια απόκρουση με το πόδι. Εν συνεχεία σουτ του Ντέιβις, κοντράρει και βγαίνει κόρνερ, άουτ δίνει ο διαιτητής.

24:35

117': Διπλή αλλαγή για τη Ρέιντζερς. Βγαίνει ο Μπάρισιτς και μπαίνει ο Ρουφ, εκτός και ο Σακάλα για να μπει ο Ράμσεϊ.

24:34

114': Υπέροχο σουτ του Γιάκιτς αρκετά έξω από την περιοχή, ένα μέτρο πάνω από την εστία.

24:32

112': Ζητά πέναλτι ο Καμάντα για αντικανονικό μαρκάρισμα του Μπάσεϊ, δεν υπάρχει κάτι.

24:26

107': Απειλούν στο... καπάκι οι Γερμανοί! Συρτό σουτ από τον Χρούστιτς έξω από το ημικύκλιο, για λίγο άστοχο.

24:26

106': Ο Μπάρισιτς δοκιμάζει ένα σουτ από μακρινή απόσταση, δύσκολη επέμβαση από τον Τραπ. Καλή στιγμή για τους Σκωτσέζους.

24:24

106': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης.

24:24

Χρούστιτς αντί Σο για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης.

24:23

Για να δούμε αν θα ξεκαθαρίσει ο νικητής στα 15 λεπτά που απομένουν ή αν θα οδηγηθούμε στη διαδικασία των πέναλτι.

24:22

Φινάλε στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης, παραμένει το 1-1 ανάμεσα σε Άιντραχτ Φρανκφούρτης και Ρέιντζερς.

24:21

Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.

24:16

101: Αλλαγή για τη Ρέιντζερς. Ο Αρίμπο παραχωρεί τη θέση του στον Σαντς.

24:14

100': Αλλαγή για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης. Λεντς αντί Εντικά.

24:11

95': Ο Μπάσεϊ γλιστράει, ο Μπορέ του κλέβει τη μπάλα και μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά αλλά ο αμυντικός της Ρέιντζερς τον προλαβαίνει και παραχωρεί κόρνερ που δεν φέρνει όμως κάποιο όφελος.

24:09

94': Καλό σουτ του Άρφιλντ έξω από την περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

24:08

93': Κόρνερ για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης από τα αριστερά, απομακρύνουν τη μπάλα από τα καρέ τους οι Σκωτσέζοι.

24:05

91': Σέντρα στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης,

24:04

Αλλαγή για τη Ρέιντζερς. Ο Άρφιλντ παίρνει τη θέση του Καμάρα.

24:01

Άιντραχτ Φρανκφούρτης και Ρέιντζερς στο 1-1 και πάμε σε ημίωρη παράταση.

24:01

Λήξη του 90λεπτου.

23:59

90+4': Διαδοχικά πλάγια για τη Ρέιντζερς κοντά στην αντίπαλη περιοχή.

23:55

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:54

90': Αλλαγή για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης, με τον Γιάκιτς να αντικαθιστά τον Ρόντε.

23:54

89': Φαρμακερή σέντρα - σουτ του Κόστιτς από τα αριστερά, μόλις άουτ.

23:49

85': Γύρισμα του Σακάλα από τα αριστερά της περιοχής, η μπάλα βρίσκει λίγο στον Εντικά και καταλήγει στην αγκαλιά του Τραπ.

23:46

80': Από τα αριστερά η εκτέλεση του κόρνερ και αυτή από τον Κόστιτς, περνά ανεκμετάλλευτη.

23:45

80': Ο Κόστιτς εκτελεί από μακριά ένα φάουλ, η μπάλα σκάει στο χόρτο αιφνιδιάζοντας τον ΜακΓκρέγκορ, που αποκρούει σε κόρνερ.

23:41

77': Ο Χάουγκε δοκιμάζει ένα πλασαριστό σουτ μέσα από την περιοχή, αρκετά άστοχο.

23:38

74': Διπλή αλλαγή για τη Ρέιντζερς. Έξω Τζακ και Ράιτ μέσα Ντέιβις και Σακάλα αντίστοιχα.

23:37

73': Κίτρινη κάρτα στον Ράιτ.

23:37

72': Έχουμε ξανά παιχνίδι.

23:36

Cooling break τώρα...

23:35

70': Αλλαγή για τους Γερμανούς. Ο Χάουγκε στη θέση του Λίντστρεμ.

23:34

Ο Κόστιτς σεντράρει χαμηλά από τα αριστερά, ο Μπορέ χώνεται ανάμεσα σε Γκόλντσον και Μπάσεϊ και με προβολή στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα ισοφαρίζοντας σε 1-1.

23:34

69': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ!

23:31

67': Τεράστια ευκαιρία για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης! Από λάθος του Γκόλντσον, ο Ρόντε τροφοδοτεί τον Καμάντα που από θέση τετ α τετ επιχειρεί να κρεμάσει τον ΜακΓκρέγκορ αλλά η μπάλα πάει στο πάνω μέρος της εστίας.

23:26

62': Κίτρινη κάρτα για τον Αρίμπο.

23:24

59': Χασέμπε αντί Τούτα για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης.

23:22

Λάθος γύρισμα του Σο προς τα πίσω με το κεφάλι, ο Τούτα γλιστράει και πέφτει στο έδαφος, ο Αρίμπο επωφελείται και βγαίνει φάτσα με τον Τραπ, πλασέ και 0-1. Σοβαρό διπλό λάθος από την άμυνα της γερμανικής ομάδας...

23:21

57': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ!

23:19

54': Ευκαιρία για τη Ρέιντζερς! Ο Αρίμπο στρώνει για τον Κεντ που σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:17

53': Κόρνερ για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης κερδίζει ο Μπορέ μετά από παρέμβαση του Γκόλντσον. Ελέγχθηκε για πέναλτι η φάση, αλλά δεν υπήρξε παράβαση. Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, απομακρύνει με κεφαλιά ο Αρίμπο.

23:13

49': Σουτ του Λίντστρεμ, η μπάλα βρίσκει χαμηλά στο πόδι του Καμάρα και περνά λίγο έξω, κόρνερ, που δεν αποφέρει κάτι. Καλή στιγμή αυτή για τους Γερμανούς.

23:12

48': Μακρινό, χαμηλό σουτ του Τούτα, δύο μέτρα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του ΜακΓκρέγκορ.

23:11

46': Κόρνερ για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης από τα δεξιά, χωρίς αντίκρισμα η εκτέλεση του Κόστιτς.

23:10

46': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες.

22:52

Άιντραχτ Φρανκφούρτης και Ρέιντζερς πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλες στο 0-0, σε ένα πρώτο ημίχρονο που είχε φάσεις μπροστά στις δύο εστίες αλλά όχι γκολ.

22:52

Τελευταίο σφύριγμα για την ανάπαυλα.

22:50

45+5': Κόρνερ για τους Γερμανούς από τα αριστερά με τον Κόστιτς, δεν αποφέρει κάτι.

22:47

45+2': Ευθύβολο σουτ του Τζακ από το ύψος της περιοχής και δεξιά, αρκετά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:46

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:44

44': Κόρνερ για την Άιντραχτ Φρανκφούρτης από τα δεξιά, μακριά με το κεφάλι ο Μπάσεϊ.

22:38

38': Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η ομάδα του Τζιοβάνι Φαν Μπρόνκχορστ.

22:37

36': Ευκαιρία για τη Ρέιντζερς! Εκτέλεση φάουλ του Μπάρισιτς με σέντρα από τα αριστερά, ο Λούντστραμ κάνει την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά όμως ο Τραπ διώχνει σε κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

22:35

35': Κόρνερ για τη Ρέιντζερς από τα δεξιά με τον Ταβερνίερ, διώχνει η γερμανική άμυνα.

22:32

32': Φοβερή κούρσα του Κόστιτς, που διασχίζει το μισό γήπεδο, φτάνει μέχρι την αντίπαλη περιοχή και κάνει το χαμηλό πλασέ αλλά αστοχεί.

22:31

30': Ο Κόστιτς πιάνει ένα βολέ έξω από την περιοχή και δεξιά, δίπλα από την εστία του ΜακΓκρέγκορ.

22:30

29': Κόρνερ για τη γερμανική ομάδα από τα δεξιά, διώχνει ο Ταβερνίερ, σουτ Λίντστρεμ απέξω, πάνω στο σώμα του Καμάντα.

22:28

29': Συνέχεια στο ματς.

22:27

27': Cooling break για νερό και ανάσες.

22:27

26': Καλή στιγμή για τη Ρέιντζερς, με τον Αρίμπο να πλασάρει με φάλτσα έξω από το ημικύκλιο και τη μπάλα να καταλήγει ελάχιστα άουτ.

22:26

25': Οφσάιντ ο Αρίμπο, ήταν σε αντικανονική θέση.

22:22

21': Πλασαριστό σουτ του Σο έξω από το ημικύκλιο, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

22:21

21': Εκτελεί το κόρνερ ο Κόστιτς από τα δεξιά, στραβοκλωτσιά του Λίντστρεμ, ο Εντικά την κοντινή κεφαλιά, άουτ.

22:21

20': Απειλεί η Άιντραχτ Φρανκφούρτης! Από τα δεξιά ο Κνάουφ πατάει περιοχή, πλασάρει με το αριστερό, αλλά ο ΜακΓκρέγκορ αποκρούει στην κλειστή του γωνία σε κόρνερ.